MIladinu će biti suđeno u Srbiji! Srbija plaća 900.000 evra Americi!

Па где си ти нама трудбениче!?:whistling:
Је л' одради шихту!?:whistling:
А ти ово болдовано по личном примеру, а!?
Ако,ако!:ok:
Снага и ауторитет личног примера!:ok:


Dok ja cele noci rintam ti i ovaj Hulk Kovacevic tucete miran narod po ulicama sveta i

unutrasnjosti ove nase Srbije,

a time direktno zavlacite duboko ruku u plitak dzep, nas poreskih obveznika,

koji moramo da placamo ovakve bahanalije. :lol:


Pravda za Hulka- 15 godina minimum;
ali na poljima PKB-a, da prvo okopava a posle bere isti taj kukuruz,
a uvece da cita knjige i da se obrazuje za buducnost.
 
Znaci u ovoj ekonomskoj krizi kad ti legne na racun neki dinar a kamoli 900.000 dolara.

Mislim da se porodica Stajnhauer ponosi svojim sinom kako je naleteo na glupavog Srbina,

kakvih je ne mali broj, i jos izvukao od njegove drzave lovu za mirniju buducnost.

:worth::worth:
i umesto da se hrani na americki racun, srbija ce i to da preuzme
 
Izvoli i citiraj me gde sam rekao da je Amerikanac dobar.
Od čega ga je branio? Do koje tačke se ide kada se neko brani? Što nije ostao i rekao da je branio druga, već je zbrisao kao ona stvar?

Ne moraš mi ti pričati o svešteniku i njegovom sinu. Ja znam i kako se zovu i kako izgledaju i kako pričaju, jer ih lično znam, dok su oni za tebe samo naslov iz novina. Video sam svu tu farsu kada se desila, jer živim baš preko puta parohijskog doma na Palama.

Nađi nekog drugog da mu prosipaš te fore i forice o tome šta je fer, a šta nije.

Iz tvog navoda i rijeci ZVEKAN,lako se moze zakljuciti da je jadni amer nevin i dobar a on bahat,i nekulturni divljak koji se usudio da udari.Jesi li ti normalan pa ti bi ostao i **** u americi da si branio prijatelja a jos si Srbin,raspitaj se malo kako su Srbi prolazili u inostrnstvu samo zato sto su Srbi.A sad reci koja je to FARSA bila?Jel Farsa prebiti covjeka .'To nije prosipanje nikakvih fora i necu da te vrijedjam jer imam dosta dobrih prijatelja na Palama i te ljude veoma cijenim.Da li bi ti ostao u Sarajevu da ti se tako slicno desi i da pretuces u kafani muslimana.jel bi ostao da kazes da si branio prijatelja ili bi zbrisao na Pale.hajde budi iskren pa odgovori ipak ja mislim da nebi ostao sto je i normalno--
picture.php
 
Kakvi ludaci dali za stetu koju je napravio taj buzdivan tolike pare i to jos 11 marta, pa da bude, dali smo, nema nazad....... Grrrrrrrrrrrr:evil::evil::evil::evil::evil::evil: Dokle ce ova drzava da cini gluposti? Zar joj nije dosta gluposti u poslenjih 30 god? Pa bolje da su spasili nekima zivote, da su im platili operacije, transplatacije, lecenje,...., nego sto daju za stetu sto je ova sirovina napravila!!!!

Strasno!!! AAAAAAAAAAA
 
Iz tvog navoda i rijeci ZVEKAN,lako se moze zakljuciti da je jadni amer nevin i dobar a on bahat,i nekulturni divljak koji se usudio da udari.Jesi li ti normalan pa ti bi ostao i **** u americi da si branio prijatelja a jos si Srbin,raspitaj se malo kako su Srbi prolazili u inostrnstvu samo zato sto su Srbi.A sad reci koja je to FARSA bila?Jel Farsa prebiti covjeka .'To nije prosipanje nikakvih fora i necu da te vrijedjam jer imam dosta dobrih prijatelja na Palama i te ljude veoma cijenim.Da li bi ti ostao u Sarajevu da ti se tako slicno desi i da pretuces u kafani muslimana.jel bi ostao da kazes da si branio prijatelja ili bi zbrisao na Pale.hajde budi iskren pa odgovori ipak ja mislim da nebi ostao sto je i normalno--
picture.php

Svako treba da odgovara za ono što napravi,pa tako i Kovačević.Da je imalo moralan čovjek ostao bi tamo i dokazao da je nevin kao što tvrdi.Nevini ljudi nemaju razlog bježati,već nastoje da operu ljagu sa sebe,i nastave normalan život!Plaćanjem ovolike sume novca,predstavlja pravi šamar narodu,čime se dokazuje da lopove štiti država!Pored svega što je napravio,očajno je njegovo bahato ponašanje koje smo imali priliku da vidimo preko medija informisanja!
 
Svako treba da odgovara za ono što napravi,pa tako i Kovačević.Da je imalo moralan čovjek ostao bi tamo i dokazao da je nevin kao što tvrdi.Nevini ljudi nemaju razlog bježati,već nastoje da operu ljagu sa sebe,i nastave normalan život!Plaćanjem ovolike sume novca,predstavlja pravi šamar narodu,čime se dokazuje da lopove štiti država!Pored svega što je napravio,očajno je njegovo bahato ponašanje koje smo imali priliku da vidimo preko medija informisanja!

To nema veze sa moralom sto nije ostao,izvini da li bi ti ostao?Svi ti zapadnjaci bili krivi ili ne imaju zastitu svoje zemlje,Koje stvari su pocinili njihovi gradjani(isti ti amerikanci)silovanje djevojcice prije par godina u Japanu pa nikad nisu odgovarali niti su isporuceni Japanu da im sude---To ti dajem samo jedan od primjera a kad se nasem covjeku desi da nesto uradi onda svi skacu i pametuju kako ga treba isporuciti ,sto nije ostao i slicno.Izvini kolko god da nisam kriv ja nebih ostao jer da je bilo obrnuto i da se sve to desilo u Srbiji amerikanac bi bio prebacen od svoje ambasade za ameriku i nikad oni nebi isplatili , isporucili ni osudili svog drzavljanina.Mnogi nevini su od tih amera i natoa stradali u R.Srpskoj i nikad niko nije odgovarao.Sto se tice placanja to je kriva vlada Srbije.
picture.php
 
Dok ja cele noci rintam ti i ovaj Hulk Kovacevic
Па видели смо ноћас како то ти "ринташ", а у ствари куцкаш по форуму!:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
Је л' треба да вадимо и линк!?:dontunderstand:
А Хулка Ковачевића препусти правосудним органима, а не да ти пресуђујеш!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Па видели смо ноћас како то ти "ринташ", а у ствари куцкаш по форуму!:hahaha::rotf::hahaha::rotf:
Је л' треба да вадимо и линк!?:dontunderstand:
А Хулка Ковачевића препусти правосудним органима, а не да ти пресуђујеш!:rtfm::rtfm::rtfm:


Sta cu kad mi je takav posao...imam dosta praznog hoda :hahaha:

duga je noc a daleko jutro :lol:
 
Sta cu kad mi je takav posao...imam dosta praznog hoda :hahaha:

duga je noc a daleko jutro :lol:
Ма разумем ја све то,
но сам мислио да сте ви ЛДПовци свесни, савесни, одговорни,марљиви, поштени и истрајни у одолевању таквим искушењима!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:
И ти ми хоћеш у Европу!:dontunderstand::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Bila je to zaista teska i neizvjesna borba, ali hrabri Miladin je krajnjom pozrtvovanoscu ipak nekako savladao robustnog Bryana.

miladin-kovacevic-ver.jpg
amd_steinhauer.jpg

Debeli gmaz cuti ko piz...urina,dok narod placa za majmuncinu,Miladine ubi se kukavice! Vratiti majmuna nazad,pa nek mu neki crnja u zatvoru malo ispregledava anus. Pi*ko!
Hiljade postenih nema sta da jede u Srbiji,mi placamo za konjinu,nemam reci...Tadicu,sramoto..
 
To nema veze sa moralom sto nije ostao,izvini da li bi ti ostao?Svi ti zapadnjaci bili krivi ili ne imaju zastitu svoje zemlje,Koje stvari su pocinili njihovi gradjani(isti ti amerikanci)silovanje djevojcice prije par godina u Japanu pa nikad nisu odgovarali niti su isporuceni Japanu da im sude---To ti dajem samo jedan od primjera a kad se nasem covjeku desi da nesto uradi onda svi skacu i pametuju kako ga treba isporuciti ,sto nije ostao i slicno.Izvini kolko god da nisam kriv ja nebih ostao jer da je bilo obrnuto i da se sve to desilo u Srbiji amerikanac bi bio prebacen od svoje ambasade za ameriku i nikad oni nebi isplatili , isporucili ni osudili svog drzavljanina.Mnogi nevini su od tih amera i natoa stradali u R.Srpskoj i nikad niko nije odgovarao.Sto se tice placanja to je kriva vlada Srbije.
picture.php

Pa ako nema veze sa moralom,sa čim ima!:dontunderstand:Po tvojoj priči svi mi ispadamo budale,a on pametan!Svojim kukavičkim bježanjem nanio nam je ogromnu štetu.Ako tvrdi da je nevin,trebao je ostati i dokazati,a ne državu uvaljivati u problema radi jedne obične tuče!To je,očigledno,čovjek koji ne zna upravljati svojim životom,pa taj problem prenosi na druge ljude!Što se mene tiče,ostao bih,jer sam rješavam svoje probleme!
 
Poslednja izmena:
OBARAJTE VLADU!!! JA BI IH SVE POBILA OVO JE KRIMINALAN POSTUPAK!!! KRIMINALAN!!!
Djubre jedno odvratno da nama uzima pare, da se tamo izivljava, odvratno, UZAS!!!
A kad se samo setim da sam glasala za DS :hahaha:
Stidim se same sebe :D

To su pare od ljudi,koji teško rade da bi obezbjedili normalan život svoje djece,a oni ih jednostavno bace!:sad2:Čista otimačina!
 
Iz tvog navoda i rijeci ZVEKAN,lako se moze zakljuciti da je jadni amer nevin i dobar a on bahat,i nekulturni divljak koji se usudio da udari.Jesi li ti normalan pa ti bi ostao i **** u americi da si branio prijatelja a jos si Srbin,raspitaj se malo kako su Srbi prolazili u inostrnstvu samo zato sto su Srbi.A sad reci koja je to FARSA bila?Jel Farsa prebiti covjeka .'To nije prosipanje nikakvih fora i necu da te vrijedjam jer imam dosta dobrih prijatelja na Palama i te ljude veoma cijenim.Da li bi ti ostao u Sarajevu da ti se tako slicno desi i da pretuces u kafani muslimana.jel bi ostao da kazes da si branio prijatelja ili bi zbrisao na Pale.hajde budi iskren pa odgovori ipak ja mislim da nebi ostao sto je i normalno--
picture.php

Kao prvo, ja ne moram ništa da se raspitujem jer ja i jesam Srbin koji živi u inostranstvu i znam da ovakvu glupost nikada ne bih napravio. Stajao sam uz drugove kad su bili problemi, ali nikada nisam izgubio kontrolu, niti bih bežao od odgovornosti, jer znam da bih napravio samo veće sranye.

Primer Amerike i Sarajeva nije u redu. Mi smo se do juče ubijali i to svako pamti. U Americi ljudi ne znaju ko su Srbi, a kamoli da osećaju neko neprijateljstvo.

Zvekan je zato što nije promislio svoje odluke. Pobegao je, diplomata (zvekan br.2 u ovoj celoj priči) mu je dao isprave da pobegne, obojica su uvalila zemlju u diplomatski skandal, a ljude u Srbiji lišila za milionče. I sada će mu se ponovo suditi i dobiće još veću kaznu.
Izvini ali kad sve ovako pogledam ne mogu ga nazvati nekim biserom.
 
Kao prvo, ja ne moram ništa da se raspitujem jer ja i jesam Srbin koji živi u inostranstvu i znam da ovakvu glupost nikada ne bih napravio. Stajao sam uz drugove kad su bili problemi, ali nikada nisam izgubio kontrolu, niti bih bežao od odgovornosti, jer znam da bih napravio samo veće sranye.

Primer Amerike i Sarajeva nije u redu. Mi smo se do juče ubijali i to svako pamti. U Americi ljudi ne znaju ko su Srbi, a kamoli da osećaju neko neprijateljstvo.

Zvekan je zato što nije promislio svoje odluke. Pobegao je, diplomata (zvekan br.2 u ovoj celoj priči) mu je dao isprave da pobegne, obojica su uvalila zemlju u diplomatski skandal, a ljude u Srbiji lišila za milionče. I sada će mu se ponovo suditi i dobiće još veću kaznu.
Izvini ali kad sve ovako pogledam ne mogu ga nazvati nekim biserom.

Znaju njihovi novinari i mediji a da neznaju ko su Srbi i sta su pa u cikagu i pitsburgu je najvise srba,no nema veze da nebi isli u nedogled sa ovom temom ti imas svoje a ja svoje vidjenje pa neka tako i ostane .Moj pozdrav tebi.---
picture.php
 

Back
Top