"Multi-kulti" Sarajevo - grad sa najvise dzamija po glavi stanovnika na svetu

Sarajevo ne igra vise nikakvu ulogu u regionalnoj kulturi.

Ostali su sami muslimani..uvlace se u svoje religiozne ograde..nema Srba koji su cinili kulturnu okosnicu grada..u sportu su smesni..jednom reci-beznacajni! :)

Vec sada je i BL zanimljivija,lepsa i prosperitenija od Sarajeva. A, o BG kao New York-u Balkana da i ne govorim..To je nezamislivo poredjenje.:)

Да..САДА...ја говорим кроз историју да је Сарајево Српски град.....да су га Срби основали..и да су нам мухамедови отели град и нас Србе на крају побили...

Само тренутно стање неће променити чињеницу да је Српски град...и Београд је био окупиран...па данас делемично слободан...
 
Ти си глуп..џаба да си и из Лондона...добро знаш зашто су Срби напустили Сарајево....од велике помоћи Милошевића и Дабића..а ти се са тим ругаш...јадно..страшно јадно...

Само да Бог сачува Ђенерала Младића...па да се врнемо ако Бог да...

Aha, oterao Milosevic.

Ne daj Boze da su pobegli od divnih komsija. To ne bi islo, ipak je to jedan prekrasan velegrad.

Sviras koorcu. Al' dobro, barem je Sarajevo dalo Santica, nije sve izgubljeno.

Yeblo te Sarajevo.
 
Pa svakako da je relevantan. Kako bi onda sve Jugoslovene odtamo mogao da potrpas u Srbe ;)

Pretpostavljam da su tti Andrej Nikolaidis i Srdjan Vucetic kucni prijatelji ?:think:

Ја ти причам ...онако како је било...али како год...
Сигурно једно јесте википедија никаданије била релевантан извор података...ни за једног озбиљног истраживача...
 
Aha, oterao Milosevic.

Ne daj Boze da su pobegli od divnih komsija. To ne bi islo, ipak je to jedan prekrasan velegrad.

Sviras koorcu. Al' dobro, barem je Sarajevo dalo Santica, nije sve izgubljeno.

Yeblo te Sarajevo.

Јел ти ниси у стању да читаш ћирилицу или намерно изврћеш моје речи?
Ја сам реко од помоћи Дабића и Милошевића који су оставили Србе у Сарајеву и од стране мухамеданско-латинских убица......којима су нас оставили на милост и немилост...ти исти Милошевћ и Дабић.
Прочитај поново шта пишем немој на памет..да брбљаш...
 
Ја ти причам ...онако како је било...али како год...
Сигурно једно јесте википедија никаданије била релевантан извор података...ни за једног озбиљног истраживача...

A ti si kao istrazivac?!
Prijatelju ti podaci imaju reference, u ovom slucaju :

Књига: "Национални састав становништва - Резултати за Републику по општинама и насељеним мјестима 1991.", статистички билтен бр. 234, Издање Државног завода за статистику Републике Босне и Херцеговине, Сарајево.

Pricas ortodoksnu glupost da je Srba bilo skoro isto muslimana u Sarajevu, mozda ali pre 50 godina.
 
A ti si kao istrazivac?!
Prijatelju ti podaci imaju reference, u ovom slucaju :

Књига: "Национални састав становништва - Резултати за Републику по општинама и насељеним мјестима 1991.", статистички билтен бр. 234, Издање Државног завода за статистику Републике Босне и Херцеговине, Сарајево.

Pricas ortodoksnu glupost da je Srba bilo skoro isto muslimana u Sarajevu, mozda ali pre 50 godina.

Јесте било приближно исти број...
Једну чињеницу ниси упознао..да су у периоду 89-90 године...насељавали мухамедове из Рашке...те да су преко ноћи ницале куће на кући...али буквално ...по Бистрику и другим мухамеданским деловима града (које јесу личили на касабе) да на месту где сам имао плац..који је купљен 89 није било никога до Срба и пар Хрватских породица..да би 90 читаво насеље било насељено мухамедовим их Рашке...

Ало бре...Србине...о чему причамо...
Читави делови Сарајева.. (Мојмило, Добриња, Коњиција, Циглане итд..) су направљени на Српској земљи..која је одузета махом 80 тих година...Србима....
СРБИ СУ ПОСЕДОВАЛИ 90% земље у Сарајеву...

Иста прича је и за Мостар...
 
Ja sam Srbin, pravoslavac sam. Supruga mi je takođe pravoslavka i sin mi ima srpsko izvorno ime.

jesi, ja te prije dva mjeseca pitao da ne guglas za dvije krsne slave a ti me stavio na ignore:hahaha::hahaha::hahaha:
ps. lik se uzivio u specijalni rat, ptsp

učestvovaću finansiranjem u njenoj izgradnji samo da bi vama, vama koji volite mržnju i koji volite da se služite lažima, još više ogadili ovaj grad...

rekoh, prvi citat i drugo boldovano kazu da ce uskoro trebati trajna hospitalizacija
 
srpsko sarajevo, srpski mostar, srpski ljubushki, srpski dubrovni, srpski split, srpski cakovec i ostala serbska mesta sirom Balkana.
Ma sta Balkana, sirom Evrope pa i sveta.
Sorabi, narod nastariji

Некако сам скептичан за чаковец,јел море неки релевантнији податак?
 
i sigurno uzivas bh.Srbine sto ti hodza arlauce sa 93 dzamije sa razglasom 5 put dnevno. Mogu misliti kako je to lepo za popodnevnu dremku . Ili u 4 ujutro tek uzivancija prava z:D

Jao, ja kada sam cula u Doboju, uplasila sam se. Pomislila sam da nekog dave, iako sam navikla na zvuke sa dzamija. Ne znam samo, zasto to moraju ljudi da trpe. Danas je 21. vek, sto ima taj hodza ne salje pozive preko SMS-a.
 
Jao, ja kada sam cula u Doboju, uplasila sam se. Pomislila sam da nekog dave, iako sam navikla na zvuke sa dzamija. Ne znam samo, zasto to moraju ljudi da trpe. Danas je 21. vek, sto ima taj hodza ne salje pozive preko SMS-a.

:hahaha:

Ћути код нас хтели ваздушним пушкама да гађају " певца " док му не досади и окани се певања..
Нису нам дали ове ловачке..

:(
 

Back
Top