Montažne kuće

Moje licno iskistvo,znaci LICNO a ne tamo nekih je sledece:Svi u USA koji imaju godisnje prihode ispod 30-40 000 $ boluju od megalomanije.Znaci ,nemaju nista,zive goli k`o pistolji a drze predavanje o avionima i kamionima.Imam dosta prijatelja u USA,vidjamo se i posecujemo,nemoj meni da pricas kako se u svetu zivi,losa ti je adresa.Imas li TI,u svom vlasnistvu,tu gomilu cigle od kuce,kako je nazivas.Ne u vlasnistvu banke,svoju,otplacenu kucu.Vidis,ja imam i tamo i ovamo i naravno da cu da se vratim u Srbiju za maksimum 5 godina.Maksimum.Boze zdravlja samo.To su moji koreni i ja im se vracam.Oni koji nisu nigde,nemaju kapital i dobru socijalnu sigurnost,obicno sanjaju i drze predavanja.Sanjare,preciznije receno.Bogati ljudi,jedan uzi sloj,lepo zive u svakoj zemlji.Najbolje je govoriti o sebi,licna iskustva.U Srbiji graditi montaznu kucu je lose pomodarstvo,ne isplati se,preskupo je za nas standard i mentalitet.Nema logike da zidana i montazna kuca imaju istu cenu.Nema logike,ali u Srbiji je tako!

Mirko - ne samo iz ovoga, vec uopsteno i primecuje se da si negde van Srbije i da tamo za zapadu nista nevalja i neznaju i td., a ujedno se pitam sta trazis tamo kada je vec tako, a i zasto cekas jos 5 god., pa da se vratis? Zasto se nevratis odmah da bi bio srecniji, A I MI na zapadu ??!! (Inace vezano za montazne kuce, njih je n.p.r. u Skandinaviji oko 90-95 % . Ima ih i prelepih a i super su, tj i bolji izolator od zidanih!) :)
 
Mogu vam reći da sam ja svojom montažnom kućom prezadovoljna, izolacija je odlična, leti nikada nije prevruće a zimi je jako lako zagrejem. Svakom ko se dvoumi između montažne i zidane kuće preporučila bih montažnu! Kuću mi je za manje od dva meseca montirala firma iz Paraćina, ja sam htela sistem ključ u ruke, tako da samo sam unela stvari kad su oni zaršili svoj posao i uselila se. Firma mi je odradila i temelj jer nisam htela da se opterećujem ni radnicima, ni nabavkom materijala... Keramiku i stolariju sam ja birala koju želim iz njihove ponude. Ljudi su zaista profesionalno odradili svoj posao, sugerisali mi šta je dobro odraditi na kući kako bi bila još komfornija i ekonomičnija, tako da i za kuću i za njih imam samo reči hvale.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top