Moze li se NEzaljubiti?

meni to lici (pomalo, pojednostavljeno ) na onu:
" Zajedno smo piskili u pesku,
a ukakili sve posle 15 god.
kada smo se ponovo sreli!!!:cry::cry::cry:

prerano/prekasno... kako god

prekasno je mozda i gore nego prerano...
i najgore je kad si toga u trenutku svestan.a ne mozes ili neces nista da uradis.bojis se.

malo me je rastuzila ova tema :)
ne volim da razmisljam o ovome.bas mi evocira neka secanja.


izvinjavam se,izgleda da sam pokupila neku viruscinu pa sam se rastopila od temperature....nije mi bas najbolje.
 
prekasno je mozda i gore nego prerano...
i najgore je kad si toga u trenutku svestan.a ne mozes ili neces nista da uradis.bojis se.

malo me je rastuzila ova tema :)
ne volim da razmisljam o ovome.bas mi evocira neka secanja.


izvinjavam se,izgleda da sam pokupila neku viruscinu pa sam se rastopila od temperature....nije mi bas najbolje.

Lepo receno.

***

Svi moji odgovori govore u dogadjajima u sadasnjem vremenu. Cela tema je oko necega sta je vec zavrsena prica... pre par nedelja.
 
Prava osoba dodje u pogresan momenat, u nevreme

Ako neka osoba istinski ima sve kvalitete osobe kakve se vama svidjaju (sto ce reci da vam je vrlo lako da se u nju zaljubite), a nijednome nije pravi momenat za zaljubljivanje ili ista romanticno (iako je i ona na korak od zaljubljenosti), kako sacuvati tek steceno prelepo prijateljstvo? Kako se NE-zaljubiti? Kako ostati prijatelj i odloziti niske strasti za momenat kasnije kada mozda nece biti pogresan (ako ikada takvo vreme opet dodje)? (joj sto sam moralan ;-))

Ili izdevetati prijateljicu jer i nju strasti u taj momenat vode, izvuci iz situacije maksimum za oboje i potrositi prijateljstvo pa nek ide zivot, kajacemo se kasnije ako treba?

Najvise me interesuje zenska strana pogleda ali svi su dobrodosli.

Disciplina i samokontrola, i uz sve to ako je steceno znanje visokokvalitetno moze covek NE-zaljubiti se, a moze i zaljubiti se i ostati dobar prijatelj,pa sve kobminacije su moguce i to sa pozitivnim ishodom medju ljudima dobre volje.
 
moje misljenje ti je da ako i ona isto oseca sto i ti zaboravis prijateljstvo i krenes u akciju.. pa ko zna.. sama veza je jedno lepo prijateljstvo :)

A ako ona ne oseca isto prema tebi bolje joj reci iskreno sta osecas jer veruj mi ako joj ne kazes jednog dana ces puci...tako da bolje od tebe sazna istinu pa ko zna.. mozda ti se i posreci...
 

Back
Top