Mocni udvarac

Ja znam jednu koja je dobila otkaz zbog toga...Covek je svima pricao da ce da joj se naje... majke, jer glumi ribu i nece da bude sa njim, a on moze da joj upropasti zivot samo ako joj da otkaz...


Ma ima svakakvih budala..
Treba prvo sagledati situaciju
od koje je fele
pa tek onda videti sta dalje
u medjuvremenu
izbegavati, praviti se naivna(kao nemas pojma nista)izbegavati, i jesam li rekla izbegavati...
 
]mirka zar ne beše ti nosila onu provokativnu kombinaciju kod tog profe na konsultacije, čovek se primio i tako to biva.... [/COLOR]mislila si da ćeš malo ženskim sredstvima da izdejstvuješ kod njega da ti progleda kroz prste, a sad kad je stvar otišla korak dalje, pominješ lomljenje ruku i nogu, mislim, ne pravi se cvećka....
isto i ti muvalo...

što se teme tiče, zašto bi joj se moćni udvarač svetio ako ga je odbila, ne razumem, jedino mogu da razumem ako ga je prvo namerno navlačila.... onda on i treba da uzvrati svojim merama na takvu kvarnu igru, po mom tumačenju pravde i morala...


Dragojllo dragojlo, sad da ti kaže ova cvećka...
Vidim pratiš moj lik i forumsko delo, al loše to radiš...

Kad već sprovodiš svakodnevne i detljne analize mog stajlinga onda moraš i moje postove bolje da ispratiš...Jer znaš slika bez tona ne ide...

Da si bolje vršio svoj detektivski zadatak, znao bi da ova cvećka neće da se igra žmurke sa tobom...ovako...Znam kako ti je...nisi dobio sliku u brusu koju si trazio, nisi mogao majcu da mi skines , a tamo neki matori profa gleda kako se setam polugola...jes porazno je to ...

Ništa ti drugo ne preostaje dragojlo no da upišep neki faks i da brzo to završiš pa da ko moj profa ucenjuješ studentkinje da ti se slikaju u brusu samo za tvoje oči kad već forumašice neće...

:kiss: do pisanja !
 
Poslednja izmena:
bas nezgodna situacija.
sa jedne strane osoba ti se gadi,a sa druge moze da bude tolika kiselina od coveka da pozeli da ti se osveti ako ga odbijes...
ne znam,bilo kako bilo,u opste nisam taj tip osobe koji moze da se pretvara da mi se neko svidja tako da bih verovatno smislila neki izgovor...
 
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?
Ne postoji.Samo gola sila ili nameštaljka sa svedocima.Ovo je korumpirana Srbija.
 
nem apotrebe za skidanjem u brus... dovoljno se vidi i ovako na faksu :confused:

http://img2.imagetitan.com/img.php?image=12_slika008617.jpg

baš tako, obukla se kao da je krenula u svingerski klub, a ne na konsultacije....
jeste, lepa je fotka, ali treba znanje iz predmeta da se ponudi i prezentuje profesoru, a ne da se nešto drugo prezentuje umesto znanja...

mirka ja te pozivam da smanjiš forum, da učiš, knjigu u šake bre, kakve fotke kakvi bakrači, jasno?
 
mirka zar ne beše ti nosila onu provokativnu kombinaciju kod tog profe na konsultacije, čovek se primio i tako to biva.... mislila si da ćeš malo ženskim sredstvima da izdejstvuješ kod njega da ti progleda kroz prste, a sad kad je stvar otišla korak dalje, pominješ lomljenje ruku i nogu, mislim, ne pravi se cvećka....
isto i ti muvalo...

Dragojlo - ne se*i.
Covek je bio obicna svinja, a ja odlican student. Osoba koju nije interesovala nauka je u ovoj prici bio profan, a ne ja.
 
uf nekad treba biti karakter..... ? :(

a dobro ima medija kojima mozhesh da ispricas pricu ako se sve zavrshi nesrecno ali jedino ako je 100% chistog obraza u tome ili bar da zna koliko nije... ima i stranaka... ne znam teoretishem ... a ko zna mozhda je sve preuvelicano mislim i taj shef je chovek
 
@ Gazela:

Da li je u pitanju domaca ili strana firma?

S obzirom da je u pitanju ozbiljna stvar, da li tvoja drugarica ima dokaz ili moze da dokaze da je taj covek salece npr. poruke na mobilnom, na papiru, flertovanje pred drugima koji bi pristali da budu svedoci itd?
 
mirka zar ne beše ti nosila onu provokativnu kombinaciju kod tog profe na konsultacije, čovek se primio i tako to biva.... mislila si da ćeš malo ženskim sredstvima da izdejstvuješ kod njega da ti progleda kroz prste, a sad kad je stvar otišla korak dalje, pominješ lomljenje ruku i nogu, mislim, ne pravi se cvećka....
isto i ti muvalo...

što se teme tiče, zašto bi joj se moćni udvarač svetio ako ga je odbila, ne razumem, jedino mogu da razumem ako ga je prvo namerno navlačila.... onda on i treba da uzvrati svojim merama na takvu kvarnu igru, po mom tumačenju pravde i morala...

Pogledaj film The lives of others, mozda ti izadju ti brushalteri iz glave.
 
To je domaca, a privatna firma...Komme da ga prijavi? U ovoj drzavi samo bi nju ismejali....


@ Gazela:

Da li je u pitanju domaca ili strana firma?

S obzirom da je u pitanju ozbiljna stvar, da li tvoja drugarica ima dokaz ili moze da dokaze da je taj covek salece npr. poruke na mobilnom, na papiru, flertovanje pred drugima koji bi pristali da budu svedoci itd?
 
Na mom fakultetu imali smo nekoliko profesora koji su se udvarali svakoj iole simpaticnoj studentkinji...Takvi su i to rade iz generacije u generaciju...To nema veze sa tim da li mu s e dopadash. Pa evo, na primer, Jovan Maric, psihijatar, skoro svakoj studentkinji se nabacivao i na kraju se ozenio jednom od njih po ko zna koji put...A on je fosil matori, a ona mlada...Samo da je upropasti...Covek nema snage ni da potrci, a kamoli nesto vishe...Ma, mentoli...

Dragojlo - ne se*i.
Covek je bio obicna svinja, a ja odlican student. Osoba koju nije interesovala nauka je u ovoj prici bio profan, a ne ja.
 
Na mom fakultetu imali smo nekoliko profesora koji su se udvarali svakoj iole simpaticnoj studentkinji...Takvi su i to rade iz generacije u generaciju...To nema veze sa tim da li mu s e dopadash. Pa evo, na primer, Jovan Maric, psihijatar, skoro svakoj studentkinji se nabacivao i na kraju se ozenio jednom od njih po ko zna koji put...A on je fosil matori, a ona mlada...Samo da je upropasti...Covek nema snage ni da potrci, a kamoli nesto vishe...Ma, mentoli...

Meni se to desavalo x puta ali me niko nikad nije ucenjivao. Mozda jer sam imala srece da ne naletim na totalnu stoku a mozda i sto dajem jasne signale da necu. Mislim da im treba biti sto manje u vidukrugu, obicno onda nadju novu zrtvu. I naravno, uciti :D
A drugaricu nemoj tako defanzivno da savetujes, nije lepo. Rekla si da je taj tip JEDAN od vaznih ljudi, nije jedini.
Koju vrstu problema joj pravi?
 
Kako defanzivno je savetujem? Ma ja nju uopste ne savetujem...Samo je slusam...Kako ja da savetujem kad ne znam sta bih ja radila da sam - ne daj Boze - u takvoj situaciji..
 
Na mom fakultetu imali smo nekoliko profesora koji su se udvarali svakoj iole simpaticnoj studentkinji...Takvi su i to rade iz generacije u generaciju...To nema veze sa tim da li mu s e dopadash. Pa evo, na primer, Jovan Maric, psihijatar, skoro svakoj studentkinji se nabacivao i na kraju se ozenio jednom od njih po ko zna koji put...A on je fosil matori, a ona mlada...Samo da je upropasti...Covek nema snage ni da potrci, a kamoli nesto vishe...Ma, mentoli...

Uuuuu, al' je upropastio...nevidjeno.
I ona je od iste sorte kao i on.
Bolesno ambiciozna, spremna na sve. Nasli se.

A takve situacije su ceste. Nemam pravi savet, sem da se otvoreno i u oci kaze tom muskarcu da od tih predloga nema nista i da bi se tvoj tata/brat/ujak/stric/momak/muz koji je sudija/tuzilac/general policije/poslanik/moodo u nekoj partiji/placeni ubica, jako iznervirao kad bi za to cuo.
Takva stoka preza samo od jacih od sebe
 
vec sam nesto pisala na ovu temu.

mene je spopadao dobar prijatelj mog oca koja koji je slucajnoscu bio i jedan od trojice glavnih direktora u kompaniji u kojoj sam radila.

na njegovu nesrecu posao nisam dobila zahvaljujuci njemu.

mnogo mi je gadno bilo kad bi me pozvao - navodno vezano za posao, usput rekao da dodjem kod njega u kancelariju posle posla i na kraju svaki put - nemoj da pricas ocu za ovo!

a ja u soku - za sta? poslovni razgovor na koji me pozivate u vasu kancelariju?

matori gad je imao cerku par godina stariju od mene.

sve se desavalo pocetkom devedesetih.

stil koji je furao bio je klasican zadriglo direktorski.

bio je groteksno smesan kad bi se pojavio na mom radnom mestu u dzinsu i polo firmiranoj majci glumeci frajera - stajalo mu je ko piletu sise.

to je bio pocetak moje poslovne karijere.
pocetak devedesetih kada su plate bile po 10tak maraka, a ja sam u toj kompaniji mesecno zaradjivala 3000 dem.

ugovor je bio takav da je bilo ko od trojice direktora imao pravo da otpusti radnike.

nisam ni trenutak razmisljala.
nema tih para.

kad je pokusao da me uceni i posle da otkaz zahvaljujuci svom radu druga dvojica direktora nisu htela ni da cuju.

danas za kvalitetne radnike svuda ima posla. ne bih ni tren razmisljala da sam na mestu tvoje prijateljice.

a ti mirka *** kad imas mameci osmeh. namrgodi se malo u njegovom prisustvu. kazi mu da kafu ne smes da pijes - umanjuje ti dejstvo lekova koje pijes za neke venericne bolesti od kojih vec desetak god nikako da se izlecis. umes ti da slozis zvaku.
ako to ne upali - ti dezodorans pa medju oci, a stiklu medju noge..
 
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?

NARAVNO DA POSTOJI, treba samo da mu se ne svidi : )))
Nek izađe s njim, nek se opusti malo - ništa joj neće biti.
 
Drugarica mi se pozalila da joj se udvara covek, koji je jedan od veoma vaznih ljudi u njenom poslu - ima moc da je otpusti ili unapredi...On se njoj ne svidja i ona ne zeli da bude sa njim...Ni pod jednim uslovom...
Medjutim, on je mnogo zagrejan da se smuva sa njom i pravi joj velike probleme na poslu...Ona se plashi da ne dobije otkaz..
Postoji li neki fini nacin da se otkaci takav udvarac, a da ON ne pocne da joj se sveti?



Neka mu kaže da je on čovek njenog života i da pod hitno želi da se uda za njega .... pobećiće glavom bez obzira .... :mrgreen:

Šalim se .... Način je da ga lepo pogleda pravo u oči i da mu objasni da ne može ili ne želi da bude sa njim iz tog i tog razloga.
 
Natasha - to bi bilo super da na ovom svetu ne postoje muskarci koji ne prihvataju rec: "NECU"...
Misle da sve sto zele mora biti ostvareno...A imaju dovoljno novca i uticaja...
 
Sujeta u tim godinama moze biti pogubna.
Nikad nisam bila dobar 'diplomata' u odnosima, ali sigurno da postoji nacin na koji moze da ga od'ebe, a da rizik od otkaza smanji na min.. ..mislicu o tome...
 

Back
Top