MUSKE FANTAZIJE !!!

evo jedne stare teme, cini mi se interesantne... a i bas me zanima koje su vase fantazije...

1) Da živim na nekom tropskom ostrvu, sa lagunom u kojoj je voda plitka (par metrića, kao bazenu) i bistra, da svaki dan plivam medju ribama...
2) Da peške prodjem Azijski deo bivšeg SSSR-a, sve sa Sibirom.
3) Da ostatak sveta prodjem autom (ili motorom), u sopstvenoj režiji, bez paket-aranžmana.
Sve ovo nije neostvarljivo, samo je potrebno imati dovoljno love.

A sexualne fantazije su razne i brojne, a razlikuju se, zavisi od raspoloženja, doba dana, godine... Zajedničko im je da su perverzne. Šta da se kaže, matori sam pervert. :mrgreen:
 
ja fantaziram kako kad sam u njivu
odjedanput se pojave neke zenske kao zalutale
po polje i da gi objasnim kako ponovo da izadju na put
i ja gi kazem da mora da mi ispune zelju ako oce
da gi objasnim put i one kazu vazi mile ce ti
ispunimo svaku zelju samo nam objasni put :per:
 
Moja trenutna fantazija mozda visoka devojka koja radi kao pravnik smestena na kraju hodnika ... najgore sto nikad ne kaze dobar dan i uvek onako ide ponosno dignutim nosem ... Ali je devojka tako zgodna,visoka,fenomenalno gradjena i slatka da je to strasno... Jutros vracam se sa fotokopirnice i blizu moja vrata cuci ispred ormana i slaze neke dosije,digla glavu i pogleda me malo ... Al dobro,jeste izuzetno lepa al je bas nadrndana i arogantna ..
 
eto me tamo...gledam kako se izvija na strunjachi...kako prepletje svoje udove na nachin meni totalno nepoznat...gleda me u ochi dok prebacuje nogu preko ramena...vidim joj vaginu svetluca pod reflektorima...smeje se vidi da sam zbunjen celom situacijom...osmeh joj govori da to shto sada vidim nije nishta u poredjenju s onim shto me cheka...a ja paralizovan...gledam u grchu ne znam dal da plachem il da se smejem...sve je tako dobro da mora biti nestvarno...svako zrno logike govori da je nemogutje da se ovo deshava...pa opet tu sam...chini mi se da ako koraknem padam u nesvest...ona tachno zna shta mislim i izgleda da je to zabavlja...daje sve od sebe ali ochigledno je da uzhiva u tome...

a onda sam otisho da pijem vode...

:rotf: болес
 
Moja trenutna fantazija mozda visoka devojka koja radi kao pravnik smestena na kraju hodnika ... najgore sto nikad ne kaze dobar dan i uvek onako ide ponosno dignutim nosem ... Ali je devojka tako zgodna,visoka,fenomenalno gradjena i slatka da je to strasno... Jutros vracam se sa fotokopirnice i blizu moja vrata cuci ispred ormana i slaze neke dosije,digla glavu i pogleda me malo ... Al dobro,jeste izuzetno lepa al je bas nadrndana i arogantna ..

a jel voli da fata bidermajere?
 

Back
Top