Mile, kako možemo biti divan narod?!

Ne politički bolidi. Uopšte. Sama znaš kakve frikove vidiš kad izađeš međ' narod. Prostog sveta kol'ko god želiš, čak i preko toga, zar ne?

ma jomini frikova ima svugde
nismo mi to patentirali
frikovi su tako univerzalna pojava
ja za moj narod jedino sto mogu da kazem ne ni da je divan ni da je bolidski
vec samo jedan tuzan i nesrecan narod
i jedino tu mogu da generalizujem nas narod...svi smo nesrecni
 
A njihov major se žrvovao za nas,da nam spasi sve one mosove i zgrade...I kad su namerno mašili '99(mnogi piloti)...I kada je Širak dao svoj letnji dvorac,Rambuje,da bombardovanja ne bi bilo,ispao jedini pošten lider u tom NATO-u i EU-u...

Ipak,niko nikad neće znati koliko ja mrzim ovog čoveka,ali ne i američki narod...

William%20Walker.jpg

Isto razmisljamo, inace meni najodvratniji lik je ovo djubre...

Jamie_Shea2.jpg
 
konzab, ово је у старту огавна манипулација изједначавања целог народа са групом рзбојника, апсолутно ју је потребно затворити !

Као врхунац "безобразлука" аутор се обраћа Милету, као да он има неке везе с тим, чиста подлачка провокација
 
ma jomini frikova ima svugde
nismo mi to patentirali
frikovi su tako univerzalna pojava
ja za moj narod jedino sto mogu da kazem ne ni da je divan ni da je bolidski
vec samo jedan tuzan i nesrecan narod
i jedino tu mogu da generalizujem nas narod...svi smo nesrecni

Pa naravno da ima svuda, nema spora.

Ali fakat je da kod prostijih država takvih ima više. Eto npr mudžosi... Odmah pred očima slika brkatog bradonje koji je opasan eksplozivom. Igraj asocijacije pa ćeš videti. Ili poslušaj viceve... Tu je istina ili bar neki manji uvid u činjenice. Cigani, Piroćanci, Škoti, Srbi, Bosanci... Kapiraš šta hoću da kažem?

A mi... Još malo pa smo na vestima u svetu kao oni s bliskog istoka, stalno neki nemiri, grupisanja, političari urade naivne i prave sebi prostor za manevar.
 
zar neki kriminila nisu poredivi...kriminal je kriminal
kriminal ima univerzalnu formulu
kriminalci su svugde isti bez obzira na naciju
ali mene i nas ne treba da interesuje sta ce Ceska Vlada da uradi sa svojim kriminalcima..to je njihova stvar...mi imamo mnogo veci probelm od toga
kako da se izborimo sa nasim kriminalom
nije ovde pitanje sta ce drugi da urade po tom pitanju
ni Ceska ni Hrvatska ni bilo ko drugi
vec sta cemo da uradimo mi
tj nasa drzava
mi kao narod kao pojedinci..mozemo ako naidjemo samo da ne dozvolimo da se to desi da pokusamo da sprecimo
ovo ce sad naravno dobiti onu pricu
nas tuku pa niko nista
nije tako i tu treba da intervenise drzava
ono o cemu treba da pricamo je mi ali ovde u Srbiji
 
obicna tuca?:eek: sa skoro smrtnim ishodom..pa to nesmewmo da dozvolimo tako nesto ne sme da bude obicno...kako ne shvatas...to je bre kriminal

nije bitno da li nesto ima politicku pricu pa ne vrti se sve oko toga
to ne sme da postoji ili mora da se svede na najmanju mopgucu meru
da ne bih idealizovala ljude i pravila se da svi mogu da budu plavi strumpfovi
ali to ne moze da postane obicno...naopako da je tuca sa mogucnoscu d aneko umre
obicna stvar...joj boze mili
 
Нема никакве перспективе, запошљавања, наде у боље, све је била лаж што су обећавали "5.oktobra"

нема оправадања за хулиганство, али неби га било толико да међу том популацијим, нема толико незапослених

само 7% млађих од 30 година ради у производним делатностима !
 
Pa naravno da ima svuda, nema spora.

Ali fakat je da kod prostijih država takvih ima više. Eto npr mudžosi... Odmah pred očima slika brkatog bradonje koji je opasan eksplozivom. Igraj asocijacije pa ćeš videti. Ili poslušaj viceve... Tu je istina ili bar neki manji uvid u činjenice. Cigani, Piroćanci, Škoti, Srbi, Bosanci... Kapiraš šta hoću da kažem?

A mi... Još malo pa smo na vestima u svetu kao oni s bliskog istoka, stalno neki nemiri, grupisanja, političari urade naivne i prave sebi prostor za manevar.

srecom pa imamo jos malo vremena
ova drzava se mora trgnuti i primenjivati zakone ili odosmo u q... da ne budem prosta
a zakonima se neki narod uci redu
kad te zakon opauci po dzepu zbog brze voznje jedan put pa dva put treci put neces vise tako voziti
kad ti naplati kaznu za bacanje papira svuda
jedan put pa dva put
treci put neces bacati
kad zaglavis u zatvoru 10 godina jer si e..,,obicno ,,potukao na utakmici, sumnjam da ces ili ici na utakmice posle toga ili ponovo pokusati......i da ne nabrajam sve
 
Pa o zakonima i jeste reč, tačnije tu i jeste problem. Kao i u primeni zakona...

A to ni u najavi neće niko da promeni... Ni ovi na vlasti, a još manje ovi u opoziciji... Svi se mlate oko Kosova :udriglavu: umesto da rešavaju stvarne probleme naroda. Direktne probleme...
 
Нема никакве перспективе, запошљавања, наде у боље, све је била лаж што су обећавали "5.oktobra"

нема оправадања за хулиганство, али неби га било толико да међу том популацијим, нема толико незапослених

само 7% млађих од 30 година ради у производним делатностима !

znaci da drzava pod hitno mora nesto d a uradi...ali na zalost nasa drzava je toliko opterecena problemima i pritiscima da samo uspeva da resava i to sporadicno i polovicno samo probeleme koji joj se nadju tog dana na dnevnom redu
nista ne vide sutra ili ne daj boze d aim padne na pamet da nesto planiraju za 10 godina
zato mozemo generalizovati
mis mo bre jedan napacen nesrecan narod i ja stvarno i pored svog mog optimizma..posustajem u veru da ce jednom...ikada ...biti bolje
ni sa promenama


nama ni promene ne pomazu
 
ne znam koja je svrha ove teme
samo u banana drzavama i nato kolonijama ko shto je srbistan vest dana je da je prebijen francuz..samo zato shto je to francuz lol
katastrofa od podanichkog mentaliteta koji plasiraju mediji

Ne,nego zato što je čovek koji je došao da navija(fudbalski navijač),prebijen na smrt i što će umreti za par dana...Reci mi šta je ozbiljnije,mašine u Kolubari?Zar je jedna mašina važnija od ljudskogživota...:dash:
 
ne znam koja je svrha ove teme
samo u banana drzavama i nato kolonijama ko shto je srbistan vest dana je da je prebijen francuz..samo zato shto je to francuz lol
katastrofa od podanichkog mentaliteta koji plasiraju mediji

pa svrha teme je po meni kako se jedan narod uci da ne radi takve stvari...ili da takve stvari budu smanjene na najmanju mogucu meru
ja glasam za zakone i njihovu primenu
pa ce se onda ovakvi slucajevi desavati ali jedan put u ne znam koliko godina i onda ce to za sve nas biti stvarno zacudjujucA VEST
 
A zasto je ovo postalo politicko pitanje,zasto neko koristi obracun navijaca i ulicnu tucu u politicke svrhe,pre mjesec danaSrpski navijaci su u Ceskoj prebijani od strane Ceske policije pa to nije dignuto na politicki nivo


Ovo je ocita manipulacija

Želio bih da ti skrenem pažnju na par detalja u tvom postu koji su ti možda promakli.

Naše navijače je u Češkoj tukla češka policija, što se u principu puno ne razlikuje od situacije kod kuće gdje srpske navijače tuče srpska policija.

Dakle na osnovu ovoga dolazim do dva zaključka - naša policija je isto kao i češka divljačka i uživa u tome da prebija nedužne građane ili naši navijači su divljaci i gdje god da odu sukobiće se sa policijom koja radi svoj posao.

Pošto me do nikad do sada pandur nije prebio iz čista mira, a sretao sam ih na ulici xyz na kvadrat puta i pet šest rođaka je radilo ili radi u policiji, a niko od njih nije manijakalni sadista, eliminisao bih prvu mogućnost tako da ostaje samo zaključak da su navijači divljaci i da shodno tome naša i češka policija postupaju ispravno.

I da, stvarno mi nije jasno zašto se od pitanja provođenaj reda i zakona pravi političko pitanje. Kome i zašto treba tako nešto?
 

Back
Top