Моја земља Црна Гора и Србија

Браћу ниједна граница не може да разбрати
Био Бијелаш или Зеленаш добро дошао и лепо си написао
Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!
 
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Kralj_Nikola.jpg

Барво Брате!
:ok:
 
Ja koliko vidim, opozicija uopste ne zeli izbore.
Ovo je cudo nevidjeno, u svim zemljama svijeta, opozicione partije jedva cekaju izbore, a u Crnoj Gori opozicija ne zeli izbore. Zbog cega li je to tako?:think::lol:

Stvarno interesantno...

Tako je bilo i u Iraku, za vrema Sadama, a i sad je slično u Ahmadinedžadovom Iranu i Lukašenkovoj Belorusiji (Bjelorusiji, za one koji ne razumeju)...;)
 
Stvarno interesantno...

Tako je bilo i u Iraku, za vrema Sadama, a i sad je slično u Ahmadinedžadovom Iranu i Lukašenkovoj Belorusiji (Bjelorusiji, za one koji ne razumeju)...;)

Ma ja volim malo da okrenem na salu, a razlog je opste poznat, zato sto nasa opozicija nikad nije bila slabija kao danas, pa se opozicione partije koje su u skupstini boje da izgube i ovo malo mandata sto imaju.
 
Poslednja izmena:
Поздрав браћо,

јављам се из Подгорице да вам напишем два три слова. Листам овај форум и примијетио сам да многи од вас падају на пропаганду и зло сјеме које је посијано међу народ са стране. Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози. Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

приджавај се овога:
- не дијели народ
- не омаловажавај друге
- поштуј Цркву и свештенике и слушајте што вам они зборе
- не заборави традицију, своје село, ђедове, поријекло


поздрав из Подгорице, обала ријеке Рибнице Немањића град

Pozdrav i tebi prijatelju, sve ti od ruke išlo.
 
Tacnije,brat od strica,posto nemam rodjenog brata.

A,on se odrekao svog i mog djeda tako ti sad vidi......


I onako da se digne iz groba,samarao bi ga dok ne padne u nesvest.


Ali u svakom zitu ima kukolja,bilo i bice!!! Nazalost!

Ja bar priznajem.

Prije bi rekao da bi bilo obratno, sto se tice samaranja. A to sto ne pricas sa bratom od strica zbog politike, to samo govori o tome kakav si ti covjek. Sreca njegova sto mu nijesi rodjeni brat.
 
Tacnije,brat od strica,posto nemam rodjenog brata.

A,on se odrekao svog i mog djeda tako ti sad vidi......


I onako da se digne iz groba,samarao bi ga dok ne padne u nesvest.


Ali u svakom zitu ima kukolja,bilo i bice!!! Nazalost!

Ja bar priznajem.

Za razliku od reccklesa kome su se svi sami sebe odrekli,a o precima da ne pricamo............pasja je to sorta...........paaasja.......:mrgreen:
 
Prije bi rekao da bi bilo obratno, sto se tice samaranja. A to sto ne pricas sa bratom od strica zbog politike, to samo govori o tome kakav si ti covjek. Sreca njegova sto mu nijesi rodjeni brat.

Ne radi se o politici,decko,radi se o tome da on zna da su svi moji i njegovi preci bili i ostali SRBI.

On danas pre svega ne prica sa svojim rodjenim ocem,tj sa mojim stricem,a kamoli samnom.

Krivi mu otac,brat,stric,djed,pradjed,cukundjed sto su bili i ostali Srbi.

Za razliku od njega koji nije.


Pa ti vidi ko je u problemu?
 
Ali sa Ś... Pazi na majčinski pravopis!

Loshi su to ljudi..........njegovi djedovi...................izdali su korene.........sramota....ako su ih uopste imali......al zato znamo ko su oni.........to su oni sto su bacali puske i dezertirali.......a njegovi prapradjedovi su pred turcima bacali sablje........to je tra zila nesrece i nepokoja .......
 
Vec je postalo besmisleno otvarati ovakve teme . No idemo redom

Поздрав браћо

Nismo mi nikakva braca . Braca se ne izdaju za 100 eura .

Вријеђате једни друге, дијелите се, неслога, псује свако сваког, због прљавих политичара дијелите српски народ на шумадинце, босанце, херцеговце, црногорце, војвођане и стотине других, а непријатељ трља руке и радује се вашој неслози

Crnogorci nijesu Srbi. Barem to ne zasluzuju da budu .

I na kraju ova slika debelog krmiva zvanog Nikola, fasisticke spobode i izdajnika . Da imas malo mozga i da poznajes istoriju , ono sto je on radio u I ratu i njegovo antisrpsko ponasanje , nikad ne bi ni stavio tu sliku . Matricu antisrpstva u Crnoj Gori upravo zaceo vas Nikola .

Падате на провокаторе који дођу ође и потписују се као срби а псују све српско, по дјелима њиховима ћете их познат!

Provokatore treba otkrivati i napusavati . Ti mi delujes jedan od njih. Pises Srbi malim slovom i postavljas slike izdajnika Nikole. Zao mi jesto ovo ovako pisem ,ali izdajnike koji mi se posle predstavljaju kao braca prezirem .
 
Ne radi se o politici,decko,radi se o tome da on zna da su svi moji i njegovi preci bili i ostali SRBI.

On danas pre svega ne prica sa svojim rodjenim ocem,tj sa mojim stricem,a kamoli samnom.

Krivi mu otac,brat,stric,djed,pradjed,cukundjed sto su bili i ostali Srbi.

Za razliku od njega koji nije.


Pa ti vidi ko je u problemu?

Iver ne pada daleko od klade, sto nije slucaj sa tvojim bratom od strica. Ko zna, mozda je on zapoceo tu svadju, ne znam, to su ipak porodicne stvari i to necu da ulazim, ali jedno je sigurno, ni tvoj otac, ni djed, a ni ti se nijeste izjasnjavali kao Srbi, nego ste se posrbili prije 20 godina isto kao Muslimani sto su su nekad izjasnjavali kao Crnogorci, pa su se prije 40 godina predomislili. Dokazi su popisi stanovnistva u poslednjih 60 godina.

I jos jedna stvar, ja imam u daljoj rodbini ljude koji se izjasnjavaju kao Srbi, medju kojima je i moj brat od ujaka( ne rodjenog), sa kojim se gledam skoro svaki dan, a njegov djed po ocu je iz Kosjerica. Onda moj najbolji drug se izjasnjava kao Srbin i meni to ne smeta, a ni njemu. Popricamo i o politici ponekad, naravno ukrstaju nam se stavovi, ali njegov stav postujem onakav kakav je, zato sto on nije zaslijepljen mrznjom kao vecina vas na forumu. I vise imam medju mojim drustvom Srba nego Crnogoraca, i oni znaju isto koliko i vi za moje stavove. A ima i nekoliko ljudi na forumu koji su Srbi i koje postujem, da ne bi bilo predrasuda.

Sve u svemu, ja ljude ne gledam po politici, niti cu ikad, a ljudi koji mene gledaju po politickim stavovima, ne mogu ih smatrati dobrim ljudima, no ih mogu smatrati samo iskompleksiranim maloumnicima, i prema njima osjecam iskreno zaljenje.

Toliko od mene, idem na predavanje, pa cemo diskusiju nastvaviti.
 
Iver ne pada daleko od klade, sto nije slucaj sa tvojim bratom od strica. Ko zna, mozda je on zapoceo tu svadju, ne znam, to su ipak porodicne stvari i to necu da ulazim, ali jedno je sigurno, ni tvoj otac, ni djed, a ni ti se nijeste izjasnjavali kao Srbi, nego ste se posrbili prije 20 godina isto kao Muslimani sto su su nekad izjasnjavali kao Crnogorci, pa su se prije 40 godina predomislili. Dokazi su popisi stanovnistva u poslednjih 60 godina.

I jos jedna stvar, ja imam u daljoj rodbini ljude koji se izjasnjavaju kao Srbi, medju kojima je i moj brat od ujaka( ne rodjenog), sa kojim se gledam skoro svaki dan, a njegov djed po ocu je iz Kosjerica. Onda moj najbolji drug se izjasnjava kao Srbin i meni to ne smeta, a ni njemu. Popricamo i o politici ponekad, naravno ukrstaju nam se stavovi, ali njegov stav postujem onakav kakav je, zato sto on nije zaslijepljen mrznjom kao vecina vas na forumu. I vise imam medju mojim drustvom Srba nego Crnogoraca, i oni znaju isto koliko i vi za moje stavove. A ima i nekoliko ljudi na forumu koji su Srbi i koje postujem, da ne bi bilo predrasuda.

Sve u svemu, ja ljude ne gledam po politici, niti cu ikad, a ljudi koji mene gledaju po politickim stavovima, ne mogu ih smatrati dobrim ljudima, no ih mogu smatrati samo iskompleksiranim maloumnicima, i prema njima osjecam iskreno zaljenje.

Toliko od mene, idem na predavanje, pa cemo diskusiju nastvaviti.

Naravno, ja koji takođe imam u rodbini ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi, ponosim se time, a ne da se stidim. Takođe, nekoliko drugova sa kojima provodim dosta vremena su Srbi i, k'o što ti reče, nikome od nas to ne smeta. Dešavalo se da izađemo neđe, prošetamo, odemo na piće, a onda ja na sastanak u partiju, drug na sastanak u drugu partiju, nikakav problem.
 

Back
Top