Musko-zensko prijateljstvo

postoji ako ti zena nije sexualno privlachna
shto opet nema veze s tim da li je realno lepa ili gabor
druga je stvar shto je vecina zena curkasta pa teshko da moze da ti bude prijatelj

kod zena je to chini mi se redji sluchaj
vi ste vishe prorachunate i drug je nachechce samo to i teshko se stvar promeni vremenom
Cccc...potpisao si sebi smrtnu presudu ovde. :lol:
 
Znaci prema nekim vasim shvatanjima, sasvim je moguce, cak bih rekao i normalno da recimo imas jednu, naj drugaricu s kojom si nevidjeno blizak i devojku, koju kao volis, lozis se i upraznjavas razlicite oblike musko-zenskog fizickog kontakta.
Da izvinete, meni to lici na ljubavnog Frankenstajna.
 
ima danas u blicu po sred 2 strane o nekoj modelsici shto uvatila ruskog tajkuna za muza i kuka kako joj mnogo teshko da organizuje zivot na nivou kako dolikuje takvom dzet setu kao ona i njen dragi
po svemu ta zena je curka al joj to nije smetalo da bude dovoljno prorachunata da navata lovatora

To je samo jedna devojka,budala uvek bilo,kakve veze ima sa ostatkom zenskog roda.
Niko ne tvrdi da nema curki.
 
Ovaj mali iz teme latinoamericke me podseti..jel tvrdite da postoji musko-zensko prijateljstvo ali ono gde su bas bas bliski, cesto se cuju, vidjaju, imaju potrebu jedan za drugim a da apsolutno nista ne postoji u "romanticnom smislu" ni sa jedne ni sa druge strane?
ZNaci ne racunam ono poznanik, koleginica, ili od momka drugar pa smo dobri..nego bas bas bliski kao prijatelji, a bez sexualne privlacnosti sa obe strane?

Ova tema je bila jedno 10 hiljada puta...

Tako da treba da se zaakljuca.
 

Back
Top