Montažne kuće

Rade po sistemu "ključ u ruke".Rade blokove od stiropora,m2 je 20evra.Možete i sami da montirate kuću po svojoj želji.
Inače cirka 4800evra su njihovi blokovi,oko 5000evra beton i armatura,što iznosi oko 10000evra + plac. Imaš broj telefona pa ih nazovi i dobićeš odgovor.
 
evo ti broj pa ih pitaj 011/8031291

Zvao sam ih i bio i video! Pa to je cudo sta se desava u svetu a mi se jos drzimo za drvo. lepo rece covek `MALA GRADJEVINSKA REVOLUCIJA`
Stirodom blokovi se slazu kao lego kockice. Samo corav moze da promasi. A zidovi pravi kao da si nisanio. Za sve one koji budu zeleli vise da vide ili da idu da pipnu, da uzmu kataloge,...CD,...ili pak neka pogledaju gomile sajtova na internetu: ukucajte samo na Google na Images `ICF home` ili `ICF building` ili,.... tj ICF je skracenica od Insulate Concrete Form

www.polysteel.com
www.nudura.com
www.logixicf.com
www.amvicsystem.com
www.arxxbuild.com
www.eco-block.com
www.quadlock.com
www.rastra.com
... u americi, kanadi,...evropi

stotine firmi kao poplava se sire po zapadu, kaze mi jedan nas koji radi u Kanadi putem mejla

Oni su i gradjevinska firma vec 20 godina pa nema greske sve sto kazu je proverljivo.

Pozzz

Ajvar man
 
i mene interesuju montazne kuce,hvala svima koji su objavili sajtove..........
iz iskustva mojih prijatelja koji zive u montaznoj kuci,vec 15-ak godina,sam se i odlucila na ovu varijantu....zime trose smesno malo struje za grejanje,a leti sa 12-icom hlade prostor preko 200m2 i to u dva nivoa........izolacija je super,da ne poverujes............
sto se tice nasih nevernih toma,NAJGLUPLJI komentar koji sam cula vezano za montazne kuce je bio od moje koleginice "zamisli,molim te,sta ce ti to,kako ces da prodas montaznu kucu"....naravno da sam ostala bez komentara..............valjda je kupujem da zivim u njoj a ne da je prodajem.........
sto se tice drugih komentara svi ih hvale...............
 
Zvao sam ih i bio i video! Pa to je cudo sta se desava u svetu a mi se jos drzimo za drvo. lepo rece covek `MALA GRADJEVINSKA REVOLUCIJA`
Stirodom blokovi se slazu kao lego kockice. Samo corav moze da promasi. A zidovi pravi kao da si nisanio. Za sve one koji budu zeleli vise da vide ili da idu da pipnu, da uzmu kataloge,...CD,...ili pak neka pogledaju gomile sajtova na internetu: ukucajte samo na Google na Images `ICF home` ili `ICF building` ili,.... tj ICF je skracenica od Insulate Concrete Form

www.polysteel.com
www.nudura.com
www.logixicf.com
www.amvicsystem.com
www.arxxbuild.com
www.eco-block.com
www.quadlock.com
www.rastra.com
... u americi, kanadi,...evropi

stotine firmi kao poplava se sire po zapadu, kaze mi jedan nas koji radi u Kanadi putem mejla

Oni su i gradjevinska firma vec 20 godina pa nema greske sve sto kazu je proverljivo.

Pozzz

Ajvar man

Pa lepo reci covece, predstavnik sam firme, niko ti nece uzeti za zlo.... :lol: :lol: :lol:
 
:-|Moj drugar zivi porodicno u montaznoj kuci "zavidovici" od 1986 i jos si nije pozalio
da ima bilo kakavih mana. Mislim da sam u prilici i ja bih sada isto napravio bez razmisljanja. Imate proizvodnju iz Ivanjice.
No to je u Srbiji izgleda samo u navikama i u nasim glavama da se drzimo zidina. :roll:
 
Po meni najveca mana tih kuca je sto oni rade njihove standardne i drze se samo tih osnova,a ako bi ti malo da eksperimentises i da pravis drugacije rasporede e to je vec mnogo mnogo veca cena,a i onis sami beze od toga,tada naravno ni rokovi nisu ovi koji su navedeni u prethodnim postovima...:?
 
Rade po sistemu "ključ u ruke".Rade blokove od stiropora,m2 je 20evra.Možete i sami da montirate kuću po svojoj želji.
Inače cirka 4800evra su njihovi blokovi,oko 5000evra beton i armatura,što iznosi oko 10000evra + plac. Imaš broj telefona pa ih nazovi i dobićeš odgovor.

a temelj za tu kucu ,plus izolacija ploce pa deka pa krov pa cevi i druge instalacije stolarija itd sigurno nije uracunata u cenu.ja sam gradjevinac na islandu gde se dosta grade montazne kuce ali i od betona pa i tih stiropor blokova koji se pune betonom.trenutno gradim i u srbiji i odgovorno tvrdim da ne mozes u grubo ozidati 100 kvadrata za 10000 evra jer sam materijal od temelja .ploce, zidova i deke je vec vise a ruke nisi racunao.inace zivio sam 30 godina u montaznoj kuci dip ogulin .sagradjena 1964.i dan danas je ko nova. izuzetno topla ,suva sto je karakteristika takvih kuca.
 
Planiram da gradim mont. kucu, pa mi treba savet, ako nije problem, moze i na pp, koja firma je najpouzdanija. Iskustva sa dobrim i losim, ako ih ima:P, firmama koje se bave mont. kucama. Hvala:D
 
SVAKA VRSTA NADOGRADNJE JE MOGUCA STO SE TICE MONTAZNIH EKOTERM KUCA A U REZIJI OSOBLJA IZ FIRME MARKDOM.ONI SU STVARNO ELITA U GRADJEVINARSTVU.....A TI OGGI VEROVATNO SI IZ NEKE NEPOZNATE KONKURENTSKE FIRME KOJA TRAZI SVOJE MESTO POD SUNCEM.......JOS CES MNOGO POGACE DA POJEDES PRE NEGO STO FIRMI MARKDOM BUDES DOSTOJAN SANCEVE ZA OTPADNU VODU DA KOPAS,,,,,,OSTAVI SE GRADJEVINE I IDI DAKOPAS KUKURUZ.....A DA,PRVO GA POSEJ,AKO IMAS GDE A AKO NEMAS ONDA MOZES KOD MENE DA DODJES JER JA IMAM 56HEKTARA.
 
Vala ako je ovo nacin da se renomirana firma reklamira...prestani da se sramotis i odgovaras sam sebi.
U ovom postu nudis a u drugom hvalis sam sebe prijavljenog pod imenom LaLuna:roll:

Kukuruz obradjuj sam...i zaposli nekog za marketing, nesto si slab u tome, iako ti MOZDA gradjevina ide od ruke;)
 
SVAKA VRSTA NADOGRADNJE JE MOGUCA,,BILO DA SE GRADI SA BETONSKE PLOCE OD NIVOA ZEMLJE ILI SA PLOCE U VISINI OD NEKOLIKO METARA POTPUNO JE SVEJEDNO.....POSETI SAJT FIRME WWW.MARKDOM.NET

u pravu je!danas sam se sastao sa ljudima iz te firme povodom gradnje nase kuce i ponudili su mi opciju kasnije nadogradnje sprata na postojeci objekat!razlika je samo u debljini greda nosaca.ali,ako imas dovaljno sirok plac,uvek je jeftinije dozidati temelj do postojeceg,pa na njemu dodati prostoriju.
 
Planiram da gradim mont. kucu, pa mi treba savet, ako nije problem, moze i na pp, koja firma je najpouzdanija. Iskustva sa dobrim i losim, ako ih ima:P, firmama koje se bave mont. kucama. Hvala:D


Ukucaš Google, pa tražiš montažne kuće gradnja i dobiješ više opcija, pa biraj. Ima raznih, sa detaljnim opisom materijala, načina rada, izgledom i cenama.
 

Back
Top