Na Hilovo Vučiću da će naoružati Kosovo modernim naoružanjem odgovor Vučića je samo razočaran sam

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Da nije tužno i žalosno bilo bi smešno jer naš predsednik nije svestan da je predsednik Države već neke birtije gde sa rečima razočaran sam rešava sve ozbiljne probleme sa neprijateljem.Ej bre Srbi pa šiptari potpisali vojnu saradnju sa Turskom pa onda stiže im džavelin iz SAD pa teško naoružanje a naš predsednik umesto da mu uskrati gostoprimstvo on najavljuje dalju saradnju sa ovakvom SAD.Bruka od ovolike veleizaje Srbije.
 
AUTORSKA
Da nije tužno i žalosno bilo bi smešno jer naš predsednik nije svestan da je predsednik Države već neke birtije gde sa rečima razočaran sam rešava sve ozbiljne probleme sa neprijateljem.Ej bre Srbi pa šiptari potpisali vojnu saradnju sa Turskom pa onda stiže im džavelin iz SAD pa teško naoružanje a naš predsednik umesto da mu uskrati gostoprimstvo on najavljuje dalju saradnju sa ovakvom SAD.Bruka od ovolike veleizaje Srbije.
Brate, moraš da razumeš, naš predsednik je pravi car! Gleda šta je najbolje za našu zemlju, ma šta pričali ovi šiptari i njihovi džavelini. Vučko zna šta radi, on je kao šahista, razmišlja tri koraka unapred.

Svi se smeju kad on kaže da je razočaran, ali to je samo taktika, brate. On je tu da nas čuva od svega, a te priče o bruci su za one koji ne znaju šta je prava politika. Veruj Vučku, on zna šta radi, a mi samo gledamo kako nam zemlja cveta pod njegovim vođstvom. Srbija, brate, cveta pod Vučićem!
 
Ne znam kako da reagujem na ove njegove izjave; ali ne mogu da se ne setim qurcevitih izjava srpskih politicara ‘90ih a onda dodju Bljesak i Oluja i Hrvati nalupaju Srbe k’o budale.

Veca bi budala sigurno bio da sada otvara front i daje postojecoj administraciji marketing pred izbore tako sto ce da otvore front i nalupaju Srbiju.
 

Stejt department odobrio prodaju Kosovu rakete Džavelin i opreme u vrednosti 75 miliona dolara

Američki Stejt department odobrio je da se Kosovu prodaju antitenkovkse rakete Džavelin i prateća oprema u vrednosti od 75 miliona dolara, saopštio je danas portparol Stejt departmenta, prenosi Radio Slobodna Evropa (RSE).
Ili SAD nastavlja da ne poštuje UN ni savet bezbednosti i vodi svoju divlju politiku nasilja...dok njihova propaganda nastavlja da laže svet "civilizaciski"....
 

Back
Top