Muški kompleksi i propuštene šanse

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.207
Priča iz mog života. Moj prijatelj. Imao veliku krizu u životu. Porodični problemi i slično.
Tada je odbio jednu po svemu top devojku. A mnogo su se sviđali jedno drugom. Bili su jedno vreme zajedno, pa je bilo nekih problema i raskidanja.
Uglavnom ona je htela ponovo sa njim, ali on nije. Odbio je odlučno i u stilu "Zaslužuješ boljeg od mene." Muški kompleksi takoreći.

I pre nekog vremena sedimo mi u kafiću i ja pio pivo on neki sokić jer uopšte neće ni da okuša alkohol dok ga motkom ne nateraju.:batina:
I kaže ti on meni: "E trebao sam da budem sa njom. Stalno mislim na nju."

Imate li ovakve priče iz života?
Muške slabiće i kompleksaše koji propadaju i propuštaju šanse iako uopšte nisu loši tipovi?
Šta bi bio neki vaš recept za prevazilaženje muških kompleksa po vašem iskustvu?

1715515266775.png
 
Највероватније је овај момак био у френдзони под бројем 20+ и само играо улогу емоционалне канте за смеће. Можда ова девојка и даље наставља да игра игру "ближе - даље" са њим. Ништа необично, још једна жртва женског менталног терора...
 
Највероватније је овај момак био у френдзони под бројем 20+ и само играо улогу емоционалне канте за смеће. Можда ова девојка и далье наставља да игра игру "ближе - даље" са њим. Ништа необично, још једна жртва женског менталног терора...
Nije tako. Priča je postavljena potpuno i iz prve ruke ti mogu reći pošto znam celu njihovu priču da je ova devojka prvoklasna, a on eto ispao budalica zbog kompleksa iako nije budalica.
 
Највероватније је овај момак био у френдзони под бројем 20+ и само играо улогу емоционалне канте за смеће. Можда ова девојка и даље наставља да игра игру "ближе - даље" са њим. Ништа необично, још једна жртва женског менталног терора...
I jel moraš na svakoj temi da kukaš kako žene maltretiraju i ponižavaju muškarce?
Realnost za većinu muškaraca uopšte nije takva. Često se više bore za vezu i momka koga vole nego sami momci što se bore za nju.
 
Највероватније је овај момак био у френдзони под бројем 20+ и само играо улогу емоционалне канте за смеће. Можда ова девојка и даље наставља да игра игру "ближе - даље" са њим. Ништа необично, још једна жртва женског менталног терора...
Jel si ti bio isto ta zrtva pa ti ostale traume ?
Nije svaka spremna da ti da ono sto ti mislis da zasluzujes.
 
Nije tako. Priča je postavljena potpuno i iz prve ruke ti mogu reći pošto znam celu njihovu priču da je ova devojka prvoklasna, a on eto ispao budalica zbog kompleksa iako nije budalica.
I jel moraš na svakoj temi da kukaš kako žene maltretiraju i ponižavaju muškarce?
Realnost za većinu muškaraca uopšte nije takva. Često se više bore za vezu i momka koga vole nego sami momci što se bore za nju.
Jeсте тако. Три вариjaнте. Жена је једноставно искористила овог момка да изазове љубомору другог, бољег мушкарца и бацила га када искористила. Или је само хтела да једе бесплатно у кафићу. Трећа опција (најреалнија, јер је у депресиjи) је да је коришћен за садистичку забаву и морално понижавање.
Он у ствари није имао никакве озбиљне везе, никакве шансе, само он тако мисли. Једноставно је коришћен као тоалет папир и бачен.
То се дешава када мушкарац заборави да постоjи нешто што се зове "ПОНОС".
 
Jeсте тако. Три вариjaнте. Жена је једноставно искористила овог момка да изазове љубомору другог, бољег мушкарца и бацила га када искористила. Или је само хтела да једе бесплатно у кафићу. Трећа опција (најреалнија, јер је у депресиjи) је да је коришћен за садистичку забаву и морално понижавање.
Он у ствари није имао никакве озбиљне везе, никакве шансе, само он тако мисли. Једноставно је коришћен као тоалет папир и бачен.
То се дешава када мушкарац заборави да постоjи нешто што се зове "ПОНОС".
:pljus:

Postoje srećni muškarci u vezama i braku DružeRuse.
Znam da ti je teško da poveruješ, ali postoje.

Nego da te pitam ako nije problem, da li je tvoj prošli nalog bio DrDoktor?;)
 

Back
Top