Црна Гора да се третира као непријатељска, српска власт да престане им се улизивати

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.739
Ауторска: Као фол нова власт у Црној Гори пропагирао Вучић да је другачија, међутим иста антисрпска која хоће да гласа да је био геноцид у Сребреници и да се подржи независно Косово. Дачић и Вучић треба престану са лажима да је Црна Гора пријатељска, у Црној Гори само 30% се није одрекло Српства остали су антисрпски и као таква једино коректно је третирати их као непријатељи. Српска власт мора такођер да заустави Црногорску мафију која хара по Београду.
Црну Гору 1979. године погодио катастрофалан земљотрес. Страдало је много људи, а око 80.000 је остало без дома. Црна Гора је била у рушевинама. Пошто смо се одувек сматрали истим народом, сваки запослени у Србији, од 1979. до 1993. године, издвојио је 0,50 одсто од своје плате (отприлике данашњих 2 евра) за помоћ Црној Гори, после земљотреса.

Та помоћ је месечно износила око 6 милиона евра, на годишњем нивоу око 72 милиона евра, а за 15 година колико је та помоћ трајала, укупно је у Црној Гори уплаћено око 1.080.000 .000 иии преко милијарду евра.
Црна Гора је то Србији на најгори начин вратила - у виду најстрашније антисрпске пропаганде и признања независног Косова. Дели да се не заборави!
 
Poslednja izmena:
Пази шта се овде пише, Србија да постане непријатељска са Црном Гором, а због чега - због босанских ратних злочинаца који пошто су правоснажно у Хагу осуђени за геноцид тренутно труну у казаматима и због Косова које је Балкански касапин изгубио у рату који је повео пре више од четврт века, а које је и Чипуљчанин имплицитно али де јуре признао Бриселским, Вашингтонским и Охридским споразумима...
 
Пази шта се овде пише, Србија да постане непријатељска са Црном Гором, а због чега - због босанских ратних злочинаца који се пошто су правоснажно у Хагу осуђени за геноцид тренутно распадају у казаматима ...
Jedina dobra stvar je što tu agendu gura šaka jada koja ne bi nacrtanu ovcu sačuvala, a kamoli nešto ozbiljnije.
 
Ne vidim ja bas neko drasticno ciscenje Crnogoraca iz BG, a ni iz Srbije...
A kazem uvoz mladih iz CG je esencijalan za dresuru Srba...
То је дебилно као да си написао да су Србији потребни млади усташки студенти из Хрватске. Итекако вас већина Срба у Београду и Србији презире.
 
То је дебилно као да си написао да су Србији потребни млади усташки студенти из Хрватске. Итекако вас већина Срба у Београду и Србији презире.
Ne nego sam napisao da za funkcionisanje tajkuna i otimanje restorana i poslovnih prostora u BG presudnu radnu snagu i ubedjujuc faktor igraju upravo mladici iz CG , a to vazi i za novi sad...
 
Пази шта се овде пише, Србија да постане непријатељска са Црном Гором, а због чега - због босанских ратних злочинаца који пошто су правоснажно у Хагу осуђени за геноцид тренутно труну у казаматима и због Косова које је Балкански касапин изгубио у рату који је повео пре више од четврт века, а које је и Чипуљчанин имплицитно али де јуре признао Бриселским, Вашингтонским и Охридским споразумима...
Само сподобе називају Србе у Босни босанцима, ратним злочинцима што су побили кољаче који су клали све Српско у 52 села око Сребренице.
 
Ауторска: Као фол нова власт у Црној Гори пропагирао Вучић да је другачија, међутим иста антисрпска која хоће да гласа да је био геноцид у Сребреници и да се подржи независно Косово. Дачић и Вучић треба престану са лажима да је Црна Гора пријатељска, у Црној Гори само 30% се није одрекло Српства остали су антисрпски и као таква једино коректно је третирати их као непријатељи. Српска власт мора такођер да заустави Црногорску мафију која хара по Београду.
Kome ti da su Crnogorci mafijasi?
 
Србија нема никог ближег од другог ока у глави, тј. Црну Гору.

Никада нећемо бити против наше браће и сестара из Другог ока у глави!

А издајнике који хоће да нас заваде ћемо протерати у Сибир.

Још боље. Послаћемо их да туцају камен кад се буду обнављали Луганск, Крим и Доњецк.
 
ja ih tako tretiram otkako je prvi dukljanin zapalio u srbiju kobajagi na faks i ovde ostao jer mu bilo lepse no u onom kamenolomu odakle je pobegao.

i nema veze dal je iz podgorice il iz niksic....isto ko sa sarajlijama i banjalucanima.

ako si ljudina, a takve dodjoske face sam bas retko upoznao iz sfrj, ebe mi se koje si vere i sa kog podneblja.
 
Србија нема никог ближег од другог ока у глави, тј. Црну Гору.

Никада нећемо бити против наше браће и сестара из Другог ока у глави!

А издајнике који хоће да нас заваде ћемо протерати у Сибир.

Још боље. Послаћемо их да туцају камен кад се буду обнављали Луганск, Крим и Доњецк.
Obnovili su i obnavljaju Rusi sve što su oslobodili i sve što oslobode na radost svih stanovnika oslobođenih predela.Na Krimu nije ni bilo većih razaranja.
 
Crnogorci su doneli pametnu odluku. Ceo zapadni svet, uključujući i međunarodni sud (koji i mi priznajemo) je doneo kvalifikaciju tog dela kao genocid i oni prosto samo to poštuju. Vrlo razumna i logična odluka. To što mi Srbi hoćemo da budemo naopaki pa da se inatimo, ne znači da drugi trebaju da nas podrže u takvoj samoubilačkoj akciji. Da smo normalni, i mi sami bi prihvatili rezoluciju i pokazali da želimo da napravimo otklon od loših stvari i da idemo dalje.
 
Poslednja izmena:
inace kolko su pametni videcete svi kad dodje do raspada eu i pocne makljaza...rusi ce im se naebati svega, zbog onoga kako su se prema njima poneli iako su im dovukli silne pare u taj jad od drzave.

rus nikad ne zaboravlja i naplati sa takvom kamatom od koje otpadaju usi. zato se sa rusima nije uputno zaebavati. to cak i drug alek zna.

ali ko sto rekoh...dole nema mozga jer da ga ima, drugacije bi uradili.
 
uvek tretiras nekog kako taj tebe tretira

tacka.
Sa ovime se apsolutno slažem ako se radi o pojedincima, ali šta ako je reć o čitavom jednom narodu.. uvek ima i jednih i drugih, pa ne možemo za takve slučajeve genaralizovati, niti ih sve poistovećivati sa odlukama njihove političke vrhuške.
 
Sa ovime se apsolutno slažem ako se radi o pojedincima, ali šta ako je reć o čitavom jednom narodu.. uvek ima i jednih i drugih, pa ne možemo za takve slučajeve genaralizovati, niti ih sve poistovećivati sa odlukama njihove političke vrhuške.
vise ljubavi spram srbije i nas srba sam osetio u turskoj nego u duklji.

a razgovarao sa mnogim ljudiam razlicitih profila. najvecu ljubav spram nas, a to mi je bas zanimljivo, osetio od iracana.
 

Back
Top