MySpace/Facebook

Ja sam išao na samouništenje mog profila (cancel account) jer sam zaključio da je MySpace najveće sranje koje postoji na svetu.Kada sam bio kod jednog druga u goste u BG,tačnije na Zvezdari,upoznao sam neke njegove komšike koje su mi delovale kao normalne,pristojne i ne nadr'kane devojke i tu smo rekli jedni drugima myspace adrese i addovali smo se.One su na taj myspace postavili sve njihove provokativne slike,stavljale su u bulettin textove tipa- kad pogledaš moju sliku da li bi me: izveo na piće,u krevet i tome slično...Koje su to iskompleksirane lujke,mislim bar tako što sam manje više patrijahalno vaspitan,a ponašale su se u realnosti sasvim na nivou.Svaka poruka im je bila te sexualne sadržine,nijedna nije bila na neku društvenu temu ili nešto drugo...Video sam da nemam sa kime da vodim diskutabilne konferencije i o ostalim stvarima osim sexa gde bi me samo napaljivale i odlučio sam da raskrstim sa MySpace...Tako da znate šta vas čeka na tom sranju...
...Ima l gorih likova :twisted:
 
Koristim space mozda 2 meseca i meni je super... Uglavnom su mi u friends-e poznanici i po koji sladak momak, i nikad mi se nije desila neka neprijatnost niti bilo sta slicno... Nemam golisave fotke, niti imaju moji prijatelji! A i to mi je samo vid zezanja, a chatujem na msn-u!
 
Ma to su gluposti. Ionako sedite po ceo dan na netu.

Uzela sam samo fejsbuk da bih bila u kontaktu s jednom drugaricom shto je otishla da studira u Ameriq, ona mi je rekla za to, ali nemam vremena da ga sredjujem. Ni da grizem ljude :shock:
 
y pochetq sam myspace smatrala zestokim smorom i shitom i rekla da nikada to netjy imati...ali se onda y novembry pojavio gdry i napravio sebi to chydo i ja se istog dana kao primila ae i ja da napravim to konachno i zaraza je nenormalna...
inache soff da li si rekla kll da nam napravi grypy ako hotje?
 

Back
Top