Muslimani, jevreji,cigani...-Zlo koji preti celoj evropi!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Waffen_SS:
A mozda zato sto niste pravi srbi i zato sto nemate ni trunke ponosa i casti u sebi!

Не, него те сви зајебавају као што зајебавају и остале екстреме...До сада си то ваљда већ укапирао. Ако хоћеш да те ико озбиљно схвати, престани са паролама и срањима о жидовима, циганима, муслијама и слично...

Потруди се мало, па ћеш и заслужити бољи третман...

Ово ти кажем добронамерно, не палим те.

А попео си се свима на кур. то ти је јасно. Зато, силази бре више, немој поповати овде о Србији, промашио си форум...А и сајт. Иди на Б92, па тамо кењај, мада ни то није добра идеја, они тамо ионако мисле да смо сви ми као ти...

Зато, прво ми објасни какве везе имају Срби са нацистичком идеологијом...Молио бих те да обратиш пажњу, ми смо Срби којима је Србија у срцу, а не идеологија...
 
Go, Go, Elvin

3dflagsdotcom_israe_2fawl.gif
 
Arhangel NS:
Иди на Б92, па тамо кењај, мада ни то није добра идеја, они тамо ионако мисле да смо сви ми као ти...

Не бих се сложио, пре бих рекао да му је баш тамо место. У том брлогу без ПРИМИСЛИ опомене модератора ординирају усташе које пишу најогавније гадости упућене "срБовима", како нас та слинава марва назива (мислим на добар део "чланова" тог кољачког брлога од форума, част изузецима). Сад, тај олош се тамо декларативно кити "антифашизмом", али "антифашизмом" Чанковог ЛСД-а и Чединог ЛПД-а. Дакле, духовна (и често, биолошка) деца јасеновачких злочинаца се тамо називају "антифашистима". Рекох већ негде, да је ово 1942, "демократе" са Б92 би урликале против "шизматика и жидова" и таманиле Србе и Јевреје, као и њихови историјски претходници. Тако да је Вафл са својим ником тамо добродошао саговорник, колико ми се чини.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top