MLATITE LI RIBE ILI ZENE.?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obzirom da se tema odnosi na prebijanje "riba", predlazem da se u to ime prebije zena kokos.
Skoro nisam video "osmudjeniju" zivuljku, a ubedjen sam da bi je jedno vrhunsko prebijanje brkatog, zadriglog i "usmrdjelog" muzijaka, vratilo na pravi put i iskonsku ljubav prema bliznjem, zelju za novim zivotnim avanturama... sve sto vole mladi.
 
bobanms:
KOLIKO PUTA POLOMITE VASE DEVOJKE ZENE ILI RIBE MESECNO.
DA LI IH SAMO ISAMARATE ILI IH BAS UNAKAZITE I IMA LI
TO EFEKTA VELIKOG NA NJIHOVO BUDUCE VLADANJE. :roll:

BATINA JE IZ RAJA IZASLA DAKLE KOLIKO IH PUTA TREBA
POCASTITI RAJSKIM DAROM .? :?:


Ma i meni je to cudno, ali dosta ljudi tvrdi da one vole batine i da svrsavaju na to bez obzira koliko negiraju.
 
sta znaci "osmudjen"

da, verovatno si u pravu. jesi ti iz crne gore. da li bi bilo potrebno i silovanje, ili moze da me prebije i zhena. zasto mora bas muzjak da me prebije, ako prebijanje nije seksualni chin.

hvala ti sto se brines

a koga volis na forumu

odazvala sam se na zena kokos(h)
 
sinnke:
Ma i meni je to cudno, ali dosta ljudi tvrdi da one vole batine i da svrsavaju na to bez obzira koliko negiraju.

ma mozda ne vole batine nego kad nekog iznerviras toliko da te on izmlati i to je neko pridavanje paznje. kad ti neko pridaje paznju to je super. mnogo je gore da te ne registruje uopste. mada mozda to kako kome. " da li biste voleli vise da posle smrti budete omrazeni ili potpuno zaboravljeni"
 
?:
sta znaci "osmudjen"

da, verovatno si u pravu. jesi ti iz crne gore. da li bi bilo potrebno i silovanje, ili moze da me prebije i zhena. zasto mora bas muzjak da me prebije, ako prebijanje nije seksualni chin.

hvala ti sto se brines

a koga volis na forumu

odazvala sam se na zena kokos(h)


Kokos je zbog avatarcine... kako bih mogao reci... zacudjena... upitana... Onaj stari vocni je vec odraz neke druge slike...
Nisam iz CG ali se divim doktrini koja se upraznjava u tu repunliku, po pitanju muskosti .
Mislim da bi silovanje bilo previse, a prebijanje je izmedju ostalog dobro i za cirkulaciju. Naravno da je potrebno da to bude neki opaki brkonja, jer bi u suprotnom osecaj bio daleko losiji, a i kvalitet modrica bi... dobio tek prelaznu ocenu (mozda).
Osmuditi nekoga znaci ukloniti mu sve dlake sa glave, kako bi postao "gadan" za okolinu jer se to smatralo vrstom kazne, ili skrnavljenja nekoga, izlaganja javnom ruglu. Dusan je u svom zakoniku imao takvih kazni za lopove i razne vidove prevara, kradja, preljube... (bejase to jedna od blazih).
 
LePiaf:
Stvarno je primitivno tuci zenu. It's sooooo yesterday...!
Postoje mnogo lepshi nachini da se brak ili veza dovede u sklad. Npr, ako je tvoja slabija polovina dozvolila da frizider ostane bez piva, lepo je izbacish na terasu da prespava na -10. Batine se lako zaborave, ali zato su tu amputirani delovi da podsecaju.

Uzecu u razmatranje ponudjenu opciju .Ali prvo moraju batine.
 
lider:
e ebote pa stvarno čoveče jesi li ti iz 17.og veka?
Sad se bre ni psi ne biju...
Au al si zalutao.
Imam pit bulove i kad izgube mec mlatim ih do smrti .
A riba ako me nesto iznervira pije takve batine da pada u nesvest.
Kad se vratim sa treninga nista mi nije sladje da posle zestokog sexa
izmlatim drolju .
Probajte uzivancija je neopisiva ,posle toga spokoj vlada dusom.
 
raindog:
evo ako zhelish ja cu tebe svaki dan chisto experimenta da mlatim, pa onda mozhesh sam da izvuchesh zakljuchak

Prihvatam izazov dodji da budes sparing partner .
Svaki dan treniram posle podne zakazi termin i bice ti pruzena
prilika da se pokazes .
Experimentisi tada koliko zelis i izvlaci zakljucke.

PS . ponesi zdravstvenu knjizicu i nekog povedi da te prebaci
do urgentnog . :lol:

Surcin nije daleko .
 
bobanms:
KOLIKO PUTA POLOMITE VASE DEVOJKE ZENE ILI RIBE MESECNO.
DA LI IH SAMO ISAMARATE ILI IH BAS UNAKAZITE I IMA LI
TO EFEKTA VELIKOG NA NJIHOVO BUDUCE VLADANJE. :roll:

BATINA JE IZ RAJA IZASLA DAKLE KOLIKO IH PUTA TREBA
POCASTITI RAJSKIM DAROM .? :?:


pa pazi...sve je to..mislim kako kad...nekad je otje pa dobije i 10tak puta mesechno...al optimalna cifra je 6...rasporedish svaki peti dan je krcash...to bi bilo potaman...

pa i to zavisi...nekad onako shljagu...nekad tjushq...a nekad kablom...nema ti tu nekih pravila...zavisi od nje same...ne bijem ja nju zato shto otju...nego za njeno dobro...naravno da ima efekta...

shto cheshtje...

ti si mentalno retadriran...i tu nema dileme...
 
Banshee:
evo ja cu da te bijem.
koliko hoces.
al da znas da naplacujem.
to je tezak fizicki rad.
a mozda se i opametis.
pa mi platis duplo.
:roll:

Imas poziv takodje zakazi termin i da se vidimo kako to umes na delu
umesto na recima .

Obozavam fajt , tako da vidim da smo na istoj talasnoj duzini.

povedi i ortake ako sumnjas u fer borbu .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top