MUSKE FANTAZIJE !!!

Ja bih, tim putem.. recimo bio sa nekom meleskinjom koja ne zna srpski... A ja recimo ne znam arapski... Moze da bude alhemicar (pozeljno, ali uspesan), pekar, zidar... nije bitno. Bitno je da se ne razumemo... i da ona zna to sto ja ne znam.... a ja znam to sto ona ne zna.
Eto nove perverzije... uh... uh...

Cekaj... evo nejasnoce...
Ako je Marija sada musko (neki Marijan ili sta vec)... a ti joj odajes priznanje, da li to znaci da si ti zrtva tranzicije?
 
Eh kad pomenu hemiju, secam se da sam u osnovnoj imao neke fantazije vezane za profesorku hemija a sad su te fantazije potpuno isparile.

Znaci ipak da se te fantazije vremenom menjaju, cak i onda kad ostanu ne ostvarene :o
 
lika585:
Muskarci, napisite tri svoje najvece seksualne fantazije- npr. seks sa dve devojke, seks sa iskusnom, seks sa nevinom,...!

Ja sam uvek mastao da imam fabriku cokolade.
Sa malo razmisljanja shvaticete u cemu je fantazija
(a verujem da kad bi postojao aparat za citanje misli da bi 99% vas pobeglo)

_______________
Ostavio sam cigarete sto ne bih i Windows?
 
he he..evo vam muski... da malo parite oci :)

hsmyt011hi1.jpg
 
eto me tamo...gledam kako se izvija na strunjachi...kako prepletje svoje udove na nachin meni totalno nepoznat...gleda me u ochi dok prebacuje nogu preko ramena...vidim joj vaginu svetluca pod reflektorima...smeje se vidi da sam zbunjen celom situacijom...osmeh joj govori da to shto sada vidim nije nishta u poredjenju s onim shto me cheka...a ja paralizovan...gledam u grchu ne znam dal da plachem il da se smejem...sve je tako dobro da mora biti nestvarno...svako zrno logike govori da je nemogutje da se ovo deshava...pa opet tu sam...chini mi se da ako koraknem padam u nesvest...ona tachno zna shta mislim i izgleda da je to zabavlja...daje sve od sebe ali ochigledno je da uzhiva u tome...

a onda sam otisho da pijem vode...
 
Tri najveće muške fantazije, prema mojoj proceni, a koje su, gle čuda, vezane za žene, glase:
  • da oženi nevinu, iskusnu, pohotnu i vernu;
  • da mu žena ne zvoca i ne postavlja glupa i suvisla pitanja, i
  • da kuva kao njegova majka.
 
DisMisaL:
Tri najveće muške fantazije, prema mojoj proceni, a koje su, gle čuda, vezane za žene, glase:
  • da oženi nevinu, iskusnu, pohotnu i vernu;
  • da mu žena ne zvoca i ne postavlja glupa i suvisla pitanja, i
  • da kuva kao njegova majka.
Ima ovde velike istine, ja bih dodao grupnjak od najviše 2para. I još ******* neutralne ribe sa svojim dobrim ortakom-verovatnoća da se ispuni ono "al smo je rasturili".
 
Ajd napravite razliku između želja i fantazija: ove potonje su neostvarive. I malo sam izmenio temu, da ne bude samo o seksu.

Veruje se da bi svaki muškarac radije izašao na teren kao igrač svog omiljenog kluba, nego imao odnose sa dve devojke istovremeno. Ovo važi i za najveće antitalente za sport. Mislite o tome.
 
DisMisaL:
Tri najveće muške fantazije, prema mojoj proceni, a koje su, gle čuda, vezane za žene, glase:
  • da oženi nevinu, iskusnu, pohotnu i vernu;
  • da mu žena ne zvoca i ne postavlja glupa i suvisla pitanja, i
  • da kuva kao njegova majka.
Prve dve stavke su sasvim na mestu, za ovo trecu me bas briga vazno je kakva je u krevetu.
U ostalom Lepotica i Kuvarica neidu zajedno.
 
Senke:
Prve dve stavke su sasvim na mestu, za ovo trecu me bas briga vazno je kakva je u krevetu.
U ostalom Lepotica i Kuvarica neidu zajedno.
Mnogo duže (a i češće) ćeš morati da jedeš šta ona kuva, nego što ćeš sa njom biti u krevetu (pa makar i samo spavali i otimali se za deku).
 
kompjuter je fantazija.......daje mogucnosti razne,NEVERIVATNO,ali jeste....
cheshanje......i uredjivanje sebe
.......odlazak u prirodu,tamo neki bor,klupica sa.....pa SPAVASH,sanjash....slycajno nesto iskrsne nadjesh nesto i tako...cudne stvari na chudnim mestima

ovaj put bez cice pada kisha chista i kulirash!--ovo praktikujem i dansa kada sam nervozan u prirodu idem,tamo srtnem matore svalere,doktore qyrave....ponekad veterane na basketu aa meni kao da sam HIGH...samo da mi je ceEEEeo zivot...al'nije
 

Back
Top