Monarhija ili republika?

monarhija ili republika?

  • monarhija

  • republika


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
176.png
 
Original postavio Cossak
Потпуно су упропастили народ за време два светска рата, а и политика у миру им је била КАТАСТРОФАЛНА.
Знао је Милош Обреновић да Србији није потребна демократија, јер се наша демократија у прошлости могла назвати владавином руље.
Upravo tako.

A sto se Eu tiče, rilike se menjaju. U EU nama sigurno neće biti dobro.Ne damo se još uvek, još uvek nismo prodali dušu djavolu, kao Rumuni i Bugari.
 
Strela:
По стоти пут од кад сам на форуму, али ајде увек има нових.... :wink:

Или да васкрсне ЦАР ДУШАН, или РЕПУБЛИКА!!! 8-)
А и ја ћу по стоти пут...

Јесте, наравно, у реду, цар Душан. Његов Законик је (како би ови млађи рекли, а ето и игре речима) - закон.

Али, наш најзначајнији владар био је ипак, у ствари - краљ Милутин.

Дакле - како год окренеш - монархија. 8-)
 
Norma Kampl:
Шта је, комуњаре, хоћете опет "ћораве кутије"? :roll: :twisted:
Комуњара ти ћаћа :) .....И научи да читаш латиницу :) .....Ја сам написао да хоћу јавне анкете, а не неке ћораве кутије.....Провери ту диоптрију ,плиз :D :lol:
 
goxy:
Комуњара ти ћаћа :) .....И научи да читаш латиницу :) .....Ја сам написао да хоћу јавне анкете, а не неке ћораве кутије.....Провери ту диоптрију ,плиз :D :lol:
Комуњара сигурно, хвала Богу, није био ( Бог да му душу прости), ни деда, ни прадеда. ( Неки из шире породице, јесу, али не комуњаре, него - комунисти). :) А сви, и с очеве и мајчине стране, из аутентичних предратних београдских грађанских породица. 8-)

Друго, смешно је да ти мени, филологу једног страног језика, у ком се користи латиница то кажеш. :)

Треће... Очигледно, не знаш шта су биле "ћораве кутије". :)

А, диоптрију сам баш пре неки дан проверила, ево, носим нове наочаре. 8-) :)
 
Norma Kampl:
А и ја ћу по стоти пут...

Јесте, наравно, у реду, цар Душан. Његов Законик је (како би ови млађи рекли, а ето и игре речима) - закон.

Али, наш најзначајнији владар био је ипак, у ствари - краљ Милутин.

Дакле - како год окренеш - монархија. 8-)

Само ако васкрсне цар Душан, под другачијим условима не пристајем на монархију! 8-)

Ове Карађорђевиће не могу да смислим, али немам сад живаца ни времена да

елаборирам причу о њима! :twisted:
 

Back
Top