Na sta lice danas zene?

Pa bio je dovoljno. Dobio je deo njene mladosti, njoj se jos zivi ali na drugi nacin, ne kao dadilja oronulog senilnog starca...Ne mislim nista ruzno za njega, ali covek koji je uzeo mladju zenu kad ostari treba da je pusti, a ne ostavi zarobljenu...Ne vredi ono sto joj je pruzio onoliko koliko od nje do kraja ocekuje...Nije mi normalno da tuguje toliko nad zeljama zene koju "voli"... On bi da ih ona neostvari, tad bi valjda bio srecan...
Можда ја не познајем савремене токове и дешавања, али ваљда се двоје узимају да би били заједно? Ако неко има намеру некога да напусти у неком тренутку, онда не би требало да се венчавају.

Ја бих био незадовољан да ме напусти жена до које ми је стало и коју волим. Не знам за друге.
 
Можда ја не познајем савремене токове и дешавања, али ваљда се двоје узимају да би били заједно? Ако неко има намеру некога да напусти у неком тренутку, онда не би требало да се венчавају.

Ја бих био незадовољан да ме напусти жена до које ми је стало и коју волим. Не знам за друге.
Postoje bitnije stvari u braku od duzine braka, on ne mora da bude vecan...Haris je odabrao tako mladu zenu i ona je odabrala njega, sada kad je ostario, razlika izmedju njih izgleda jos veca...Oni ovako ne mogu normalno da funkcionisu...Makar se mozemo sloziti da ona vise ne zeli da bude sa njim?! Ako zena nece da bude sa tobom posle prvog dejta ili posle dvadeset godina braka, kakva je razlika? Pa ja mislim da je razlika u tome sto zeni na prvom dejtu moze mozda eventualno da se desi da pogresi u proceni...
 
Postoje bitnije stvari u braku od duzine braka, on ne mora da bude vecan...Haris je odabrao tako mladu zenu i ona je odabrala njega, sada kad je ostario, razlika izmedju njih izgleda jos veca...Oni ovako ne mogu normalno da funkcionisu...Makar se mozemo sloziti da ona vise ne zeli da bude sa njim?! Ako zena nece da bude sa tobom posle prvog dejta ili posle dvadeset godina braka, kakva je razlika? Pa ja mislim da je razlika u tome sto zeni na prvom dejtu moze mozda eventualno da se desi da pogresi u proceni...
Брак се склапа да би био вечан. То је његова основна замисао. Е сад, то што неко улази у брак из ових или оних разлога, то је друга ствар.

Разлика у годинама је постојала и раније. Она није настала јуче и одједном.

Каква је разлика у томе што неко неће да буде после 20 година са неким и тога да неко неће после првог састанка? Свако ко озбиљно планира брак и породицу ваљда зна у шта може да се претвори однос када је неко 10, 15, 20 или више година старији од некога. Ако ја 25 година живота оженим жену која тада има 45, јасно је да ће она имати 50 када ја будем напунио 30, тј. 60, када ја будем имао 40 итд.Ја зато никада нисам радио такве ствари, јер сам знао куда то води и нисам желео да дођем у тај положај.

Ја не могу да подржим то да ако неко воли жену да треба да је пусти да буде са другим. Човек се жени женом јер жели да она буде уз њега и зато што је воли.
 
Helen Miren na festivalu u Kanu sa 77 godina


helen-mirren-attends-lor-c3-a9al-paris-at-the-76th-cannes-film-news-photo-1684335000.jpg
 

Back
Top