Muški manifest

zamisli da se i wc šolja može podići kakva bi onda tek frka nastala, ovako je samo daska problem


bilježim : čokolada izbjegava škakljiva pitanja - ili je sramežljiva ili se plaši svog odgovora :!:
 
chokolada:
Veoma cesto sam vidjala da je WC solja zapisana i kada je daska dignuta, zato pitam. :roll:
ima jeejedan bg-grafit...kaze "ma koliko ga tresao uvek ostane jedna kap sa gace"....
znachi...nije da ne moze...moze...ali to zahteva gimnastike...dosta...mnogo je lakshe podici yebenu dasku....
ipak mislim da bi bilo mnogo bolje da neka devojka kaze zashto je tako yebeno vazno da ta daska ostane spushtena...zashto???...da li je frka da je dira prstima???...pa ionako mora oprati ruke posle...
evo sada sam posumnjao u to da obavaljate obred pranja ruku..pre i posle :?
 
goodday:
ima jeejedan bg-grafit...kaze "ma koliko ga tresao uvek ostane jedna kap sa gace"....
znachi...nije da ne moze...moze...ali to zahteva gimnastike...dosta...mnogo je lakshe podici yebenu dasku....
ipak mislim da bi bilo mnogo bolje da neka devojka kaze zashto je tako yebeno vazno da ta daska ostane spushtena...zashto???...da li je frka da je dira prstima???...pa ionako mora oprati ruke posle...
evo sada sam posumnjao u to da obavaljate obred pranja ruku..pre i posle :?
Hvala na odgovoru. Ovakav odgovor sam i trazila.
 
goodday:
a shto vole da vode bitku...makar i u WC-u :roll: :roll:

Upravo tako, kada par zivi zajedno, jedan od jacih zenskih dzepova otpora je upravo kupatilo. Polozaj daske za zenku predstavlja merilo ostvarene biovlasti. Pa ipak, kljucno uporiste partnerke u ovoj rovovskoj borbi je spavaca soba. To je nesto kao headquarter. Moja neka preporuka je da biovlast partnerke trebamo razvuci na sto veci front. Te kada ona pocne prebacivati snage u kupatilo, trebamo vestim manevrom zrtvovati dasku. Zaloziti dasku za visi cilj spavace sobe je ideal kome treba teziti.
 
pa normalno je da ima trenja...mora da ga bude...
ali shta znachi kada nam takve stvari postanu bitne??
stvari poput daske WC sholje....i slichnih???
da li je pametnije iskulirati...zashto ih uopshte primecujemo???
i zashto ni jedan mushkarac ne kaze zeni "OPET SI SPUSTILA DASKU"??
 
goodday:
stvari poput daske WC sholje....i slichnih???
...zashto ih uopshte primecujemo???

pa kada se negde, nekoj devojchici oko 3,4 sata izjutra pripishki, pa ona tako sva bunovna i sanjiva otsheta do kupatila, poslednja stvar koja ce joj pasti na pamet jeste da pogleda da li je daska spushtena ili ne, i onda kad joj se par puta desi da upadne u wc sholju, jer je naravno daska bila dignuta, onda joj svaki put padne mrak na ochi kad vidi dasku, gde joj mesto nije :twisted:

e pa ti sad zamisli neko mesto na koje volish bez razmishljanaj da se bacish svaki put kad udjesh u sobu npr. i onda zamisli da ja imam obichaj taj komad nameshtaja da okrenem/izvrnem/ dignem na sto... ili slichno iz ko zna kakvog 'praktichnog' razloga... koliko bi piz.deo da morash svaki put da ga vracash tamo gde tebi odgovara :?:
 
raindog:
pa kada se negde, nekoj devojchici oko 3,4 sata izjutra pripishki, pa ona tako sva bunovna i sanjiva otsheta do kupatila, poslednja stvar koja ce joj pasti na pamet jeste da pogleda da li je daska spushtena ili ne, i onda kad joj se par puta desi da upadne u wc sholju, jer je naravno daska bila dignuta, onda joj svaki put padne mrak na ochi kad vidi dasku, gde joj mesto nije :twisted:

e pa ti sad zamisli neko mesto na koje volish bez razmishljanaj da se bacish svaki put kad udjesh u sobu npr. i onda zamisli da ja imam obichaj taj komad nameshtaja da okrenem/izvrnem/ dignem na sto... ili slichno iz ko zna kakvog 'praktichnog' razloga... koliko bi piz.deo da morash svaki put da ga vracash tamo gde tebi odgovara :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
uhhhh....prava analogija...sa nameshtajem :roll:
sada sam shvatio da si potpuno u pravu...
eto, ja se jednom tako probudio oko 3-4 PM i nisam podigao dasku....ispishkio se po njoj, pustio vodu....
ona je posle bila srecna shto daska nije podignuta....ali samo u trenutku dok je sedala na nju...
 
goodday:
@sanja....shto se daskice tiche...vechito kenjate za nju....pa ja je yebeno dizem svaki put...zashto bi stajala u jednom polozaju???pa napravljena je da se dize i spushta....kao neshto shto vidish jednom godishnje :roll:

i ti si meni simpatican.
a sta to vidim jednom godisnje?
sigurna sam da mislis na jedinu sivu celiju u muskom mozgu, jednom godisnje kad da svoj maximum u vidu saljivog komentara. :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top