MUZIKA

Elleni:
Ja slusam iskljucivo grcku muziku koja je fenomenalna. Kod nas slabo ima da se kupe diskovi poznatih grckih pevaca, ali ja ih nabavljam iz Atine od prijatelja. Ako neko bude bio u prilici da cuje neku og grckih pesama, neka mi se javi da cujem kakvi su utisci.
Ja ti slusam grcku muziku od kad sam se rodila,moji su OPSEDNUTI njom! To je stvarno lepa muzika,ali je moje muzicko opredeljenje ipak sroooooooz drugacije,
Toliko od mene,pOzDrAv!
 
Alexxandar:
Courtney:
Alexxandar:
Courtney:
Keeper:
Alexxandar:
Kako za koga :wink:
___________________________________________
rege.gif
respecta.gif

za mene ne sigurno :lol:
guitar.gif
Ukrascu ti sajlije...buahahaha! :twisted:
Sta su to sajliji??? :twisted:
___________________________________________
rege.gif
respecta.gif
To su smajliji bez m :wink:
aha pa kaće ta krađa?
___________________________________________
rege.gif
respecta.gif
U pripremi je :wink:
 
METAL

metalci su naslednici Mocarta, Baha i Vagnera....
metalci su filozofi....
metalci su ljudi koji razmisljaju svojom glavom....
metalci su osobe koje se ne boje nepoznatog....
metalci su ljudi koji vole i koji veruju...
metalci su najveci dzentlmeni :D
METALAC SAM JA!
 
kliford:
METAL

metalci su naslednici Mocarta, Baha i Vagnera....
metalci su filozofi....
metalci su ljudi koji razmisljaju svojom glavom....
metalci su osobe koje se ne boje nepoznatog....
metalci su ljudi koji vole i koji veruju...
metalci su najveci dzentlmeni :D
METALAC SAM JA!
Mmmmmmmm,lepo...lepo biti metalac...lepo i metalka :lol: :lol: :lol:
 
on je zacetnik!
pored njega su ok i eddy grant,ub 40,the wailers,kanda,kodza i nebojsa,dab(del arno band)...
ma ribo nije reggae samo muzika,to je kultura i ako stvarno slusas reggae trebalo bi da budes prava rastafarijanka pa da pricas nekom da li slusa reggae ili ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Khm, "ribo", nemoj da nabrajas izvodjace sa "the best of reggae", kad su za njih culi apsolutno svi. Osim toga, The Wailers nisu postojali ni pre no posle Marlija, kad bolje razmislim, oni nisu postojali bez Marlija, jer su (mind you), njegov prateci bend. :roll:


Da, reggae je stil zivota, nenapadanje, neagresija. To bi i ti trebalo da shvatis i da nam ne nabijas sna nos svoje dredove i opredeljenje, jer mi sve to, moram da budem iskrena sa tobom, vise lici na foliranje. Kad neko toliko tupi o svom fazonu, to je kao da hoce i sebe i ceo svet da ubedi u isto. Jah girl je samo rekla (kako sam ja shvatila) da se sada mnoooooogo ljudi javlja kako slusaju reggae, a do pre nekoliko dana bilo je samo malo, malcice, na sta si se ti osetila prozvanom i vec si skocila da napadnes. A pravi rasta nikad nece napasti, niti kritikovati one koji se iskreno za nesto bore. On ce samo da odbrani postojece od invazije...
 
guitarrr_babe:
Khm, "ribo", nemoj da nabrajas izvodjace sa "the best of reggae", kad su za njih culi apsolutno svi. Osim toga, The Wailers nisu postojali ni pre no posle Marlija, kad bolje razmislim, oni nisu postojali bez Marlija, jer su (mind you), njegov prateci bend. :roll:


Da, reggae je stil zivota, nenapadanje, neagresija. To bi i ti trebalo da shvatis i da nam ne nabijas sna nos svoje dredove i opredeljenje, jer mi sve to, moram da budem iskrena sa tobom, vise lici na foliranje. Kad neko toliko tupi o svom fazonu, to je kao da hoce i sebe i ceo svet da ubedi u isto. Jah girl je samo rekla (kako sam ja shvatila) da se sada mnoooooogo ljudi javlja kako slusaju reggae, a do pre nekoliko dana bilo je samo malo, malcice, na sta si se ti osetila prozvanom i vec si skocila da napadnes. A pravi rasta nikad nece napasti, niti kritikovati one koji se iskreno za nesto bore. On ce samo da odbrani postojece od invazije...


:shock: TO CARICE, UZE MI REC IZ USTA
 
sta je ovo,sad sete se svi okrenuli protiv mene????
sta sam je to uradila?
osetila sam se prozvanom jer je ona to napisala posle moje poruke,a nepala sam vas jer ste me pljuvale bez razloga a ne volim da ljudi koji me ne poznaju pricaju da sam isfolirana!!! :)
 
Ella_RASTA:
sta je ovo,sad sete se svi okrenuli protiv mene????
sta sam je to uradila?
osetila sam se prozvanom jer je ona to napisala posle moje poruke,a nepala sam vas jer ste me pljuvale bez razloga a ne volim da ljudi koji me ne poznaju pricaju da sam isfolirana!!! :)
Nije bilo nishta lichno vec samo jedno opazanje... nakon tvog posta 8)
 
JaH_G|rL:
Ella_RASTA:
sta je ovo,sad sete se svi okrenuli protiv mene????
sta sam je to uradila?
osetila sam se prozvanom jer je ona to napisala posle moje poruke,a nepala sam vas jer ste me pljuvale bez razloga a ne volim da ljudi koji me ne poznaju pricaju da sam isfolirana!!! :)
Nije bilo nishta lichno vec samo jedno opazanje... nakon tvog posta 8)
ok,ako je bilo samo opazanje-izv :) ini
 

Back
Top