"Moć" (I've got the Power)

Hellen:
Кажу да је моћ најјачи афродизијак! :roll:

Један мој пријатељ (сасвим просечно лепог изгледа) кад је постао директор једне велике фирме причао ми је како је напрасно постао ''леп и згодан'' и како су одједном жене почеле да га спопадају! :lol:
Сећам се и Слобиних говора, како су жене биле у трансу на тим митинзима...
А првих дана после 5. октобра улазим у зборницу, а оно колегинице гледају вести и уздишу:''Како је мужеван тај Коштуница!'' (Муљави Коштуница???:-? ) Пре 5. октобра никоме није био интересантан.

Значи, вероватно има нечег у томе....(Једино се ја качим за лузере!:roll: )

ljudi vole one koji vole svoj zivot,imaju puno entuzijazma (tako ce tretirati i tudje zivote , zatim,taj stav se od njih moze nauciti)...to je najbolja garancija da su dobri ....
 
Moc :lol:
koji je mocan, volela bih da znam
sve je to iluzija

kada se muskarac natripuje da je mocan postaje jako sexy i galantan ako mu ides na sujetu
u protivnom, ako ga podsecas da je on samo jedan bedni crv isto kao i svi ostali... nadrljao si
:lol:
zenu koju to pali... nije cista u glavi
 
DisMisaL:
Shvatio kritiku. Teme otključavam. Ne mogu da banujem. I mene opominju za preteranu upotrebu sile. Ne diže mi se ni iz kreveta, ali moram..

Uzgred, da li se tebi diže kad chatuješ na temama?


I nad popom ima pop?

Sta je to ovih dana sve vise vidim da je neko banovan ako jeste?? Mislim akak drugacije protumaciti ono "gost" n/a
 
Tuzni_patak:
Vala , ovaj dismisal je baš bio antitalenat za smisao i očigledno siromašan duhom...
A takav nikad nije dobar moderator, ili bilo koji usmerivač nekog procesa....
Zamišljanje vodjenja nekog procesa kao pravljenje piramide u egiptu je tako dečije i balkansko....
Daj bre pataq, dis je (bio) ok...
a026.gif


Aleksej_BASO:
I nad popom ima pop?
Sta je to ovih dana sve vise vidim da je neko banovan ako jeste?? Mislim akak drugacije protumaciti ono "gost" n/a
Ne aleksej, dis je otishao. Nije bio tu nikakav pop nad opom vec je chovek, verovatno, unishtio, ili zatrazio ponishtenje svog naloga.
Jednostavno...
Mozda mu se smuchilo da koju god temu otvori, vidi tebe :lol:
 
Kakve veze ovi odlasci imaju sa hi-men-om?
Hmm..ali imaju sa demonstracijom moci.
Ti likovi su imali moci da odu. To moze biti jako teshko ako ti je vreme doshlo a ti se koprcash.
Imali su moci i da vas rastuze, kada su bili tu da vas nasmeju, iznerviraju, izazovu ljudsku reakciju...
A kako su je upotrebili? Unishtili naloge bez 'hej, cao, ja sam otishao dalje od ovog foruma, moram ici napred, zbogom forumashi'
samo poof! i Odo ja ko vas loguje.
*******, ne treba se vezivati za virtualne ljude, vec ih tretirati samo kao niz brojeva i avatara koji su, eto, nekada bili tu, i imali neku moc....
svako od nas ima moc da kaze laku noc,
ali neka se naklonimo barem, bili smo bratja po forumu.
 
Ja se ne vezujem za virtualne ljude, vec ih tretiram samo kao niz brojeva i avatara.
Malo si promashio temu Alex cool....ovo nije tema o odlascima,ali kad si vetj spomenuo po meni je nekako prostachki i malogradjanski ochekivati objahnjenje ili bilo shta od nekog virtualnog bezoblichnog lika-ko zeli moze da ode zavuek kad god zeli bez ikakvog opravdanja..shta bre vi ljudi umishljate,na shta polazete pravo?
Ja ako odem uradicu to tako shto tju da se popichkam sa nekim "nabudzenim"modom koji moze da banuje pa cu bar otici uz prasak.I nemam nameru ni sa kim da se oprashtam ili otvaram oproshtajne teme.
 
@bb, ima nesto u tome sto ti prcas, ipak ja sam upoznao dosta ljudi sa foruma, i ne vidim razlig teatralnom odslaski ikada. e sad sto neko ima problem sam sa sobom paforum shvata drugacije....

Od foruma ipak ostanu poneka poznastva.
 
Enfroz2891.:
Ja se ne vezujem za virtualne ljude, vec ih tretiram samo kao niz brojeva i avatara.
Malo si promashio temu Alex cool....ovo nije tema o odlascima,ali kad si vetj spomenuo po meni je nekako prostachki i malogradjanski ochekivati objahnjenje ili bilo shta od nekog virtualnog bezoblichnog lika-ko zeli moze da ode zavuek kad god zeli bez ikakvog opravdanja..shta bre vi ljudi umishljate,na shta polazete pravo?
Ja ako odem uradicu to tako shto tju da se popichkam sa nekim "nabudzenim"modom koji moze da banuje pa cu bar otici uz prasak.I nemam nameru ni sa kim da se oprashtam ili otvaram oproshtajne teme.
Frozi, uvek si bio rebel...
Tvoja stvar shta ces uraditi sa svojim nickom, ja ti ne branim nishta, samo znaj da tju plaqati ako mi ne dozvolish da ti ushitnem obrastjitje taj poslednji put...
Idite bre ljudi, ako vetj morate, benji tje roniti suze, ali to je zdravo.
I shta ako sam promashio temu gejonjo :D
Kao da je samo aktuelno prichati o odlascima, kao da je to jedina zanimljiva stvar i jedino shto je na umu ljudi, pardon brojaka sa avatarima danas.
Ali necu batzati drva u vatru...shta ce biti bitje.
Che ostane Benji sam sa manijatzima ovde....sve chu ih sasechi kao u akirinom filmu
Panta rei homies!
 
Aleksej_BASO:
@bb, ima nesto u tome sto ti prcas, ipak ja sam upoznao dosta ljudi sa foruma, i ne vidim razlig teatralnom odslaski ikada. e sad sto neko ima problem sam sa sobom paforum shvata drugacije....

Od foruma ipak ostanu poneka poznastva.
Aleksej, znam kakva poznanstva od foruma tebi ostaju ;)
Ti nisi teatralan momak, vec otvoren, tako te barem vidim, Dzebem li ga, mozda si neki manijaq, ali ne delujesh...
Ali vetjina nas su nedokazani pisci i dramaturGzi, tj oni koji ne jure peezde i qrce po forumima i koji vole da pishu i chitaju i machuju se sa pistzima sa drugog kraja konekcije.
teatralnost is a must sa nama...
Ako objavim svoju knjigu ima da se setjam svih vas, i napisatju neku erotsku pritchu o forumu, kao neko setjanje i pricha za forumashe koji dolaze... :D
Frozi tje biti jedan od dvorskih ludaqa, dok ches ti biti napaljeni bashtovan teranno....
 
Breaking:
Aleksej, znam kakva poznanstva od foruma tebi ostaju ;)
Ti nisi teatralan momak, vec otvoren, tako te barem vidim, Dzebem li ga, mozda si neki manijaq, ali ne delujesh...
Ali vetjina nas su nedokazani pisci i dramaturGzi, tj oni koji ne jure peezde i qrce po forumima i koji vole da pishu i chitaju i machuju se sa pistzima sa drugog kraja konekcije.
teatralnost is a must sa nama...
Ako objavim svoju knjigu ima da se setjam svih vas, i napisatju neku erotsku pritchu o forumu, kao neko setjanje i pricha za forumashe koji dolaze... :D
Frozi tje biti jedan od dvorskih ludaqa, dok ches ti biti napaljeni bashtovan teranno....


Hehe nije bas tako... Mislim za poznastva, to je SAMO druzenje!

A ovo ostalo... Da tako nekako.
 
Enfroz2891.:
Ja se ne vezujem za virtualne ljude, vec ih tretiram samo kao niz brojeva i avatara.
Malo si promashio temu Alex cool....ovo nije tema o odlascima,ali kad si vetj spomenuo po meni je nekako prostachki i malogradjanski ochekivati objahnjenje ili bilo shta od nekog virtualnog bezoblichnog lika-ko zeli moze da ode zavuek kad god zeli bez ikakvog opravdanja..shta bre vi ljudi umishljate,na shta polazete pravo?
Ja ako odem uradicu to tako shto tju da se popichkam sa nekim "nabudzenim"modom koji moze da banuje pa cu bar otici uz prasak.I nemam nameru ni sa kim da se oprashtam ili otvaram oproshtajne teme.

nije tacno frozi ...ti cesh lepo da se javish , pa cemo onda da idemo na kafu :lol:
 
Borg_Queen:
ql je shto se ljudi odjave, ono oslobode nick... mislim sad zamisli da ti nick *@3lsjm,khn :lol:
e da, to je popularan nick...
i ceca je popularna kao avatarka, primetio sam da se zene od moje lokalne peqarke do zgodne zategnute tete na autobuskoj stanici pale na cecu...identifikuju sa njenim pesmama, ova prva je pravila fatze dok je slushala tzetzu na radiu, ova druga imala melodiju neke njene pesme i bila sva 'cecasta'
to je mentalitet neki, nemam pojma.
Svaka bi htela biti arkanova mala...
A i andjelina, kao neki uzor zenstvenog zenkama.
A obadve me gade...
 
Važi, samo počni da upotrebljavaš YU slova. Većina nas nema moć da natera sebe da dešifruje tekst, pogotovu što tako pišu po pravilu smarači - osobe koje imaju moć da prvom rečenicom smore prisutne.

Mene impresionira moć koju ima čika doktor. Dobro dođe kad se putuje vozom u prepunom kupeu. Samo da mu neko ne doskoči protivmerom: izuvanjem patika - da se noge malo raskisele. Moć natrulih čarapa skoro da nema alternative.
 

Back
Top