Mocni udvarac

Eto koliko razlicito vidimo....ja bas mislim suprotno....100 postenih a par koje napreduju na takav nacin....ruzna je predrasuda da je vecina uspjesnih zena izgradile posao,karijeru preko kreveta....




Da ajmo opravdati ozenjenog muskarca,a zene su qrve....cccc....izvini ali on je i samo on odgovoran za svoje postupke.....:roll:

pa ko kaze da nije ali mi malo glupo to ne moze da se odbrani moze i te kako da moze
 
pa ko kaze da nije ali mi malo glupo to ne moze da se odbrani moze i te kako da moze

Razlicita su iskustva....al' nije to tako bezazleno ko sto mislis....ok je sto ti tako mislis nisi jedina,znam ih,ali da se nadjes u slicnoj situaciji promjenila bi stav.....mislim sad mozemo svi reci neka mu se suprostavi po cijenu posla....poenta je suprostaviti se a ne izgubiti posao....znamo da se posao ne nalazi lako posebno ako je u struci,jos i dobro placen(ovo je pretpostavka),ali bez obzira,zasto da neko ucjenjuje,u bilo kom smislu...to je uvreda....:)
 
Moze, u najboljem slucaju po cenu prebacivanja na losije radno mesto...Ili otkaz..Sa nikakvom mogucnoscu zaposljavanja u firmi ciji sefovi su dobri sa onima iz prethodne...


:ok:to je to..zna se ko drzi ceo grad i koliko ima ogranaka..ko sve sa njima saradjuje..ko zavisi od njih..navodno ti daju preporuku..samo da tiho odes..zaposlice bez problema 5oro ljudi preko veze..koji ce raditi posao koji je do tad radila jedna osoba.
 
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?

Postoji jedan extra nacin... nek se ona smuva sa nekim tipom koji je mocniji od tog sto je muva... i resila je sve probleme... a taj baja ce se povuci kao najveca pyckica...

P.S. Eto jos jedan razlog zasto zenama trebaju mocni muskarci?
 
Kod normalnih muskaraca to nema potrebe da pali..jer oni nece koristiti ucenu da zenu odvedu u krevet ili je otpuste sa posla ako ona odbije ..to rade ovi drugi koje si naveo...
Maco Kuco,suviše je jednostavno reći siledžiji da o'ladi,i da se to desi...zapravo za njega ovo nije potreba,nego demonstracija moći.Ako već hoće ženu za seks,a ima moć i novac,može puno toga da uradi...takav neće odustati bez primene sile,bez žestokih batina i ako je moguće da ne zna zašto je premlaćen.Ako ponovi to što radi,i batine treba ponoviti-surovije nego prvi put.
 
Razlicita su iskustva....al' nije to tako bezazleno ko sto mislis....ok je sto ti tako mislis nisi jedina,znam ih,ali da se nadjes u slicnoj situaciji promjenila bi stav.....mislim sad mozemo svi reci neka mu se suprostavi po cijenu posla....poenta je suprostaviti se a ne izgubiti posao....znamo da se posao ne nalazi lako posebno ako je u struci,jos i dobro placen(ovo je pretpostavka),ali bez obzira,zasto da neko ucjenjuje,u bilo kom smislu...to je uvreda....:)

ma dobro ma ja tvrdim ako je zena ok i on napada ako mu se stavi jasno do znanja da ga odbija jedino da je neki retard nece popustiti e sad to sve ima ulogu dali je davala povod nije li koliko ima godina razvedena udata kako se oblaci sta prica okolo po firmi ma uostalom ko sam ja da govorim ja treba ovde da se opustim i zezam a ne da nekoga ucim:dash:
 
Ja ne znam devojku, koja nije imala prolazni problem te vrste sa svojim nadredjenim, ili njegovim drugarom, kumom i sl. I nijedna nije dobila otkaz, ali su na vreme zauzele stav, koji nadredjenog stavi pred svrsen cin. Doduse, bude posle malo sikaniranja, prekovremenog ostajanja na poslu i kojekakvih maltretiranja, al' sve se sredi.
 
To je bespotrebno uplitanje...Muvanje sa jacim od njega...Komplikujesh sebi zivot...Ne daj Boze da taj mocniji zna da si imala problem sa onim prvim...


Postoji jedan extra nacin... nek se ona smuva sa nekim tipom koji je mocniji od tog sto je muva... i resila je sve probleme... a taj baja ce se povuci kao najveca pyckica...

P.S. Eto jos jedan razlog zasto zenama trebaju mocni muskarci?
 
To je ono "Okaci macku o rep"....Pricamo o vrlo navalentnim i mocnim...Kakvih je u danashnjoj Srbiji puno....

Ja ne znam devojku, koja nije imala prolazni problem te vrste sa svojim nadredjenim, ili njegovim drugarom, kumom i sl. I nijedna nije dobila otkaz, ali su na vreme zauzele stav, koji nadredjenog stavi pred svrsen cin. Doduse, bude posle malo sikaniranja, prekovremenog ostajanja na poslu i kojekakvih maltretiranja, al' sve se sredi.
 
Budalama ne treba davati povod...Jedino da sve nosimo mantije kad imamo nekog takvog na poslu...


ma dobro ma ja tvrdim ako je zena ok i on napada ako mu se stavi jasno do znanja da ga odbija jedino da je neki retard nece popustiti e sad to sve ima ulogu dali je davala povod nije li koliko ima godina razvedena udata kako se oblaci sta prica okolo po firmi ma uostalom ko sam ja da govorim ja treba ovde da se opustim i zezam a ne da nekoga ucim:dash:
 
Jasno! Ovde neki pricaju kao da zivimo u vreme Tita...Odbi sefa, pa idi i trazi od njegovih prijatelja da te zaposle jer si zrtva mobinga i sex.zlostavljanja...A uvek treba imati na umu da je ovo mala drzava i da svi saradjuju medjusobno...Nece on da izgubi pare, zbog morala...Jos da ce ispadne, da je ONA NJEGA spopadala, pa on nije hteo...

:ok:to je to..zna se ko drzi ceo grad i koliko ima ogranaka..ko sve sa njima saradjuje..ko zavisi od njih..navodno ti daju preporuku..samo da tiho odes..zaposlice bez problema 5oro ljudi preko veze..koji ce raditi posao koji je do tad radila jedna osoba.
 
Jasno! Ovde neki pricaju kao da zivimo u vreme Tita...Odbi sefa, pa idi i trazi od njegovih prijatelja da te zaposle jer si zrtva mobinga i sex.zlostavljanja...A uvek treba imati na umu da je ovo mala drzava i da svi saradjuju medjusobno...Nece on da izgubi pare, zbog morala...Jos da ce ispadne, da je ONA NJEGA spopadala, pa on nije hteo...

Obicno tako ispadne na kraju....
 
Na zalost...Ona ispadne ku.., koja je spopadala njega "moralnog, ozenjenog i ozbiljnog coveka"...A ona ga u stvari odbila, pa dobila otkaz...Licemerje...
 
Poslednja izmena:
Na zalost...Ona ispadne ku.., koja je spopadala njega "moralnog, ozenjenog i ozbiljnog coveka"...A ona ga u dtvari odbila, pa dobila otkaz...Licemerje...

Najmudrije je da ga smori kao zivotinju i natera ga u beg iz dosade. Nek sam odustane. Verovatno ga dovoljno poznaje da bar moze da nasluti sta bi ga potpuno odbilo i smorilo. Nek proba da bude dosadna, jadna, smor sa heklanim zavesama....ako krene djonom, njegov je pretpostavljam mnooooogo deblji
 
Pa, ako nekoj devojci tata može da nađe posao kod nekog novog, aseksualnog moćnika, onda ona treba da demonstrativno i šokirana sexualnim pretnjama da otkaz. E, a ako je srećom, trudom i radom, (što je kod nas izuzetno česta pojava) došla na svoju poziciju, neće joj biti problem da se odbrani od nasrtljivca, jer je put do dobre radne pozicije podrazumevao podjednako mučne i ponižavajuće situacije.
 
Meni je muka od tih sto nasrcu na zene ko ludi na brasno.Imala sam par situacija,al mi nikad nisu nista mogli posto sam zauzela gard (satro prijateljski) ali dovoljno cvrst da vide da nema leba od saletanja
 
Secam se da sam htela jednom da otkacim jednog tipa...On je bio totalno sumanut, zaljubljen u mene, ali i nenormalno posesivan i ljubomoran....I kako je veza odmicala on se sve vishe lepio za mene...U pocetku sam i ja bila ludo zaljubljena u njega, ali kad sam upoznala te njegove poremecene osobine, zakljucila sam da treba da bezim iz te veze...Medjutim, covek pocne da se sluzi nekim pretnjama, ovo - ono i ja ne znam sta da radim...Da ga sutnem naglo - nagrabusila sam..Jos ce mi se vishe nalepiti jer sam ga tresnula pravo u osetljivu musku sujeticu...I tako ja pocnem da mu kukam, trazim pozajmicu, pricam da me sve nervira i sve tako...I ljudi moji otkacio se tek posle pola godine, pa i to jedva....Ne moze to je takav tip - navali ko mutav....



Pa, ako nekoj devojci tata može da nađe posao kod nekog novog, aseksualnog moćnika, onda ona treba da demonstrativno i šokirana sexualnim pretnjama da otkaz. E, a ako je srećom, trudom i radom, (što je kod nas izuzetno česta pojava) došla na svoju poziciju, neće joj biti problem da se odbrani od nasrtljivca, jer je put do dobre radne pozicije podrazumevao podjednako mučne i ponižavajuće situacije.
 

Back
Top