"Multi-kulti" Sarajevo - grad sa najvise dzamija po glavi stanovnika na svetu

Податак ти није добар има 97 џамија (извор сајт џамије.инфо). Пре пар дана сам се баш изненадио кад сам на Google earth у парку тик поред школе (Братство-Јединство) у коју сам 1978 ишао у други основне (после сам се преселио у Бгд) видео ракетни силос (пардон џамију). Онда сам мало прегледао познати крај и видео још пар саудијских, јорданских....
Мислим заболе ме, али сва ту мулти-култи у БиХ је лаж и смишљена је са циљем асимилације или протеривања (на фињака) хришћанског становништва. Па на тој Грбавици муслимани не само да нису били већина, него није било ни Џ од џамије!
 
Ja sam Srbin, pravoslavac sam. Supruga mi je takođe pravoslavka i sin mi ima srpsko izvorno ime.

Naravno da mi ne smetaju ni džamije, ni šta. Ali sada bih volio da ovdje u Sarajevu ima umjesto 93 (prije rata 86) najmanje 1093 džamija jer smetaju Tihiju i njemu sličnim.
U buduće kada čujem za izgradnju još jedne džamije, učestvovaću finansiranjem u njenoj izgradnji samo da bi vama, vama koji volite mržnju i koji volite da se služite lažima, još više ogadili ovaj grad...

Inače, kako su preživjele džamije i katoličke crkve od Trebinja, preko Podrinja, Semberije, Posavine, Banja Luke i Potkozarja...?
Nisu nikako, nije nijedna ostala!

To sto se ti predstavljas ko Srbin je razumljivo jer si svestan svojih predaka ali nemoj da pricas u ime Srba. Ipak vi Muslimani ste sada MUSLIMANI i kad se na ovakav nacin lazno predstavljate samo govori o tome kakvi ste kao ljudi. Ti si pravi primr.:sad2:
 

Back
Top