MITOVI O DREVNIM (VERSKIM) OSOBAMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А па ово никако није коректно. Зашто је обрисан Онисифоров пост? Каквим се то правилима овдашњи модератори руководе???

Овде се више ни не вреди упуштати у било какве расправе јер је модератор врло велика присталица атеизма и безбоштва уопште, па је исход увек више него предвидив.
 
1. Da si se rodio u nekoj islamskoj zemlji i da te je okruženje nateralo da budeš musliman, kao što te je nateralo da budeš hrišćanin, video bi kako žrtva funkcioniše i šta bi bilo kome govorio iz ličnog iskustva.

2. Nikakva žrtva ne može da obriše ništa. Zemlja će prestati da postoji kada se Sunce pretvori u supernovu, u dalekoj budućnosti, ali će se ipak dogoditi, tako da te gluposti nemoj da pričaš ni deci u vrtiću, jer bi ti se i oni smejali.

3. Nema ni amnestije ni ukidanja greha. Vidiš da tvoja mizerna pričica o grehu ama baš nikoga ne zanima. Ljudi su životinje.


1. Da je moja vera determinisana mojim okruženjem, verovatno bih bio pravoslavac, a nisam.
2. Ti si prorok?
3. Vidim samo da tvoja tema ne zanima nikoga.
 
А па ово никако није коректно. Зашто је обрисан Онисифоров пост? Каквим се то правилима овдашњи модератори руководе???

Овде се више ни не вреди упуштати у било какве расправе јер је модератор врло велика присталица атеизма и безбоштва уопште, па је исход увек више него предвидив.


Nije moderator u pitanju, sam sam je obrisao jer mi se učinila preoštrom, a ne želim nikoga da uvredim.
 
Sve je u redu što si napisao u uvodnim postovima. Tu se radi o genezi čovekovih doživljavanja i shvatanja Boga. Vere i religije imaju potporu u (uvek) živom Bogu (nije važna polnost, oblik i množina) koji negde postoji (stiče se dojam da je svugde prisutan) i koji je u neprekidnoj komunikaciji sa svakim čovekom. Nažalost, ateisti namerno ne žele uspostaviti tu komunikaciju, jer smatraju, imajući bezgranično poverenje u svoj zdrav rezon, da je Bog fatamorgana. Još smatraju da su apsolutno u pravu, a da su vernici zaglupljeni nesrećnici koje iskorišćavaju beskurpulozni mantijaši i da ih treba samo žaliti. Čak smatraju da su vernici najveće zlo za čovečanstvo. Istina, nisu ni svi ateisti takvi. Ima i onih koji na vernike gledaju sa mnogo više pijeteta.

Za domaćina: Dakle, pobio sam tvoje tvrdnje, pošto ti ne uzimaš u obzir činjenicu da postoji živi Bog koji egzistira izvan ljudi, nego smatraš da je On izmišljotina lakovernika.
 
Poslednja izmena:
Овде се више ни не вреди упуштати у било какве расправе јер је модератор врло велика присталица атеизма и безбоштва уопште, па је исход увек више него предвидив.

Ne vredi raspravljati o grehu i ostalim glupostima, ovo nije tema o grehu nego o nečemu drugom. Još nisam video da si se bavio temom.

1. Da je moja vera determinisana mojim okruženjem, verovatno bih bio pravoslavac, a nisam.
2. Ti si prorok?
3. Vidim samo da tvoja tema ne zanima nikoga.

1. Ne ulazim u to šta si, ali svakako jesi neki hrišćanin i svakako nisi sam odlučio da to budeš, no si postao "silom prilika".

2. Kakav prorok. Ja ne priznajem nikakve proroke. I ranije sam pisao o tome ko su "proroci". jedna interesna grupa ljudi naruči "proročanstvo", naručeni "prorok" ga napiše, interesna grupa ga ispuni, a budale misle da se to odvija po nekakvoj božjoj volji i veruje u proroke.

3. Tema nije moja, ja sam je samo otvorio. I odlična je. Kamo sreće da ne zanima tebe i da je ne spamuješ bez ikakvog razloga glupostima koje ne zanimaju nikoga.

ok....pogledao si film.....citirao ga...(zaboravio stavit i slike).....sta sad?

Ne znam kome je ovo upućeno. Ako je upućeno meni, da kažem da je film neviđeno glup, a da sam ja u ovoj materiji proveo 3/4 svog života i da moja interesovanja u ovom pravcu datiraju od moje 8-me godine.

Секташ, иди издркај једном на луцифера, па се врати....

Nemaš nikakve argumente i onda nam lepo pokazuješ koliki ti je nivo. Pogrešio si pdf. Odeš lepo na pdf Ljubav & Sex i uradiš to što si meni predložio sa kraljevinom za koju se zalažeš.

Sve je u redu što si napisao u uvodnim postovima. Tu se radi o genezi čovekovih doživljavanja i shvatanja Boga. Vere i religije imaju potporu u (uvek) živom Bogu (nije važna polnost, oblik i množina) koji negde postoji (stiče se dojam da je svugde prisutan) i koji je u neprekidnoj komunikaciji sa svakim čovekom. Nažalost, ateisti namerno ne žele uspostaviti tu komunikaciju, jer smatraju, imajući bezgranično poverenje u svoj zdrav rezon, da je Bog fatamorgana. Još smatraju da su apsolutno u pravu, a da su vernici zaglupljeni nesrećnici koje iskorišćavaju beskurpulozni mantijaši i da ih treba samo žaliti. Čak smatraju da su vernici najveće zlo za čovečanstvo. Istina, nisu ni svi ateisti takvi. Ima i onih koji na vernike gledaju sa mnogo više pijeteta.

Za domaćina: Dakle, pobio sam tvoje tvrdnje, pošto ti ne uzimaš u obzir činjenicu da postoji živi Bog koji egzistira izvan ljudi, nego smatraš da je On izmišljotina lakovernika.

Prvi deo ti je odličan. Drugi deo ništa ne valja, jer veliš da si pobio nešto što si i sam potvrdio. Dakle, ništa nisi pobio.
 
Ne znam kome je ovo upućeno. Ako je upućeno meni, da kažem da je film neviđeno glup, a da sam ja u ovoj materiji proveo 3/4 svog života i da moja interesovanja u ovom pravcu datiraju od moje 8-me godine..

pa fino je sto,
znanjem koje si stekao tokom 3/4 zivota provedenog u "ovoj materiji"
i dalje moras da doslovno citiras film,
za koji kazes da je nevidjeno glup

:ok:
 
А па ово никако није коректно. Зашто је обрисан Онисифоров пост? Каквим се то правилима овдашњи модератори руководе???

Овде се више ни не вреди упуштати у било какве расправе јер је модератор врло велика присталица атеизма и безбоштва уопште, па је исход увек више него предвидив.

e stvarno sam opasan... brisem postove i u snu :D

mracne sile su me potpuno zaokupile :hahaha:
 
Sve je u redu što si napisao u uvodnim postovima. Tu se radi o genezi čovekovih doživljavanja i shvatanja Boga. Vere i religije imaju potporu u (uvek) živom Bogu (nije važna polnost, oblik i množina) koji negde postoji (stiče se dojam da je svugde prisutan) i koji je u neprekidnoj komunikaciji sa svakim čovekom. Nažalost, ateisti namerno ne žele uspostaviti tu komunikaciju, jer smatraju, imajući bezgranično poverenje u svoj zdrav rezon, da je Bog fatamorgana...

Čitajući šta pišeš, dolazim do zabavnog zaključka da ti boga vidiš kao klinca koji je sastavio igračku kupljenu u delovima u supermarketu i sad ne zna kako da je pokrene.
A igračaka još ima sećanja na vrelu i neudobnu presu u kojoj je nastala i zna da to nema nikakve veze sa dečakom. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top