Momci, zasto nam zadajete toliko problema???

A najbolje je seljankama da se samo vidjaju i dolaze kuci jedno kod drugog sa deckom, i onda to vise ne drze u tajnosti i tek onda smeju da kazu da imaju decka a dok do toga ne dodje ceo zivot im se svodi na stid, stide se parkinga, stide se da pricaju o svemu sto ima veze sa deckom. Bolje je ziveti u lazi i u zabludi nego u stidu.
 
Sto svi napadate decka, mozda stvarno nema vremena, znam po sebi, skola, pa popravljanje ocena, ni ja nestignem napolje da izadjem osim vikendom, E sad znam neke moje drugove koji kao svaki vikend idu kod tetke ili sl, meni to nije normalno, svaki vikend ides kod tetke, de tu ima logike...
Lepo ga pitaj, jel zelis ti nesto od ove veze ili ne. Ako kaze da zeli, ti ga pitaj, a kako ce veza da uspe kada se vidjamo svakog prvog u mesecu, sredite to
 
Potreban mi je savet..hitno! Nekada sam imala problem sa momcima...:) Tacnije, najduza veza mi je trajala 4 dana. Medjutim, 16.novembra sam se smuvala sa jednim deckom koji mi savrseno odgovara. Nije mi bas srodna dusa, ali izasli smo dva puta i bilo nam je super. Vec smo 17 dana zajedno, a mi jos uvek se nismo videli. Na pocetku sam se plasila da ce me gusiti, ali naprotiv.... Kao da zeli da trcim za njim!? U porukama kaze da ne izlazimo zato sto misli da nemam vremena..I tako, prica gluposti... Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
STA BI URADILI DA STE NA MOM MESTU? Devojke, nadam se da me razumete i da mi mozete pruziti par dobrih saveta...
Uooops, momci takodje....i vasa procena je vazna...:-D

P.S.( ja sam Maja)

Ja bih našla pravog dečka. Na koju foru si sa njim, ako se ne vidjate???Zaje'bi ga i nadji boljeg ;) ..ali nekog koga možeš da vidjaš...sa ovim samo pričaš telefonom, koliko sam ukapirala :D Ovde se oseća samo sms veza...17 dana bez vatačine, kissa i tako tih stvarčica ???? Ja to ne bih izdržala :D
 
e taj lik ti je derpe, jbt vi ste zajedno 17 dana i samo ste se 2 puta videli!!!! to nije normalno, pitaj ga ako oce da izadje ako te odbija u par navrata samo mu kazi cao...jbt ako njega mrzi da te zove koga **** onda, samo mu kazis ces da izadjemo ili raskidamo, prosto i jednostvano, ne vidi zasto si morala ovde da pitas.....
 
Slazem se sa svim sto kazete, ali jbg... Znate sta mi nije jasno? Bavim se nenormalno komplikovanim problemima, tj. bilo je i gorih stvari u mom zivotu, a prostake poput muskaraca ne mogu da shvatim?!!!!! Zasto ne moze da bude prosto? Za sve koji nisu ukapirali, mi smo (VALJDA) u vezi, samo sto smo imali malo vremena da se vidjamo.
To ne bi bio toliki problem, tacnije, sto vreme prolazi ja vidim da mi je do njega sve manje i manje stalo, ali po prvi put u zivotu zelela sam da se potrudim da uspe. Ni sama ne znam sta trazim, valjda nesto sto ni sama ne razumem, neshvatljivo ali je tako. Ja bih odmah na pocetku prekinula kontakte sa njim, ali kao sto je rekla ''TASHA 444'' mozda je problem u meni? Mozda su svi oni normalni:) ali kod mene nesto ne stima???!!!

STA MISLITE? Evo jos jednog podatka...Na pocetku, tek sto smo se upoznali, rekla sam da se plasim gusenja, smaranja. Ne mora da znaci ako smo se smuvali da cu se udati za njega! Da li da se jednostavno ponasam kao da nismo nikada ni bili zajedno? Pojavim se u discu za pecurku do njegove sa novim deckom, PA DA VIDI STA JE IZGUBIO?
 
Potreban mi je savet..hitno! Nekada sam imala problem sa momcima...:) Tacnije, najduza veza mi je trajala 4 dana. Medjutim, 16.novembra sam se smuvala sa jednim deckom koji mi savrseno odgovara. Nije mi bas srodna dusa, ali izasli smo dva puta i bilo nam je super. Vec smo 17 dana zajedno, a mi jos uvek se nismo videli. Na pocetku sam se plasila da ce me gusiti, ali naprotiv.... Kao da zeli da trcim za njim!? U porukama kaze da ne izlazimo zato sto misli da nemam vremena..I tako, prica gluposti... Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
STA BI URADILI DA STE NA MOM MESTU? Devojke, nadam se da me razumete i da mi mozete pruziti par dobrih saveta...
Uooops, momci takodje....i vasa procena je vazna...:-D

P.S.( ja sam Maja)

On misli da ti NEMASH wremena?Pa,raskini sa njim,kreten je,takaw cje i ostati dok se stwarno ne zaljubi u nekoga...I,nemoj da zhiwish u nadi da cjesh to biti ti,jer od 100 djewojaka samo je jedna koja takwe momke smota oko maloga prsta...Ljubim te,i jawni nam shta se deshawa;),e,da,NACJI CJESH BOLJEG,LJEPSHEG I PAMETNIJEG!
 
Sorry,ali ako se niste wideli,to NIJE PRAWA WEZA. Kapiram ja kad ti je neko sawrshen i tako to na tu temu, ali ako zhelish da se wishe widjate,reci mu to. Nemoj da te drugi prozowu pacenicom ili tako nekako, debilom, poshto je to gledano sa strane smeshno,imam jednu drugaricu koja se tako smuwala... Nazowi ga, nadjite se, ili poprichajte preko telefona, ali nikako nemoj wishe da budesh u takwoj wezi! Swe owo ti kazhem sa najboljom namerom i drzhim ti palchewe da uspesh!
 
Malopre mi je poslao poruku sta se radi kod mene?! Da li ima nesto novo? Sta da mu napisem? NE ZELIM NISTA DIREKTNO DA GA PITAM. NA TAJ NACIN VEROVATNO POKUSAVAM DA ZASTITIM SEBE...napravila sam gresku. Svesna sam toga! Ali, posto ne zelim da ispadnem pacenica sta da uradim a da nekako..kako da kazem,xm....shvati sta je izgubio? Da mu prospem...ali na lep nain, da se iz konteksta vidi da sam ga spustila a ipak ne direktno i prostacki! Heeeelp....namerno necu da mu odgovaram par sati...taman da mi ostavite nekoliko komentara! :-)
 
On misli da ti NEMASH wremena?Pa,raskini sa njim,kreten je,takaw cje i ostati dok se stwarno ne zaljubi u nekoga...I,nemoj da zhiwish u nadi da cjesh to biti ti,jer od 100 djewojaka samo je jedna koja takwe momke smota oko maloga prsta...Ljubim te,i jawni nam shta se deshawa;),e,da,NACJI CJESH BOLJEG,LJEPSHEG I PAMETNIJEG!

Ali sta ako on nece da raskine sa njom?
 
Potreban mi je savet..hitno! Nekada sam imala problem sa momcima...:) Tacnije, najduza veza mi je trajala 4 dana. Medjutim, 16.novembra sam se smuvala sa jednim deckom koji mi savrseno odgovara. Nije mi bas srodna dusa, ali izasli smo dva puta i bilo nam je super. Vec smo 17 dana zajedno, a mi jos uvek se nismo videli. Na pocetku sam se plasila da ce me gusiti, ali naprotiv.... Kao da zeli da trcim za njim!? U porukama kaze da ne izlazimo zato sto misli da nemam vremena..I tako, prica gluposti... Svesna sam da postoji bolji, ali ne mogu da raskinem. Mozda bih i raskinula, ali ne vidjam ga, sta cu?! Preko SMS-a ne zelim da mu popujem, ni slucajno.
STA BI URADILI DA STE NA MOM MESTU? Devojke, nadam se da me razumete i da mi mozete pruziti par dobrih saveta...
Uooops, momci takodje....i vasa procena je vazna...:-D

P.S.( ja sam Maja)

ma otkaci ga.....pa makar i preko sms!:-?:)
 

Back
Top