Milica funkcijica na vratima (dverima) Nemanjine

Poruka
24.427
...

Autorski nastavljamo pratiti i davati nove nadimke Milici...

Od Milice Zavetnice, preko Milice Bundice, Milice Lazljivice (kako je prozvase njeni evo sada ispade SNSaveznici), pa do nazovimo je sada Milice Funkcijice:klap:

Zavetnica i Jovanov na ulaznim vratima vlade, a evo koji ministri mogu da računaju na još jedan mandat​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...gurne-malom-vucevicu-jeleni-tanaskovic-dacicu

milos2-1-e1678456292374.jpg

Ej...UDBAski cirkus i pozoriste rade 00-24h
Do juce je zvali Milica Lazljivica i izsarali pola Beograda time...
A sad lazljivica na vratima Vlade kao gospodja Ministarka... 🤣
Screenshot-20240211-044938-Chrome.jpg


...
 
Poslednja izmena:
Nije ceo, već proporcionalno svim strankama koje su prešle cenzus.
I ne vidim po čemu je Boško ispao najpošteniji, kad je uz Milicu bio glavni za razbijanje potencijalne koalicije nacionalnih partija.

Саће Луди Радуле и пијани Гајић да окупе десну опозицију.

Gajic-i-Radulovic-440x270.jpg
 
Milica je projekat države koji se dugo obučava i kuva kako bi postala to što jeste. Naravno, Radikal bez dana radnog staža van politike, podrazumeva se.

Ko je u njoj ikad video opoziciju taj je lud.
zašto mora da ima radni staž da bi se bavila politikom?
ne volim psiha koji isto nema dana radnog staža ali ne razumem poentu
to je kao nešto loše? negativno?
 
zašto mora da ima radni staž da bi se bavila politikom?
ne volim psiha koji isto nema dana radnog staža ali ne razumem poentu
to je kao nešto loše? negativno?

Naravno da je negativno, kako ne bi bilo? Šta ti znaš o bilo kom poslu? Šta znaš ti o tome kako napraviti od dinara dva? Kako znaš da organizuješ bilo šta kad nisi nikad vodio ni trafiku?

Koliko god imao neki roditeljski instinkt, ne možeš biti lupam direktor vrtića ako nisi nikad bio ni roditelj. Otkud ti znaš onda kakav kadar treba da zaposliš? Šta toj deci treba? Možeš ti da čitaš i nagađaš, ali ne možeš znati ništa.

A da na čelu države ili na ministarskom mestu imaš nekoga ko može samo da nagađa... Ja ne bih da me u rat vodi general koji je ratovao na igrici ili nije nigde.
 
Naravno da je negativno, kako ne bi bilo? Šta ti znaš o bilo kom poslu? Šta znaš ti o tome kako napraviti od dinara dva? Kako znaš da organizuješ bilo šta kad nisi nikad vodio ni trafiku?

Koliko god imao neki roditeljski instinkt, ne možeš biti lupam direktor vrtića ako nisi nikad bio ni roditelj. Otkud ti znaš onda kakav kadar treba da zaposliš? Šta toj deci treba? Možeš ti da čitaš i nagađaš, ali ne možeš znati ništa.

A da na čelu države ili na ministarskom mestu imaš nekoga ko može samo da nagađa... Ja ne bih da me u rat vodi general koji je ratovao na igrici ili nije nigde.
gomila gluposti brat..
naravno da možeš da budeš uspešan direktor vrtića a da nisi bio roditelj
i naravno da možeš da budeš dobar trener, selektor a da nikad nisi bio fudbaler..
i naravno da možeš da budeš dobar ministar a da nikad nisi vodio trafiku

imaš milion primera retarda koji imaju radni staž a koji su neuspešni na svojim političkim funkcijama, neuspešni u smislu da pljačkaju.. tako da je to o radnom stažu težak debilizam.. bitnije je da si pošten i čestit nego da imaš dvaes godina radnog staža iza sebe..naravno u politici je malo takvih
 
gomila gluposti brat..
naravno da možeš da budeš uspešan direktor vrtića a da nisi bio roditelj
i naravno da možeš da budeš dobar trener, selektor a da nikad nisi bio fudbaler..
i naravno da možeš da budeš dobar ministar a da nikad nisi vodio trafiku

imaš milion primera retarda koji imaju radni staž a koji su neuspešni na svojim političkim funkcijama tako da je to o radnom stažu težak debilizam

Prvo, ne možeš uopšte da budeš trener a da nisi prošao trenersku školu, što je opet neko iskustvo i znanje, pa čak i nakon toga retko ko, ko nije bio fudbalsko ime je dobio odmah Real, Liverpul, City i slično, nego počneš u nekom Barnliju i ćao.

Ne znači radni staž da ćeš biti uspešan, jer zavisi koliko te i to zanima, ali sam bio u prostorijama Zavetnika i razgovarao sa njima više puta, sve mladi ljudi bez ikakvog staža koji se klanjaju Slobi, Putinu i ostalima, bez ikakvih ideja kako šta uraditi.
 
Prvo, ne možeš uopšte da budeš trener a da nisi prošao trenersku školu, što je opet neko iskustvo i znanje, pa čak i nakon toga retko ko, ko nije bio fudbalsko ime je dobio odmah Real, Liverpul, City i slično, nego počneš u nekom Barnliju i ćao.

Ne znači radni staž da ćeš biti uspešan, jer zavisi koliko te i to zanima, ali sam bio u prostorijama Zavetnika i razgovarao sa njima više puta, sve mladi ljudi bez ikakvog staža koji se klanjaju Slobi, Putinu i ostalima, bez ikakvih ideja kako šta uraditi.
sreća pa u drugim strankama imaju ideju šta i kako uraditi :D
druže svi ti koji su u strankama žele da se ili jednog dana dokopaju neke funkcije ili da se zaposle preko stranke.. svi.. 100 %
i ne znam što je čudno nekome da Milica želi dobar posao.. dvoje dece ima, lepa platica a ne radi ništa
znači ako joj neko ponudi funkciju može da izabere:
neću
hoću

koliko vas bi reklo: neću.. da vas čujem? nemoj da morališete i jedete gvna.. svi bi pristali
 
ok razumem ja tvoju poentu al jbg ne možemo da idealizujemo te ljude.. da bi se bavio politikom moraš da imaš , kako bih rekao neke ljigavosti u sebi... da znaš da slažeš, prevariš..takav je to posao.. kaži mi poštenog političara u Srbiji? možda ga ima al jbg nije u vrhu.. čak ni Đinđić koji se glorifikuje i idealizuje nije bio skroz čist i pošten
e sad možemo da govorimo ko je manje ljigav a ko više
po meni je Vučić ubedljivo najveći ljigavac..Milica je po meni kolko tolko ok.. neko ko se tek probija i ovo mesto bi joj bilo kec na deset..kakva će biti kasnije jbm li ga
 

Back
Top