Moskva prijeti odmazdom

"Kak bi bilo lijepo da ne budne ruske zime"....
Hebiga Trtko nisma ti ja kriv shto slabo poznajesh istoriju.
Rusija nikada nije pokorena od 14.veka.Gubila je delove teritorije pa ih ponovo vracala..dugorochno svi koji su se sukobili sa Rusijom su ispushili-i ti Japanci koje navodish i tatari i Sile Osovine samo par meseci kasnije....a Rusi su izashli kao krajnji pobednici.Ako i ti mislish da je sve samo do zime...pa hebiga..mnogi su tako mislili a krajnji rezultat je opshtepoznat.Poenta je da Rusiju vojno nije moguce pokoriti..i za razliku od tebe struchnjaka Amerima je to sasvim jasno.
pa nisi ti govorio o pokoravanju nego o tome da nisu izgubili nijedan rat sto je drasticna razlika ,nemoj sada da se glupiras i da podmeces tu neke gluposti o pokoravanju
 
Wargame of america.

Ovako prodaju svijetu napad:|

6uetelz.jpg


A ovako prodaju svijetu odbranu.:|

6u915lf.jpg
 
Ma vidimo da Putin drhti od Busha:lol:
S kime se ja raspravljam....
Nema shanse da se nuklearnoj sili uvedu sankcije ma shta uradila...ili ti mislish da bi se u takvom scenariu Rusija ne bi latila nuklearki nego bi chekala fino da joj stanovnishtvo pomre od gladi jer Ujka Sem reko da drugachije ne bi bilo lepo?:lol:

ma tebra.....?!?!!!!! jel ti kontas da se to njima ne isplati jer i samoi znaju da je bolje i da pomre nesto malo od gladi , sto se i nebi desilo jer je rusija dovoljno velika da nahrani svo svoje stanovnistvu pa makar i pod embargom nego da je ameri i saveznici zaspu sa tonama i tonama osiromasenog uranijuma i da tako svi ali za istinski pomru i to u teskim mukama...???

i pod sankcijama rusija nece biti gladna tako da sam skoro siguran da ni u kom slucaju rusi nece upotrebiti nuklearke!!!
 
ma tebra.....?!?!!!!! jel ti kontas da se to njima ne isplati jer i samoi znaju da je bolje i da pomre nesto malo od gladi , sto se i nebi desilo jer je rusija dovoljno velika da nahrani svo svoje stanovnistvu pa makar i pod embargom nego da je ameri i saveznici zaspu sa tonama i tonama osiromasenog uranijuma i da tako svi ali za istinski pomru i to u teskim mukama...???

i pod sankcijama rusija nece biti gladna tako da sam skoro siguran da ni u kom slucaju rusi nece upotrebiti nuklearke!!!

Pa to nisi prichao pre nego da bi im zapad uveo snakcije "da im pokaze".
Znam ja sve to...ali poenta je da i pored mogicnosti da opstane i izolovana Rusija ne bi doizvolila izolaciju jer joj se moze i niti bi iko smeo vojno da je napadne jer je to kraj sveta i tvojih Amera sa njim.
 
Pa to nisi prichao pre nego da bi im zapad uveo snakcije "da im pokaze".
Znam ja sve to...ali poenta je da i pored mogicnosti da opstane i izolovana Rusija ne bi doizvolila izolaciju jer joj se moze i niti bi iko smeo vojno da je napadne jer je to kraj sveta i tvojih Amera sa njim.



to samo ti mislis.... samo gledaj sta ce se desavati zbog rusenja bliznakinja...http://www.city-net.com/~ched/wp/large/usa-eagle-1024.jpg

a i ovo za kosovo.... pa sto se ti tvoji rusi malo ne bune oko kosova, mislim bune se da ali sta mogu da postignu???

pa znas li ti da oni nisu na kosovu samo zbog toga sto im je previse skupo da finansiraju par baza?!?!?!?!
 
ma tebra.....?!?!!!!! jel ti kontas da se to njima ne isplati jer i samoi znaju da je bolje i da pomre nesto malo od gladi , sto se i nebi desilo jer je rusija dovoljno velika da nahrani svo svoje stanovnistvu pa makar i pod embargom nego da je ameri i saveznici zaspu sa tonama i tonama osiromasenog uranijuma i da tako svi ali za istinski pomru i to u teskim mukama...???

i pod sankcijama rusija nece biti gladna tako da sam skoro siguran da ni u kom slucaju rusi nece upotrebiti nuklearke!!!

i ja mislim da ruje imaju dovoljno sibirskih gulaga da prime sve slejvse
 
Moskva prijeti odmazdom za američki štit u Europi

sv-raketni-txt.jpg


MOSKVA - 24.12.2007 18:45
"Ako u Češkoj bude postavljen radar, a u Poljskoj projektili za presretanje, to će predstavljati slabljenje ruskog nuklearnog obrambenog potencijala", rekao je glasnogovornik Mihail Kaminin u priopćenju ministarstva vanjskih poslova.

"Neće nam preostati ništa drugo do mjera odmazde", dodao je.

SAD želi postaviti radarsku stanicu u Češkoj i presretače raketa u Poljskoj do 2012. čime žele parirati mogućoj prijetnji projektilima iz država poput Irana.

Rusija se tome žestoko protivi i smatra te proturaketne instalacije izravnom prijetnjom.

.....................................

Šta mislite postoji li "realan" razlog za odmazdu ili je ovo samo zveckanje u prazno?

i treba izvrsiti mere odmazde nad amerikanima i njihovim ljigavim-katolickim podanicima.
 
MEdjutim, Rusi su uvek bili siromasan narod, veoma primitivan.
Ово ме подсети...
Кад бејах ја, давно, много млађа, и наивнија, некако слично сам знала говорити нашој тадашњој комшиници, руској емигранткињи.
Мерећи само по спољашњим, и површним критеријима.

А она на то: "Ко је сиромашан?! Какви сиромашна!"

Тад нисам схватала, тако млада и зелена, без овог каснијег искуства, колико је жена била у праву.

Наравно да Русија није сиромашна, заправо ни по којем основу. Напротив.
 
Iran prijeti Izraelu direktim udarom raketama,
a tko je saveznik Izraela??

Rusija nije prijetnja, moje je mišljenje da Rusi
igraju političku igru.
Ти као стари фртатар са Хвара..како си то закључио?
јеси ли гатао?

Слушај...Русија је светска сила..и ако јој се прети нека прети..само нека постави коју ИЦБМ и у Србији...
 
Moskva prijeti odmazdom za američki štit u Europi

sv-raketni-txt.jpg


MOSKVA - 24.12.2007 18:45
"Ako u Češkoj bude postavljen radar, a u Poljskoj projektili za presretanje, to će predstavljati slabljenje ruskog nuklearnog obrambenog potencijala", rekao je glasnogovornik Mihail Kaminin u priopćenju ministarstva vanjskih poslova.

"Neće nam preostati ništa drugo do mjera odmazde", dodao je.

SAD želi postaviti radarsku stanicu u Češkoj i presretače raketa u Poljskoj do 2012. čime žele parirati mogućoj prijetnji projektilima iz država poput Irana.

Rusija se tome žestoko protivi i smatra te proturaketne instalacije izravnom prijetnjom.

.....................................

Šta mislite postoji li "realan" razlog za odmazdu ili je ovo samo zveckanje u prazno?

Zveckanje u prazno je korisno.
Od zveckanja puca psiha..
 
Наравно да Русија није сиромашна, заправо ни по којем основу. Напротив.

Siromasna je zato sto ima diktatora na celu drzave. Siromasna je zato sto su tajkuni u vladi. Siromaska je sto niko ne brine za obice gradjane. Siromasna je kada zadjes van Mozkve. Seljaci su im jadni i bedni. I kod nas su, ali ni blizu kao tamo. Penzioneri u unutrasnjosti ne mogu da prezive od svojih penzija. A to je sve posledica primitivizma. Nedostatka svesti tamo kao i ovde.
 
Pa dolazili neprijatelji tu i tamo do Moskve, ali ne dalje. MEdjutim, Rusi su uvek bili siromasan narod, veoma primitivan. Pretrpeli su mnogo poraza, ali iznutra, koje su sami sebi nanosili. Jbga, Staljin je pobio milione Rusa ako ne gresim.

ovo moze da izjavi samo neko ko je veoma glup i primitivan.

da li si ti primitivce neobrazovani cuo za lomonosova, cehova, dostojevskog, tolstoja, cajkovskog, puskina, stanislavskog, gogolja, solzenjicina, borisa pasternaka, solohova, bulgakova, ivana turgenjeva, jesenjina, majakovskog, dimitrija sostakovica, prokofjeva, mendeljejeva, popova, zukovskog, jurija gagarina?

Ocito da nisi , jer da jesi ne bi lupao takve gluposti .
 
cini mi se da nisi obratio paznju stra je u zenicama oka orla.... i nemoj da si ironican slika bas budi emocije iako nismo ameri!!!

mozda tebi budi emocije, moje emocije su na strani onih koje je ta amerika od pamtiveka ugnjetavala...na strani one dece koja umiru u africi dok su se ameri valjali u dekadenciji u svojim tornjevima...sta mislis, koliko dece je moglo da prezivi i da odraste za cenu jednog nebodera? a za dva?
u zenicama oka TOG orla ce biti sve vise i vise suza....gde su mu suze bile kada je bombardovao po svetu koga je stigao?
ja ironican?
 

Back
Top