Muž tražio DNK test za sina, sada se razvode

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
337.900
339283_shutterstock-1827197909_ls.jpg


Jedna žena objavila je na društvenoj mreži svoju ispovest.Nakon što je imala problematicnu trudnocu i nakon rodjena sina muž je tražio DNK test za njihovog sina. Takođe je priznao da je oduvek planirao da ga zatraži. Bila je povredjena njegovim zahtevom ali i pored toga što mu je rekla da ga nikada nije prevarila i da je dete njegovo on je ostao uporan u svom zahtevu.

Rezultati testa očinstva pokazao je da je dete njegovo.Nakon toga žena je zatražila razvod .

Žena je izjavila da se oseća povredjeno, izdano i iskorišćeno i da posle ovoga više ne može da živi sa njim iako je on molio da se ne razvode i da prevazidju sve to.
Nakon ove objave na Reditu bilo je razlicitih komentara,od komentara podrške do osude u smislu pa ima pravo i sta ako je tražio test.

Šta vi mislite o ovom i kako biste vi reagovali da ste na mestu ove žene?
 
Hmm...
Meni to zvuci kao sasvim razuman razlog za razvod.Jeste da nisam zensko ali znam kako izgleda uloziti osecanja u osobu koja ti jednostavno ne veruje.

Inace ja iz nekih gentskio-hormonskih razloga znam da ne mogu nikad da imam biloski svoju decu...i iskreno sasvim sam ok s tim.Ali bih definitivno znao da ako se jednog dana ozenim,zena ce mi ostati trudna vestackom oplodnjom...naravno ako je planirana trudnoca...ako nije onda...onda sam izabrao pogresnu osobu xD
 
Pogledajte prilog 1439863

Jedna žena objavila je na društvenoj mreži svoju ispovest.Nakon što je imala problematicnu trudnocu i nakon rodjena sina muž je tražio DNK test za njihovog sina. Takođe je priznao da je oduvek planirao da ga zatraži. Bila je povredjena njegovim zahtevom ali i pored toga što mu je rekla da ga nikada nije prevarila i da je dete njegovo on je ostao uporan u svom zahtevu.

Rezultati testa očinstva pokazao je da je dete njegovo.Nakon toga žena je zatražila razvod .

Žena je izjavila da se oseća povredjeno, izdano i iskorišćeno i da posle ovoga više ne može da živi sa njim iako je on molio da se ne razvode i da prevazidju sve to.
Nakon ove objave na Reditu bilo je razlicitih komentara,od komentara podrške do osude u smislu pa ima pravo i sta ako je tražio test.

Šta vi mislite o ovom i kako biste vi reagovali da ste na mestu ove žene?

Ima gori primer himere koja je cak zaglavila u zatvor i tamo se porodila i oduzeli joj dete jer se detetov dnk nije slagao sa njenim....

tek posle puno godina ustanovili su da je himera.
 
Hmm...
Meni to zvuci kao sasvim razuman razlog za razvod.Jeste da nisam zensko ali znam kako izgleda uloziti osecanja u osobu koja ti jednostavno ne veruje.

Inace ja iz nekih gentskio-hormonskih razloga znam da ne mogu nikad da imam biloski svoju decu...i iskreno sasvim sam ok s tim.Ali bih definitivno znao da ako se jednog dana ozenim,zena ce mi ostati trudna vestackom oplodnjom...naravno ako je planirana trudnoca...ako nije onda...onda sam izabrao pogresnu osobu xD
Nemoj loki rodices ti , napreduje medicina...
E sad da li ti znas sta treba da znas, to je posebno pitanje,....ali ja da ucestvujem u toj edukaciji necu....
 
Урадила бих исто што и она.
Он је љига :lol:
Била сам у журби кад сам куцала...
Замисли колико је то неповерење и треба да останеш да живиш са њим?
Не би се десило.
 
Урадила бих исто што и она.
Он је љига :lol:
Била сам у журби кад сам куцала...
Замисли колико је то неповерење и треба да останеш да живиш са њим?
Не би се десило.
naravno, potpuno se slažem sa tobom
zašto je uopšte spavao sa njom, kad toliko nema poverenja
kod nekih ljudi su druga ljudska bića totalno devalvirala
 
Pogledajte prilog 1439863

Jedna žena objavila je na društvenoj mreži svoju ispovest.Nakon što je imala problematicnu trudnocu i nakon rodjena sina muž je tražio DNK test za njihovog sina. Takođe je priznao da je oduvek planirao da ga zatraži. Bila je povredjena njegovim zahtevom ali i pored toga što mu je rekla da ga nikada nije prevarila i da je dete njegovo on je ostao uporan u svom zahtevu.

Rezultati testa očinstva pokazao je da je dete njegovo.Nakon toga žena je zatražila razvod .

Žena je izjavila da se oseća povredjeno, izdano i iskorišćeno i da posle ovoga više ne može da živi sa njim iako je on molio da se ne razvode i da prevazidju sve to.
Nakon ove objave na Reditu bilo je razlicitih komentara,od komentara podrške do osude u smislu pa ima pravo i sta ako je tražio test.

Šta vi mislite o ovom i kako biste vi reagovali da ste na mestu ove žene?

Razumem ženu :) pametno je postupila
 
Pogledajte prilog 1439863

Jedna žena objavila je na društvenoj mreži svoju ispovest.Nakon što je imala problematicnu trudnocu i nakon rodjena sina muž je tražio DNK test za njihovog sina. Takođe je priznao da je oduvek planirao da ga zatraži. Bila je povredjena njegovim zahtevom ali i pored toga što mu je rekla da ga nikada nije prevarila i da je dete njegovo on je ostao uporan u svom zahtevu.

Rezultati testa očinstva pokazao je da je dete njegovo.Nakon toga žena je zatražila razvod .

Žena je izjavila da se oseća povredjeno, izdano i iskorišćeno i da posle ovoga više ne može da živi sa njim iako je on molio da se ne razvode i da prevazidju sve to.
Nakon ove objave na Reditu bilo je razlicitih komentara,od komentara podrške do osude u smislu pa ima pravo i sta ako je tražio test.

Šta vi mislite o ovom i kako biste vi reagovali da ste na mestu ove žene?
Trebalo je da zatraži razvod odmah, da ne pristane na test i da se iseli iz stana u roku od 24 sata.

Ako je već morala da bude trudna sa takvim polumuškarcem.
 

Back
Top