Milica funkcijica na vratima (dverima) Nemanjine

...

Autorski nastavljamo pratiti i davati nove nadimke Milici...

Od Milice Zavetnice, preko Milice Bundice, Milice Lazljivice (kako je prozvase njeni evo sada ispade SNSaveznici), pa do nazovimo je sada Milice Funkcijice:klap:

Zavetnica i Jovanov na ulaznim vratima vlade, a evo koji ministri mogu da računaju na još jedan mandat​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...gurne-malom-vucevicu-jeleni-tanaskovic-dacicu

milos2-1-e1678456292374.jpg

Ej...UDBAski cirkus i pozoriste rade 00-24h
Do juce je zvali Milica Lazljivica i izsarali pola Beograda time...
A sad lazljivica na vratima Vlade kao gospodja Ministarka... 🤣
Screenshot-20240211-044938-Chrome.jpg


...
IMG_9882.jpeg
 
Dobijaš opkladu,biće nova Maja Gojkocić ilu Šornaz.. .političari koji su umazani katranom ali bitišu na političkoj sceni bez grama obraza,morala,političkog plana ili ideje.
Да ли то исто мислиш за Маринику Чобану? Пошто не зна ни сама више колико је странака и опција променила.
 
Да ли то исто мислиш за Маринику Чобану? Пошто не зна ни сама више колико је странака и опција променила.
Isto mislim i za nju,za skoro celu političku scenu Srbije koja je toliko zagadjena da sam mišljenja da smo mi beznadežni .
 
Иначе нисам могао да гледам утисак недеље, кад су она безобразна Оља Бећковић, као и онај ДСС-овац хорски напали Милицу и кренули да је блате.
Ali ti teško da priznaš da su u pravu.Kada to pobediš poput mene otvoriće ti se politički vidici.
Ja sam monarhista,četnik,nacionalista i zato osećam obavezu da budem iskren i tako mislim i pričam.Kukolj je kukolj pa taman i u mojoj njivi...😉
 
Обрни, окрени, народ више није хтео Тадића на власти јер за све године своје власти ништа, ама баш ништа није за Србију добро урадио
Biće da Zapad nije hteo više Tadića na vlasti, jer je otezao sa predajom Kosova Šiptarima.
Zato su čestitali pobedu Nikoliću dva sata pre završetka izbora.
 
Mica sad moze komotno na tviter i ruku pod ruku sa Stasom, Nenom, Diksi i ekipom. :d

Mislim to sto je pocela da se slihta vlasti nakon sto je pukla na izborima ne bi li se ogrobela za kakvu funkciju je bas onako kurvinjski i jeftin potez, nesto kao kada je LeBron otisao iz Klivlenda i presao u Majami da bi uzeo titulu ili Durent kada je otisao u Golden Stejt kod Karija i Tompsona da bi se ogrebao za koji prsten.
Mica rastura skoro ko Diksi.

Screenshot_20240226_163019_Pure Browser.jpg
 
Biće da Zapad nije hteo više Tadića na vlasti, jer je otezao sa predajom Kosova Šiptarima.
Zato su čestitali pobedu Nikoliću dva sata pre završetka izbora.
То је глупост равна оној да је Ђинђић био ,,патриота".
Наравно да није тако. Народ више није могао да смисли Тадића, јер ништа није урадио добро за Србију. Зато се ДС и распала на милион фракција.

Никакав га ,,Запад" није склонио, Тадић је изгубио на изборима и тачка.
 
msm da je on jedan od čestitijih.. tj najmanje ljigav.. ipak razočarao me je kada je šutnuo Noga iz stranke
Ного није сав свој. Види му се по снимцима на јутјубу и изјавама. Човек који подржава Вучићеве патроле и свашта још. Мало чудан лик. Интелигентан али не капирам зашто толико лаже и покушава да манипулише са људима.
 

Back
Top