Mi Srbi na Kosovu nedamo Srbijansku zemlju šakalima

Ajde Adem ne lupaj više! Moja kuća u Uroševcu je MOJA! nisam je prodala,poklonila ,papiri čisti,na njima piše MOJE ime! Pa što mi je taj TVOJ habitat ne vrati i istera divljaka koji je u njoj!?

ma angrea to si ti nesto pomesala , sad ce da dodju adem_ks, sokrati i ovi siptarski drugari master of errors system down i njima slicni da ti objasne da to jednostavno nije istina i da si ti dala svoju kucu u urosevcu tom siptaru na besplatno koriscenje u sledecih 99 godina :roll:
 
gde sam ja to rekao?

mi smo 99te kapitulirali zahvaljujuci takvim kukavicama kao ti , koji su hrabri samo da trose drzavne pare a nisu hrabri da rade ono sto im je posao i za sta su placeni. mi smo 99te kapitulirali a tu kapitulaciju su podrzali i glasali "srbi" iz DS-a SPS-a JUL-a i SPO-a . Jedini koji su bili protiv su predstavnici SRS-a.

zahvaljujuci takvim "profi vojnicima" kao sto si ti , srbi puse na svim frontovima :roll:

pa onda nas ti zameni,tako sposoban.

u vojsci ne moras nikom da nudis da te naguzi da bi radio u istoj,kao sto si se nudio profesoru na fakultetu za ispit,ali ni on te nije hteo.

takvog patrijotu ce vojska docekati rasirenih ruku.
 
i nije meni mesto na KiM,ti si taj koji se busa u grudi da je patrijota. pa pokazi da to vise nije samo prazna prica.

pa kome je mesto na Kosovu i Metohiji caki ako nije vama profesionalnim vojnicima koji na konto dnevnica plata, terena u Bujanovcu uzmete i po 1000-1500e mesecno iz budzeta drzave Srbije?

koga da saljemo da brani srbe na kosmetu posto vidim ti nemas muda za tako nesto?

da napravimo neku zensku brigadu?
 
pa onda nas ti zameni,tako sposoban.

u vojsci ne moras nikom da nudis da te naguzi da bi radio u istoj,kao sto si se nudio profesoru na fakultetu za ispit,ali ni on te nije hteo.

takvog patrijotu ce vojska docekati rasirenih ruku.

pa burazeru, ja da sam hteo da budem profi vojnik ja bih to i bio. ti si sam izabrao svoje zanimanje nisam ti ga ja birao.

a sad da nam objasnis kako te nije sramota , da uzimas pare iz budzeta srbije za navodnu "odbranu srbije" i da istovremeno ne radis svoj posao i ne branis srbe tamo gde su najugrozeniji tj na kosovu i metohiji?

to sto ti radis to je kao da doktor prima platu da leci ljude , a ne leci nikoga!
 
pa burazeru, ja da sam hteo da budem profi vojnik ja bih to i bio. ti si sam izabrao svoje zanimanje nisam ti ga ja birao.

a sad da nam objasnis kako te nije sramota , da uzimas pare iz budzeta srbije za navodnu "odbranu srbije" i da istovremeno ne radis svoj posao i ne branis srbe tamo gde su najugrozeniji tj na kosovu i metohiji?

to sto ti radis to je kao da doktor prima platu da leci ljude , a ne leci nikoga!

isto kao i tebe sto nije sramota da budes patrijota tako sto jedes govna po ceo dan
 
Ajde Adem ne lupaj više! Moja kuća u Uroševcu je MOJA! nisam je prodala,poklonila ,papiri čisti,na njima piše MOJE ime! Pa što mi je taj TVOJ habitat ne vrati i istera divljaka koji je u njoj!?

prvo da ti kazem da ovo mislim ozbiljno
da li si prijavila habitatu da ti je neko lice uzurpiralo stan?
ako jesi, a po zakonu automatski habitat stupa na scenu, i trazi kiriju, rekoh jednom, oko 80-90 censti po m.2, ako nisam zaboravio, ili tera vani uzurpatora, sta ti je odgovorio???
mada to lice mozda moze ostati jos neko krace vreme, ako nema cime da plati, ali samo do prvog slobodnog mesta u kolektivnom centru. ja ovo pricam ne zato sto sam citao, vec sto ima nekoliko slucajeva koji su se desili mojim poznanicima. i da se ogradim, ja govorim o mitrovici. nemam pojma kako je u ferizaju ili....
 
prvo da ti kazem da ovo mislim ozbiljno
da li si prijavila habitatu da ti je neko lice uzurpiralo stan?
ako jesi, a po zakonu automatski habitat stupa na scenu, i trazi kiriju, rekoh jednom, oko 80-90 censti po m.2, ako nisam zaboravio, ili tera vani uzurpatora, sta ti je odgovorio???
mada to lice mozda moze ostati jos neko krace vreme, ako nema cime da plati, ali samo do prvog slobodnog mesta u kolektivnom centru. ja ovo pricam ne zato sto sam citao, vec sto ima nekoliko slucajeva koji su se desili mojim poznanicima. i da se ogradim, ja govorim o mitrovici. nemam pojma kako je u ferizaju ili....

Ne odgovori mi za uzurpiranu zgradu u južnom delu K.M od strane UĆK .Ljudi imaju rešenja a ne mogu im ništa?A ŠIPTARU???
 
Ukapirao sam ja odavno da se više družiš sa muslimanima i bošnjacima i katoličkim Šiptarima nego sa ISLAMSKIM Šiptarima.Zato si više emancipovan od njih.Ali ti nisi bez cilja jer hoćeš ovde da prikažeš sve Šiptare u boljem svetlu.

u vezi druzenja gresis, iako ih u mitrovici ima, ni jedan albanac katolik nije mi prijatelj, poznanik da ali...
inace ja ovde predstavljam samo sebe i nikog vise.... to ti i tebi slicni govorite u ime pravih SRBA:whistling::whistling:
 
Ne odgovori mi za uzurpiranu zgradu u južnom delu K.M od strane UĆK .Ljudi imaju rešenja a ne mogu im ništa?A ŠIPTARU???

reci kada je izgradjena ta zgrada, ko je pre njih bio u tim stanovima i ko je odobrio ta resenja...
imam ja prijatelja sa papirime, ali i srbin ima papire za isti stan...i sada se tuzakaju..vec godinama..
zasto? jer je srbija ponistila "stara" resenje kada je izbacila albance sa posla
 

Back
Top