Muskarci: DA ili NE?

sjenka:
bas o tome ti i pricam! Bulimicar povraca zato sto mu je muka... A anoreksicar je mrsav jer ne jede.... A silovatelj siluje zato sto je uzbudjen! hahahahaha Imam tetovazu zato sto je to kuuuul!!
Grifone, bas ti o tome govorim...
Sjenka, znam o cemu pricas, daj mi neke linkove ako nije problem..
I btw, dobar topic ;)
 
Zana:
Koliko bi se tome obradovao neki Darko da vidi :lol:
Krene Darko da skida ribu, a ono: Mirko volim te....
Zamisljam scenu :lol:
sluchajno poznajem takav par koji je josh u osmom razredu (osnovne shkole) istetovirao na PREPONAMA (brrrr) imena, naravno ne sopstveno nego od velike ljubavi, i sada vishe nisu par, vec petnestak godina :)
 
angel's_breath:
Najinteresantniji slucaj sam cula od svog tattoo majstora: naime, tip je istetovirao bubamaru na svom polnom organu! Prilikom tog zahvata pao je u nesvest 20 puta! Boze, koja li je poenta tog tattoo-a. Hrabrost or what...?!!!
Bolje da je istetovirao ''OUR LORD AND SAVIOR'' Jesus F**** in Christ.Kao u ''DOOM GENERACIJI''.U know what I mean...
 
***Nemam nista protiv nekih manjih, sitnih, diskretnih "promena" na telu, naravno da ne bih nikome to zabranio, ali nikad nekog ne bih ni nagovarao u tom pravcu. Ako neko vec zeli nesto drugacije da proba ili uradi, da se razlikuje po necemu - to je njegova/njena stvar.

***Licno, nekad sam imao periode kad sam razmisljao o nekoj tetovazi, razmatrao mogucnosti izrade, ali kao sto mnogi tvrde da sam perfekcionista - verovatno ne bih bio zadovoljan kako je tetovaza odradjena, pa se najvise zbog toga i nisam odlucio tetovirati. Za pirsing nikad ne bih rekao da zelim da ga imam na sebi, ali kako kaze ona narodna "Nikad ne reci nikad!"... Mozda jednog dana...samo mozda... :-)

***Sto se tice voljene osobe, mislim da je logicno da ne bih mogao nekoga manje voleti zbog tetovaze, ali ni zbog pirsinga iako je to mnogo ozbiljniji poduhvat... Kad nekog zaista iskreno volis, tu vise nema sta da se razmatra i dvoumi...

***Bio sam u situaciji kad me je mnogo privukla necija tetovaza ili pirsing, ali isto tako kad mi je to bilo odvratno i preterano odbojno. Dakle, zavisi sta i gde i koliko :-)
 
Max_Dolphin:
***Nemam nista protiv nekih manjih, sitnih, diskretnih "promena" na telu, naravno da ne bih nikome to zabranio, ali nikad nekog ne bih ni nagovarao u tom pravcu. Ako neko vec zeli nesto drugacije da proba ili uradi, da se razlikuje po necemu - to je njegova/njena stvar.

***Licno, nekad sam imao periode kad sam razmisljao o nekoj tetovazi, razmatrao mogucnosti izrade, ali kao sto mnogi tvrde da sam perfekcionista - verovatno ne bih bio zadovoljan kako je tetovaza odradjena, pa se najvise zbog toga i nisam odlucio tetovirati. Za pirsing nikad ne bih rekao da zelim da ga imam na sebi, ali kako kaze ona narodna "Nikad ne reci nikad!"... Mozda jednog dana...samo mozda... :-)

***Sto se tice voljene osobe, mislim da je logicno da ne bih mogao nekoga manje voleti zbog tetovaze, ali ni zbog pirsinga iako je to mnogo ozbiljniji poduhvat... Kad nekog zaista iskreno volis, tu vise nema sta da se razmatra i dvoumi...

***Bio sam u situaciji kad me je mnogo privukla necija tetovaza ili pirsing, ali isto tako kad mi je to bilo odvratno i preterano odbojno. Dakle, zavisi sta i gde i koliko :-)

Imas lep avatar.... Obozavam delfine!
 

Back
Top