Michael Jackson

:ztorba: Uskoro nam stize "This is it" na dvd-ju i blu-ray-u... z:lol: evo i trailera:
Imam jedno pitanje. Moze li se taj blu-ray disk reprodukovati na obicnom dvd rom-u ili je potreban neki poseban blu-ray rom?

Mislim da ne može!
Meni je dovoljan i DVD... Jedva čekam!
Šta li je trebalo da radi sa onim avionom? I sa go-go plesačicama, jel su one za Who Is It? Jel bi pevao to?
 
Ova liči na jedini MJ poster koji imam! z:cry:

286.jpg
 
Izvoli link, za gitaru i klavir, sa tekstovima:

xD ja ne znam koje note postoje, a kamoli da sviram
skoro sam naletela na knjizicu sa notama za desetak njegovih pesama
ali me cudi sto nema thriller-a, a ja zelim i thriller
inace, za sada mi treba kao dopuna kolekcije;
a ako se ikad nakanim da naucim, verujem da ce taj program posluziti
hvala
 
Pa ja sam imao Bukurešt snimak na VHS-u kad je emitovan na 3K, pošto je ekipa RTS-a, trećeg kanala, išla između ostalih, i to da snima. Bila je posebna emisija u kojoj su pričali o tome kakav je koncert. Kod nas u studiju, četvoro ljudi, kamerman, režiser, organizator i jedan fan MJ-a... Jesam imao 12 godina, ali se sećam dobro toga. Ostale koncerte sam dobio 1998 ili 1999. više se ne sećam - od jedne devojke iz Grčke sa kojom se još vidim i čujem (zapravo, 1996 na 1997. smo se upoznali baš na jednom MJ forumu). Dva još uvek imam na VHS-u, ali sada naravno sam VCR više ni nemam niti radi :). Ali kasete mogu da se digitalizuju, iako nema neke potrebe. U pitanju su Minhen History i Bad Tour Yokohama.

Pravi fan, vidi se! z:lol:
Koje su šanse da će da izbace Bad '88?
 
Не верујем,не иде ми некако,никад ми није пало на памет,али опет,постоји могућност...Шта ти мислиш?

Pa ne znam, moguće da jeste... Za vreme HIStory-a se baš promenio, postao je mnogo sexualniji i besniji...
Imam jedan koncert sa HIStory Tour-a (Brunei valjda) gde baš za vreme BOTDF vadi i pokazuje kondom!
 
Pravi fan, vidi se! z:lol:
Koje su šanse da će da izbace Bad '88?

Thanx! Mislim da moraju da izbace Bad 88, ali danas, u vreme HD-a i sl. ljudi će biti razočarani kvalitetom slike. Kapiram da imaju bolji snimak od ovog koji se vrti, Yokohama, ali mogu da naprave makar kompilaciju najboljih snimaka iz USA nastupa. E sad, siguran sam da su bar dva snimana ne televizijskom, nego filmskom kamerom (shotovi upotrebljeni za početak Moonwalkera) - sad da li će to iskoristiti za Bad Tour DVD i BluRay, videćemo, ali sigurno ima dobrih snimaka.
 
@kejti

Ako ti ne treba striktno notni zapis, nego samo hoces da naucis da sviras, preporucujem program Synthesia. Jednostavno ucitas midi file i program ti pokaze koje dirke kojim redosledom treba pritiskati. Mozes i smanjivati tempo, znaci pesma ide sporije pa mozes lakse da pratis. Sjajan program ,sta da kazem


Ovo je super.
Skinula sam program. Otprilike se snalazim, jel mozesh samo da mi napishesh gde se podeshava brzina pesme?
 
Poslednja izmena:

Back
Top