MUZIKA

cao narode...
moje muzicko opredeljenje je metal...od black metala preko heavy,power, prog. do death i doom (dobro doom u retkim prilikama)...veliki sam fan hard rocka koji je preteca metalu...a mnogo gotivim i punk iako ga nesto manje slusam od gore navedenog... :)
 
QOTSA, The Darkness, The Offspring, Foo Fighters, Evenscence, 3 doors down, The Sounds, REM, Blink 182, Sum 41, Green Day, Transplants, Rage against the machines, Papa Roach, Iron Maiden, Marylin Manson, Garbage, Limp Bizkit, Audioslave, No Doubt, Metallica, Turbonegro, The White Stripes, itd., itd.,
 
HIP-HOP je zakon!Mislim ne namecem nikome tu vrstu muzike,ali to je MOJ stil!{ako ovde ima jos neko da ludi za HIP-HOP-om neka mi se pridruzi u razgovoru o tome![/u]
 
Svašta...od klasike(neki put čak) i instrumentala, preko roka i njegovih podvrsta pa do elektronike(trance, goa, down-beat, trip-hop...)
Najbolji:
Depche Mode
Garbage
Pearl Jam
New Order
Tears For Fears
U2
Silbermond
Thievery Corporation
Howie B
Kid Loco
The Crystal Method
DJ Tiesto
Paul Van Dyk
Paul Oakenfold
Danny Tenaglia
Nick Warren
Telemasca
Massive Attack
Terranova
Air
Keane..........................

Omiljene kompilacije:
Trancemaster
Cafe del mar
Goa Head
Dream Dance
 
punkinside.jpg
 
ne znam mozda sam vec postovala na temi...mozda ne...u principu cu se uvrediti ako svi ne znate moje muzicko opredeljenje, ali ajd ipak ja za svaki slucaj... :)
tu bi negde stavili rock, zatim i punk, reggae, ska! pomalo, pa i hip hop ako je jako dobar, zatim tu je i jazz koji obozavam, i house, pa i drum n bass, a nekad dobro dodje i neki trance pa i techno...sta ja znam...a i klasika je neizostavna...
pa tako....kad malo bolje razmislim, svetrsana sam ja...
 

Back
Top