Могући међународни сукоби

Неправи се паметан.И не чупај из контекста, човек је лепо рекао прво Кина, а Русија и Индија их прате у стопу....и шта ту није јасно, не видиш чињенице или...?

Samo, mislim da Rusiju mozes da izbacis sa spiska :):)

Razmislite: 1,4 milijarde ljudi čije osnovne životne potrebe nisu zadovoljene biće uzrok velike napetosti na planeti,

Pa sad, kako svi oni kuvaju jaja dok ne prokljuca voda na 100 stepeni, a za to mozda koriste filtriranu vodu, to je ogromna potrosnja energije, zamisli koliko struje svi oni potrose, a samim tim i rudnog bogatstva....
 
Jedeno kratko pitanje:da li mislite da ce biti bolje kada Kina,Rusija i Indija postanu velike sile?Da li generalno mislite da ce biti bolje da bilo koja drzava postane svetska sila?I Kina ce biti isto sto i Amerika sada.U svakom slucaju mi mali cemo najebati!!!

To da, al je prihvatljivija ideolosko propagandna ravan, a to utiche na zhivot jednog naroda vishe nego cena kobaje u mesari il goriva na pumpi.
 
Samo, mislim da Rusiju mozes da izbacis sa spiska :):)


Pa sad, kako svi oni kuvaju jaja dok ne prokljuca voda na 100 stepeni, a za to mozda koriste filtriranu vodu, to je ogromna potrosnja energije, zamisli koliko struje svi oni potrose, a samim tim i rudnog bogatstva....
Evo,izbacicemo je sa spiska,a uz nju i Ameriku,pa cemo biti konacno svi zadovoljni,gde je problem
A ovo si mislio reci-bolje dvoje debele dece,nego pet mrsave............zato cemo ovo troje ubiti,da bi se ovo dvoje tovilo
 
Ma kakva ideologija.Ideologija je danas samo paravan iza koga se naliazi INTERES!Mozemo mi da budemo i monarhija ako Kinezi imaju interesa ima da nas "vole"!!!Obrtno je isto!
Народу јесте битна идеологија под којом живи.;)
То је чињеница...а свака идеологија, и то не само данас, је крој елите у циљу остваривања својих циљева...било и беће увек!;)
 
Eto kako na pojedinca mozhe medijski da se utiche. I posle kazhu propaganda nije zlo.
Ја бих укинула медије.:cool:
Е тад би свако добијао онолико колико и заслужује.

А уз поседовање медија, тврдим да бих била председник државе за 6 месеци.:mrgreen:
 
Народу јесте битна идеологија под којом живи.;)
То је чињеница...а свака идеологија, и то не само данас, је крој елите у циљу остваривања својих циљева...било и беће увек!;)

Paaaaa ako je ideologija srpskog naroda smrtna kazna za sitnicu i jedenje przenih pacova susenih na terasi stana onda dobro.:confused:
A zavrsicemo kao oni u filmu "Plaza" ako polete te Tarabiceve uzarene lopte.:D
 
Paaaaa ako je ideologija srpskog naroda smrtna kazna za sitnicu i jedenje przenih pacova susenih na terasi stana onda dobro.:confused:
A zavrsicemo kao oni u filmu "Plaza" ako polete te Tarabiceve uzarene lopte.:D
Да серазумемо, Српски народ је увек био сиротиња.;)
Прочешљај историју Срба вековима уназад и све ће ти бити јасно.
У генима Срба није жеља богатством, запамти, већ за слободом и ненаметнутин правилима.
Србија је била и биће као логор у коме је људима омогућено да пате, размишљају и постају духовнији.
Управо та изолованост људе гура и иритира, па неки оду у кримнал, неки преко гране, а неки се ваздигну у духовном смислу.
А духовност је увек била и биће раме уз раме с бедом.

Рече Неле Карајлић- парафразирам: ''Србија је деведесетих направила море уметничких дела, а Швајцарска за двеста година постојања је смислила само швајцарски сат''.

Па сад, одлучи се где припадаш.

Ја знам где је мени место.;)
 
Србија је била и биће као логор у коме је људима омогућено да пате, размишљају и постају духовнији.

lele, stastopojo?
Ajd ti meni prepisi svoju kucu, stan, posao, ustedjevinu i kola, pa uzivaj u duhovnosti u nekom sahtu, a ja cu da se vozam. Moze?


Рече Неле Карајлић- парафразирам: ''Србија је деведесетих направила море уметничких дела, а Швајцарска за двеста година постојања је смислила само швајцарски сат''.

Neke ume da bude glup ko ku*ac.....
Samo jedna rec - CERN.
 
lele, stastopojo?
Ajd ti meni prepisi svoju kucu, stan, posao, ustedjevinu i kola, pa uzivaj u duhovnosti u nekom sahtu, a ja cu da se vozam. Moze?




Neke ume da bude glup ko ku*ac.....
Samo jedna rec - CERN.
Видиш Швабов, твој одговор је очекиван.
Дјаметрално смо супротни.;)

Jel su je pitali za nezavisnost Kosova? Za rat u IRaku, za rat u Avganistanu?
Cini mi se da je odgovor NE.

Хехехех, и то значи да су пукли, пропали...шта?

Момче, прати временски след догашаја и не заборави да је крај Америчке ере, а почетак Руске дошао након рата у Грузији...јесу можда Руси питали Амере колико смеју да рокају Грузине?
Па нису, али десетак година пре тога ситуација је била другачија...зато, мало више оке отвори и користи мозак...Руси напредују, а Амери падају...и то је природан след догађаја...или како воли наш народ да каже ''Ничија није до зоре горела''.:bye:
 
Mekonel upozorio na sve veći rizik od međunarodnog sukoba
Танјуг - Пре 41 минут
VAŠINGTON - Opasnost od međunarodnog sukoba povećaće se u naredne dve decenije jer Kina, Indija i Rusija postaju velike sile i što se ubrzava trka za prirodnim bogatstvom, ocenio je direktor američke Nacionalne obaveštajne službe Majk Mekonel.

Narednih 20 godina tranzicije na novi međunarodni sistem biće obeležene rizikom i izazovima zbog pojavljivanja sila i istorijskog transfera bogatstva i ekonomske moći sa Zapada na Istok, izjavio je Mekonel na konferenciji za novinare, preneo je Rojters.

Kako sad ovo kad nas dezurni forumski evroslinavci ubedjuju da je Zapad nikad jaci i da nikakve krize nema?? :dontunderstand:

Jel su je pitali za nezavisnost Kosova? Za rat u IRaku, za rat u Avganistanu?
Cini mi se da je odgovor NE.


Ni Rusija nikoga nije pitala za rat u Gruziji i za nezavisnost Osetije.
 
Видиш Швабов, твој одговор је очекиван.
Дјаметрално смо супротни.;)

Dakle, pristala bi da se odreknes svega sto imas i odes da zivis u sumi?
Bas bi mi prijao jos jedan komp.
Moze?


Хехехех, и то значи да су пукли, пропали...шта?

Oni su propali odavno, sad su se malo izvukli, ali nemaju sta da traze pored ostalih sila.

Момче, прати временски след догашаја и не заборави да је крај Америчке ере, а почетак Руске дошао након рата у Грузији...јесу можда Руси питали Амере колико смеју да рокају Грузине?

Samo, RUsi su brze bolje zapalili iz Gruzije :D:D:D

'Ничија није до зоре горела''.:bye:

Tacno tako, ruska je svoju dogorela jos pre 30 godina :)
 

Back
Top