Muskarci pomozite jednoj devojci

Samanth@

Početnik
Poruka
32
Mene interesuje vase misljenje iz muskog ugla naravno,da li ste nekada bili u dugoj vezi 2 ili 3 godine,ako jeste onda bih vas molila da li posle takvih veza postoji kod Vas muskaraca mogucnost da se zaljubite nakon mesec dva u drugu devojku???? Ili to zavisi od osobe do osobe?
 
Ja nisam musko ali cu ti ipak dati svoje misljenje posto svi cute.Sve zavisi od toga kakva je bila njegova veza jer ukoliko je izasao iz te veze zbog neprestanih svadja (st je uglavnom slucaj kod tih dugih veza) onda ce mu biti pravo osvezenje da konacno ne mora da se raspravlja sa devojkom pri svakom vidjanju.Medjutim ukoliko su se dobro slagali pa ga je npr. ona ostavila onda pripazi jer je moguce da na taj nacin zeli da je vrati praveci je ljubomornom.Pokusaj da saznas razlog zbog koga su raskinuli i to ce ti dosta reci da li tvoja veza sa njim ima buducnost.Izvini sto sam se raspisala .SRECNOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
 
Ih, da ste barem DVE devojke, rado bih vam pomogao. :roll:
Ovako, da se zbog JEDNE devojke...može čovek da se zaljubi i za mnogo manje vremena,od tog TVOG JEDNOG meseca...nema to veze sa "dužinom" veze. Ni sa dužinom mesec-dva dana...
Aj pojasni, šta te muči? Pratiš svog dečka? Već duže vreme je sa drugom ženkom? I... :?
 
Ljubav ne bira ni vreme, ni mesto...
tako da, treba li da ti odgovaram...
34.gif
 
Sve je to individuana stvar.Ja do sada nisam bio u vezi 2-3 godine...3 godine mi deluje jako dugo,ali dobro. Imao sam sitacija kada sam mislio da posle raskida neke veze necu vise da postojim,medjutim ne prodje ni pun mesec,mozda nekad dva meseca i kao da nista nije ni bilo.Desavalo mi se da posle 10-15 dana skoro sve zaboravim.Dok recimo imam jednog druga koji je bio u vezi sa jednom devojkoom bas nekih 2-3 godine,mozda malo duze.Raskinuli su pre jedno 3-4 godine,ali ja po njemu vidim da on jos ne moze da se otrgne od "zaostavstine" iz te veze.Mozda zato sto je tada imao 18-19 god ili nesto drugo ne znam.Opet jedan drugi moj drug nije mogao da se oporavi od veze, koja je trajala nekih godinu,godinu ipo,jedno 2 godine,a i danas vuce neke tripove.
Postoje ljudi koje se tesko mire sa sitaocijom i onda im je teze.Meni se tako nesto nije desavalo,barem ne jos uvek...daj boze i da ne bude.
Imas sitaciju kada muskarac priprema teren za raskid(kao i devojke) i lagano vec trazi novu devojku i onda ga ti posle mesec dana vidis kako se seta sa nekom tamo...takvi su vec sve preboleli pre nego sto se veza zvanicno zavrsila.Uglavnom sve ti je to individaulano.Imas muskarce koji su sa jednom devojkom samo da premoste "prazan hod" (to radi i devojke naravno) a taj prazan hode moze da potraje i po godinu dana i malo duze.
Najbolje je da prihvtais stavri onakeve kakve jesu.Jednom sam cuo jednu uzasnu pricu o nekoj devojci koja je izvrsila samoubistvo samo zato sto sto je tadasnji njen decko raskinuo sa njom.Ona je pretila da ce da se ubije ako je ostavi,ali on je jednostavno mislio da niko nije toliko lud.Medjutim ispostavilo se da jeste.Eto...niko nije vredan tolikih zrtava.
E sad ne znam da li sam ti pomogao nesto,ali ...u svakom slucaju ne moze da skodi. :D
 
Samanth@:
Mene interesuje vase misljenje iz muskog ugla naravno,da li ste nekada bili u dugoj vezi 2 ili 3 godine,ako jeste onda bih vas molila da li posle takvih veza postoji kod Vas muskaraca mogucnost da se zaljubite nakon mesec dva u drugu devojku???? Ili to zavisi od osobe do osobe?

Nego sta!Zene muskarcima sluze kao igracke.Zezanje, opusten odnos, sex itd.Nema ljubavi ma koliko vi verujete da vas muskarci vole.I to zaljubljivanje u drugu devojku nije zaljubljivanje nego otvaranje manevarskog prostora da se i doticna malkice pridobije i da ribicu, guzu....Naravno po mogucstvu da se iprethodna devojka zadrzi u nekoj kres varijanti za ne daj boze.Ako sa novom ne krene, vracas se pokajnicki 'staroj ljubavi' i ona pada na jeftinu yvaku.Kresnes je i krug se zatvara.Pomirite se i cekas novu priliku.Zato je dobro imati dugu vezu jer u njoj pridobijes zenu da je uvek imas na klupi za reyerve.
 
Imao sam vezu 3 god. Mislim da ipak posle svake takve jake veze treba neki post period. Mislim da je i bila tema vec "Koliko vremena treba posle veze" ili tako nesto. Isto moje glupavo misljenje je da taj post period zavisi od duzine veze.

Btw Razdvoj odgovore onih koji nisu bili u takvoj vezi i onih koji su bili.
 
Pa lutko mislim da je to moguce.I mislim da je to moguce bash posle tako duge veze.Mushkarci (a i zene) su tada posebno ranjivi (a niko nece da prizna) ali su isto tako i "zaljubljivi".Medjutim ta "ljubav" moze da traje godinu,godinu ipo i da pukne zato shto je ta osoba izvidala svoje rane i sada shvata da tu nema nichega za njega.
Naravno u takve veze ljudi stupaju u ubedjenju da je to ono pravo,a ne sa namerom da premoste (mada ima i takvih,ne kazem).
I bash zato je potrebna pauza,koju Pera gore pomenu,da bi se rane pravilno zacelile a mi svi ushli zdravi u novu vezu.
A shto se tiche onih koji josh u staroj vezi pripremaju put za novu.Tu rana nema.Sledeca veza moze biti i zivotna ako se oni poklope.
 
Ja sam imao vezu duze od godinu dana.
Nikad se nezna kada covek shvati da nekoga voli ali kada neko vreme prodje ne vredi se kajati nego ides napred !
Mozda je i to razlog sto se nakon duze veze brzo okrene novoj. Ali ne treba zaboraviti da je nova veza osvezenje (istrazivanje novog) tako da i to ima uticaja.
Nadam se da sam malo pomogao! :arrow:
 
Zavisi sta podrazumevas pod tim zaljubiti.Po meni to je nesto sto 80% zavisi od fizi;ke privla;nosti i strasti kao nagona, a samo 20% nesto vise od toga....tako da je to moguce...ali zavoleti osobu i skroz joj se prepustiti, gde ima i puno toga vise od strasti,od seksa, po meni je nemoguce ako je decko stvarno voleo tu devojku s kojom je bio dve-tri godine....znam to jer imam licnog iskustva ;)
 
Imam lose iskustvo sa tim stvarima.Da,imao sam malo duzu vezu,u pocetku je sve super,ali nekako se ugasi.Ne znam u cemu je caka,ali brzo mi dosadi.desavalo mi se da ostanem sa ribom cisto iz navike a da to i ne primetim dok me ne zaintresuje neka druga.Jednom sam opet tako otkinuo na jednu da nisam regisrovao zivu silu a ne neku drugu cicu.Sama znas kakva vam je bila veza pa presudi.Nema tu mnogo filozofiranja-ili-ili.
 
Samanth@:
Mene interesuje vase misljenje iz muskog ugla naravno,da li ste nekada bili u dugoj vezi 2 ili 3 godine,ako jeste onda bih vas molila da li posle takvih veza postoji kod Vas muskaraca mogucnost da se zaljubite nakon mesec dva u drugu devojku???? Ili to zavisi od osobe do osobe?

O da, verovatno se vec yebu.. :lol:

Koje suvisno pitanje na koga si btw vec sama odgovorila, pa naravno da sve zavisi od osobe do osobe i do TRILION drugih uzroka...
 

Back
Top