Mi Srbi na Kosovu nedamo Srbijansku zemlju šakalima

a sto se ti prikane ne preselis na kosmet pa da i ti primas "pare za nerad"
i ti i ovaj beogradski trgovac kurvama u penziji - idi dada amin?

kako ti nije sramota da pljujes na napacene pripadnike srpskog naroda na kosovu i metohiji?

Pa mi nismo VKV srBende, narkodileri, i neradnici........to je rezervisano samo za domachinsko - radikalske magarce.........:hahaha:
 
ja nisam video nijednom dosad na ovom forumu da demokrate pljuju i mrze siptare a i na ovom topicu i na mnogim drugim mozete videti kako demokrate mrze srbe sa kosova i metohije i kakvim ih sve epitetima caste....

Па нећеш ни да видиш - то су им коалициони партнери и браћа по идеологији чија је "зеница ока" борба против Срба...
 
STO JES JES:mrgreen:

ne libe se nasi kvazi kriminalci-splavari da kupe koje kilo horsa od sheeptara a udele im koji ukradeni djipcic.......

Ako ne verujes,dodji pa vidi sam.Garantujem ti da je to tako.Severni deo Mitrovice je pun kriminalaca.Starosedeoci u 23 cas.se zakljucavaju u svoje stanove i niko ne sme da rizikuje izlazak nocu. Na fakultetima dolaze propali studenti iz drugih krajeva Srbije i Republike Srpske i polazu ispite na sumnjiv nacin.
Idi i poseti benzinsku pumpu u S.Rudare,interesuj se ko je vlasnik pumpe? Kad budes saznao,promenit ces misljenje.
Idi u Suvi Do,ima benzinska pumpa,raspitaj se pa ces da vidis ko je prodavac a ko je vlasnik?
Pitaj Starosedeoce Mitrovice,ko im cini najvise problema Albanci ili Srbi dosljaci koji se bave raznoraznim prljavim poslovima.
Ja imam puno prijatelja Srba sa kojima skoro svaki dan se vidim u Bosnjak mahalu i razgovaramo o svacemu i dobijam istinu iz prve ruke a ne iz "rekla kazal".
Ja ih kolima vozim na juzni deo.Ljudi vide,vide sto je najbitnije policiju koja kolko tolko patrolira,zaustavlja vozila,vrsi kontrolu,ne kazem ko zna kakva kontrola,ali se do nekle radi na cuvanje reda i mira.
Imam komsije koji sada zive na severnom delu i skoro svaki dan dodju na juzni deo na kupovinu raznih namirnica i sve sto im je potrebno.Niko ih nikada nija ni za sta pitao.Seli smo jednog dana sa (necu da ga imenjujem) jer ce tesko da prodje od gangstera i rece mi "e moj Sokrate da znas u kakvoj smo muci od raznih gangstera tamo,doslo mi je da bezim negde u sumi".
Ponovo kazem:ne osudjujem ja narod,osudjujem pojedince koji zloupotrebljavaju druge ljude koji su posteni i hoce da rade i zarade na posten nacin.
Takve ima i na jug.Narod kaze: "svaka psenica,kukolja ima".
 
Kako vidim,tebe vise interesuje neki prljavi poslovi.Solis pamet drugima kako si neki patriota.Sto ne kazes istinu da severni deo Mitrovice sluzi za sverc droge,nafte,prostitki,ukradenih vozila.Kazi ljudima na ovom forumu kako saradjujete sa lopovima i ostalim hohstaplerima sa juga.
Sto ne kazes ovde kolike pare dolaze iz Srbije i na kraju niko ne zna gde su potrosene.
Ovo kazem za dosta njih koje poznajem sa one strane mosta.Nisu svi isti,sacivaj Boze,ali ih ima dosta.

Šiptaru ti si poslednji koji će meni da kaže da li sam patriota ili ne,Jel jasno?Drugo vi ste doneli drogu u Severni deo Mitrovice namerno i planski ste našli vezu kako da raširite drogu po Severu Kosova.Tu su vam pomogli stari prijatelji.Prostitutke ste vi doneli i puna vam je Priština i žene će vam uskoro tim putem,Daj bože.:worth:A za pare iz Srbije kome idu i koliko zna i Đelić i Dinkić i Tadić tako da možeš zajedno sa Srpskim izdajicama da prdiš po ovom forumu.:whistling:
 
Pa šta ako je srbin sa kosova, a prodaje maglu ovde i lupeta?
Jel treba svi da padnemo da kolena pred njim i da mu se divimo?

Budala je budala. Može da bude srbin, šiptar, rus, spanac....Nacionalna pripadnost to ne odredjuje.

a sta lupeta?

covek je napisao da ne da srpsku zemlju sakalima i vi ste mu odmah skocili za oci

sta sve rade siptari na kosmetu kriminal im je osnovna delatnost a nisam video da vama demokratama to smeta...

smeta vam samo kada se snalaze srbi. a sta bi po tebi trebali da rade srbi na kosmetu da bi ti bio srecan? da crknu od gladi?

da te podsetim da je srbima uskraceno osnovno pravo kao pravo slobode kretanja i rada, iz svih firmi u kojim sau radili do 99te srbi su 99% isterani, sve te firme su propale ili u siptarskom vlasnistvu danas, srbi ovi koji zive dole imaju izbor ili da crknu od gladi ili da se snalaze ....

a tebi je krivo sto oni nisu crkli od gladi , pa da ti , kao gospodin , gazeci preko leseva Srba sa Kosova i Metohije, lagano udjes u Evropsku Uniju, jer su tebi ti Srbi smetnja da udjes punim kapacitetom u analni otvor briselskih i vasingtonskih glavesina :thumbdown:
 
Ako ne verujes,dodji pa vidi sam.Garantujem ti da je to tako.Severni deo Mitrovice je pun kriminalaca.Starosedeoci u 23 cas.se zakljucavaju u svoje stanove i niko ne sme da rizikuje izlazak nocu. Na fakultetima dolaze propali studenti iz drugih krajeva Srbije i Republike Srpske i polazu ispite na sumnjiv nacin.
Idi i poseti benzinsku pumpu u S.Rudare,interesuj se ko je vlasnik pumpe? Kad budes saznao,promenit ces misljenje.
Idi u Suvi Do,ima benzinska pumpa,raspitaj se pa ces da vidis ko je prodavac a ko je vlasnik?
Pitaj Starosedeoce Mitrovice,ko im cini najvise problema Albanci ili Srbi dosljaci koji se bave raznoraznim prljavim poslovima.
Ja imam puno prijatelja Srba sa kojima skoro svaki dan se vidim u Bosnjak mahalu i razgovaramo o svacemu i dobijam istinu iz prve ruke a ne iz "rekla kazal".
Ja ih kolima vozim na juzni deo.Ljudi vide,vide sto je najbitnije policiju koja kolko tolko patrolira,zaustavlja vozila,vrsi kontrolu,ne kazem ko zna kakva kontrola,ali se do nekle radi na cuvanje reda i mira.
Imam komsije koji sada zive na severnom delu i skoro svaki dan dodju na juzni deo na kupovinu raznih namirnica i sve sto im je potrebno.Niko ih nikada nija ni za sta pitao.Seli smo jednog dana sa (necu da ga imenjujem) jer ce tesko da prodje od gangstera i rece mi "e moj Sokrate da znas u kakvoj smo muci od raznih gangstera tamo,doslo mi je da bezim negde u sumi".
Ponovo kazem:ne osudjujem ja narod,osudjujem pojedince koji zloupotrebljavaju druge ljude koji su posteni i hoce da rade i zarade na posten nacin.
Takve ima i na jug.Narod kaze: "svaka psenica,kukolja ima".

Evo, citajte sta vam pise covek koji zivi tamo. a ne vi , foliranti, iza tastature......videli niste kosovo........mita nije video ni kalenic pijacu, a zivi pored nje......:roll:
 
Šiptaru ti si poslednji koji će meni da kaže da li sam patriota ili ne,Jel jasno?Drugo vi ste doneli drogu u Severni deo Mitrovice namerno i planski ste našli vezu kako da raširite drogu po Severu Kosova.Tu su vam pomogli stari prijatelji.Prostitutke ste vi doneli i puna vam je Priština i žene će vam uskoro tim putem,Daj bože.:worth:A za pare iz Srbije kome idu i koliko zna i Đelić i Dinkić i Tadić tako da možeš zajedno sa Srpskim izdajicama da prdiš po ovom forumu.:whistling:

Ovo ni pas sa maslom ne bi pojeo.
Ajde vishe ne bulazni.
Shiptari doneli drogu u severni deo,a vi jadni naivni posmatrali i niste smeli da reagujete.
:hahaha:
 
Naravno.......najbolji posao na svetu......prodas robu i roba ti se vrati da je prodas ponovo......dok ne ode nazad u rusiju:hahaha::hahaha::hahaha:

Ali , nisam se predstavljao , da prodajuci ruskinje branim srbiju i kosovo:hahaha::hahaha:

i ti onda, kao covek koji sam priznaje da je kriminalac i da se bavio trgovinom belim robljem i maltretiranjem , silovanjem i podvodjenjem zena nadjes za shodno da nekog drugog prozivas za kriminal :roll:

"Što gledaš trun u oku brata svojega, a brvna u oku svome ne opažaš?"
 
Kako vidim,tebe vise interesuje neki prljavi poslovi.Solis pamet drugima kako si neki patriota.Sto ne kazes istinu da severni deo Mitrovice sluzi za sverc droge,nafte,prostitki,ukradenih vozila.Kazi ljudima na ovom forumu kako saradjujete sa lopovima i ostalim hohstaplerima sa juga.
Sto ne kazes ovde kolike pare dolaze iz Srbije i na kraju niko ne zna gde su potrosene.
Ovo kazem za dosta njih koje poznajem sa one strane mosta.Nisu svi isti,sacivaj Boze,ali ih ima dosta.

Само ме занима какав ти је морал, част, поштење када уопште имаш херца да се јавиш на овај начин... :


Извештај Уједињених Нација о криминалу на Балкану у поређењу са осталим светом Енглези лопови а Албанци дилери дроге Балкан је сигуран регион у поређењу са другим деловима света, али међу балканским земљама, Албанија има највећи број убистава, највеће кријумчаре дроге и висок ниво корупције, наводи се у извештају канцеларије UN за криминал и дрогу - UNODC.
064-1.jpg
Извештај УН на 130 страна даје аналитичко поређење криминала на Балкану са другим земљама западне Европе. "Балкан је сигурнији него што се мисли", каже се у извештају о глобалном криминалу, али је међу балканским земљама Албанија држава која има највише проблема. Ово се каже у извештају о дроги и криминалу канцеларије УН за дрогу и криминал.
У извештају се каже да су Албанци највећи кријумчари дроге у Европи, те да су албанске групе једине регистроване у извештају "Еуропол 2006, Претња организованог криминала". "Албанци контролишу 70 одсто хероина који улази на највећи број европских тржишта. Половина хероина који су запленили италијански полицајци током 2006. године је долазила преко Албанаца", наводи се у извештају који преносе медији у Тирани. Оно што стручњаци за праћење дрога и осталих опијата знају али о чему се нерадо пише и говори је то да је у Авганистану производња хероина порасла за седам пута откада су Авганистан окупирали Америчке војне снаге. Количина наркотика на Косову и Метохији се повећала за 12 пута од како је та територија под контролом НАТО-а. Појављује се још један врло индикативан парадокс. Путеви хероина су већ одавно добро познати али на Космету данас има подједнако и хероина и кокаина, који је раније био редак и веома скуп бар на нашем тржишту. На београдском тржишту наркотика данас се кокаин продаје у бесцење у односу на 1999 годину када НАТО војника није било на овим просторима. Ако знамо да бродски трговински саобраћај између Јужне Америке и Албаније или Црне Горе скоро да и непостоји јер се са тим далеким земљама и не тргује, а авионских линија уопште и нема поставља се питање одакле стиже кокаин. Из Италије сигурно не јер ко би дрогу шверцовао са Запада у Србију ако јој је тамо знатно веће цена. Најлакши и најбезбеднији транспорт кокаина из далеке Јужне Америке до Космета је војним транспортним авионима који долећу из Америке у „независну - НАТО државу Косово“ преносећи разне потрепштине за велику базу Бонстил а које нико нема право да контролише и прегледа. Кокаин се онда прода „на велико“ познатим шиптарским нарко породицама и операција пребацивања ка западној Европи креће заједно са већ одавно разрађеним путевима за хероин. Америчке „Галаксије“ често долећу на Космет и из Авганистана, Пакистана… да нешто претоваре или утоваре за даљи пут ка својим матичним америчким базама. У целој тој војно ратној причи ко ће знати и утврдити, а ко и сме, шта се све тим авионима вози утовара и претовара. Није никаква посебна тајна да ЦИА добар део својих „прихода“ инкасира од контроле шверца дроге али и директне трговине.
064-2.jpg
У овој великој игри Шиптари су средњи и ситни преносиоци и растурачи дроге на платежним западним тржиштима али главни босови у овом послу нису ни у Албанији ни на Космету, они су много даље и добро заштићени па о њима у ових 130 страница текста нема ни речи.
У Албанији се иначе гаји Канабис или Индиска конопља како је неки зову и о томе је и званичним властима у Албанији упозната. Упозната је ЕУ која је захтевала да албанско руководство тај проблем најзад реши о чему је и Српска политика писала у тексту Албанија и феномен Лазарет. Како ће Албанија то решити пре наводног уласка у ЕУ није нам познато, али како ће се проблем дроге на Космету решити знамо. НИКАКО. То је једина „привредна грана“ нове „државе Косово“ и ако се тај бизнис угаси све ће стати. Европска Унија и САД би онда и буквално морали преузети обавезу издржавања око 1,5 милиона становника Косова заједно са целом „државном“ инфраструктуром, што им никако не би пријало. Осим дроге где Албанци играју кључну улогу, Албанија има највиши ниво корупције. Ипак, извештај о корупцији "Транспаренси интернешенела" (Транспаренцy Интернатионал) нема у фокусу саму корупцију. Према извештају "Транспаренси интернешнела", који је 2006. спровео истраживање у 57 земаља, барометар глобалне корупције показује да југоисточна Европа има 4,5 пута већу корупцију од просека у западној Европи. И овај део извештаја о корупцији је остао прилично шупаљ. Што се Албаније тиче корупција од увођења „демократије“ представља начин живота што се догађа и у готово свим земљама транзиције. Нешто је раширенија у односу на остале државе али је на политичком и државном врху највећа као и код свих бивших социјалистичких земља. Могуће да ће се корупција у Албанији и смањити али што се корупције на „независном Косову“ тиче ту су ствари врло компликоване. На космету корупције готово и нема, ако се мисли само на Шиптар. Ту постоје две ствари међусобна отимачина међу Шиптарима и крупна корупција на релацији Шиптари – странци. Под те странце подразумевамо разне америчке и европске лобисте, представнике УН и ЕУ који ту заводе ред и управљају „независном државом“. Треба добро напунити џепове разним Кушнерима, Штајнерима, Хакерупима… али и Актисаријима, па америчким конгресменима, сенаторима све до председничких кандидата. Када ову корупцију која се „културније“ зове лобирање повежете са једином „привредном граном“ на Космету, дрогом, онда се лако долази до закључка да се шверц дроге на Космету не може НИКАКО сузбити. Не може јер онда нема пара за лобирање. Зато је паметније и Америма и ЕУ да много не таласају о тој дроги и Албанцима који су само растурачи иначе остадоше без доброг додатног прихода у форми лобирања. Стварно не би било лепо видети „угледног“ Ахтисарија на углу улице како ваља дрогу. Овако нађено је решење. Он ће нарко мафији направити контролисану нарко државу у Европи а они ће онда да ту дрогу растурају по Европи. Он и остали заслужни ће само с времена на време да од Шиптара или Албанаца (то није исти) наплати рекет, односно своју лоби провизију. Тако угледни Ахтисари остаје и даље угледан, чак и чалан Билдербег групе, а Тачи Харединај, Чеку… „државници“ нарко дилери. Што се тиче осталих криминалних радњи, Албанија има највећи број убистава у поређењу са другим балканским земљама (што је било и пре 100 година) а, према извештају, број убистава је за пет одсто већи после пада владе 1997. Када је у питању крађа аутомобила, Албанија није проблематична земља. Јасно је зашто није проблематична, јер ако вас ухвате оде глава, па неће имати ко да вози ауто. На 100.000 регистрованих аутомобила, 90 је украдених, а највећи проблем за то на Балкану представља Бугарска са 412 украдених аутомобила. Шампион је Велика Британија са 1.330 украдених аутомобила на 100.000 регистрованих. Просто је невероватно али ти „фини и културни“ Енглези који свима држе лекције, а толики лопови, трипут већи и од Бугара. Без обзира на све поменуте криминалне радње, из извештаја произилази да је југоисточна Европа један од најсигурнијих региона на свету и да борба против организованог криминала чини овај регион још сигурнијим. Извештај је објављен прошле недеље и сматра се да је врло позитиван јер негира мишљење већине грађана у свету да је Балкан опасно место. Колико ће нам овај извештај помоћи нисам сигуран али га бар негде треба искористити бар у сврху одбране и Енглезима подвући да су највећи лопови па да би било умесније да ућуте.
 
a sta lupeta?

covek je napisao da ne da srpsku zemlju sakalima i vi ste mu odmah skocili za oci

sta sve rade siptari na kosmetu kriminal im je osnovna delatnost a nisam video da vama demokratama to smeta...

smeta vam samo kada se snalaze srbi. a sta bi po tebi trebali da rade srbi na kosmetu da bi ti bio srecan? da crknu od gladi?


da te podsetim da je srbima uskraceno osnovno pravo kao pravo slobode kretanja i rada, iz svih firmi u kojim sau radili do 99te srbi su 99% isterani, sve te firme su propale ili u siptarskom vlasnistvu danas, srbi ovi koji zive dole imaju izbor ili da crknu od gladi ili da se snalaze ....

a tebi je krivo sto oni nisu crkli od gladi , pa da ti , kao gospodin , gazeci preko leseva Srba sa Kosova i Metohije, lagano udjes u Evropsku Uniju, jer su tebi ti Srbi smetnja da udjes punim kapacitetom u analni otvor briselskih i vasingtonskih glavesina :thumbdown:

Ma jok.......sta ce jadni.......diluju heroin za koricu hleba:hahaha:
 
a sta lupeta?

covek je napisao da ne da srpsku zemlju sakalima i vi ste mu odmah skocili za oci

sta sve rade siptari na kosmetu kriminal im je osnovna delatnost a nisam video da vama demokratama to smeta...

smeta vam samo kada se snalaze srbi. a sta bi po tebi trebali da rade srbi na kosmetu da bi ti bio srecan? da crknu od gladi?

da te podsetim da je srbima uskraceno osnovno pravo kao pravo slobode kretanja i rada, iz svih firmi u kojim sau radili do 99te srbi su 99% isterani, sve te firme su propale ili u siptarskom vlasnistvu danas, srbi ovi koji zive dole imaju izbor ili da crknu od gladi ili da se snalaze ....

a tebi je krivo sto oni nisu crkli od gladi , pa da ti , kao gospodin , gazeci preko leseva Srba sa Kosova i Metohije, lagano udjes u Evropsku Uniju, jer su tebi ti Srbi smetnja da udjes punim kapacitetom u analni otvor briselskih i vasingtonskih glavesina :thumbdown:

Namerno iskrivljuješ stvari, yebe mi se kome ON lično ne da zemlju, znaš dobro na šta sam reagovao.
Iako, verovatno, slično misliš u vezi pljuvanja srpskih studenata koje generalizuje i proglašava za narko dilere, ne možeš da se složiš sa mnom jer bi onda bio protiv "napaćenog srbina sa kosova".
Mislim da nisi baš toliko lud koliko se praviš
 
i ti onda, kao covek koji sam priznaje da je kriminalac i da se bavio trgovinom belim robljem i maltretiranjem , silovanjem i podvodjenjem zena nadjes za shodno da nekog drugog prozivas za kriminal :roll:

"Što gledaš trun u oku brata svojega, a brvna u oku svome ne opažaš?"

Gde sam ja pomenuo silovanje, maltretiranje???........pa ruskinje su plakale kada su se vracale kuci.....i danas me slave kao najboljeg prijatelja...pomogao sam im da kupe stanove preko pic*ke........cak i deci daju imena Marko:hahaha:
 
Ako ne verujes,dodji pa vidi sam.Garantujem ti da je to tako.Severni deo Mitrovice je pun kriminalaca.Starosedeoci u 23 cas.se zakljucavaju u svoje stanove i niko ne sme da rizikuje izlazak nocu. Na fakultetima dolaze propali studenti iz drugih krajeva Srbije i Republike Srpske i polazu ispite na sumnjiv nacin.
Idi i poseti benzinsku pumpu u S.Rudare,interesuj se ko je vlasnik pumpe? Kad budes saznao,promenit ces misljenje.
Idi u Suvi Do,ima benzinska pumpa,raspitaj se pa ces da vidis ko je prodavac a ko je vlasnik?
Pitaj Starosedeoce Mitrovice,ko im cini najvise problema Albanci ili Srbi dosljaci koji se bave raznoraznim prljavim poslovima.
Ja imam puno prijatelja Srba sa kojima skoro svaki dan se vidim u Bosnjak mahalu i razgovaramo o svacemu i dobijam istinu iz prve ruke a ne iz "rekla kazal".
Ja ih kolima vozim na juzni deo.Ljudi vide,vide sto je najbitnije policiju koja kolko tolko patrolira,zaustavlja vozila,vrsi kontrolu,ne kazem ko zna kakva kontrola,ali se do nekle radi na cuvanje reda i mira.
Imam komsije koji sada zive na severnom delu i skoro svaki dan dodju na juzni deo na kupovinu raznih namirnica i sve sto im je potrebno.Niko ih nikada nija ni za sta pitao.Seli smo jednog dana sa (necu da ga imenjujem) jer ce tesko da prodje od gangstera i rece mi "e moj Sokrate da znas u kakvoj smo muci od raznih gangstera tamo,doslo mi je da bezim negde u sumi".
Ponovo kazem:ne osudjujem ja narod,osudjujem pojedince koji zloupotrebljavaju druge ljude koji su posteni i hoce da rade i zarade na posten nacin.
Takve ima i na jug.Narod kaze: "svaka psenica,kukolja ima".

a u juznoj mitrovici nema kriminala nema trgovine drogom, nema nicega - drugom pricaj ti te bajke siptaru :thumbdown:

ovo je samo tvoja pokvarena fora da prikazes srbe sa kosmeta kao kriminalce i da onda naravno time opravdas vasu siptarsku agresiju i teror nad srbima sa kosova i metohije :thumbdown:

'sigurno zbog toga ubijate srbe, rusite im crkve, skrnavite groblja iskopavate srpske pokojnike da im psi kosti raznose , nekrofili jedni :thumbdown:

1.jpg


4.jpg


sigurno zbog toga pucate srpskoj deci od 17 godina u potiljak?



sigurno ste zbog toga spalili 2004 godine srpsku crkvu u juznom delu mitrovice?

mitrovica-v.jpg
 
Ako ne verujes,dodji pa vidi sam.Garantujem ti da je to tako.Severni deo Mitrovice je pun kriminalaca.Starosedeoci u 23 cas.se zakljucavaju u svoje stanove i niko ne sme da rizikuje izlazak nocu. Na fakultetima dolaze propali studenti iz drugih krajeva Srbije i Republike Srpske i polazu ispite na sumnjiv nacin.

Znam da je za tebe Severni deo pun kriminalaca Šiptaru i to mi je sasvim jasno.:hahaha:Ja sa ženom izađem da prošetam uvek i ostajem do jedan posle ponoći i mogu ti reći istinu da ni jedan lokal nesme da se obije kao što je kod vas jer kod nas već odavno ima SECURITY koji broji 300ljudi i koje je spremno u svakom trenutku da zaustavi vas Šiptare ako želite da harate po severu grada i vi to dobro znate zato vas nema.:super:.a FAKULTET u severnoj Mitrovici je AKADEMIJA za vaš u Prištini.Šiptaru ne LAŽI VIŠE:otkacio:
 
Ako ne verujes,dodji pa vidi sam.Garantujem ti da je to tako.Severni deo Mitrovice je pun kriminalaca.Starosedeoci u 23 cas.se zakljucavaju u svoje stanove i niko ne sme da rizikuje izlazak nocu. Na fakultetima dolaze propali studenti iz drugih krajeva Srbije i Republike Srpske i polazu ispite na sumnjiv nacin.
Idi i poseti benzinsku pumpu u S.Rudare,interesuj se ko je vlasnik pumpe? Kad budes saznao,promenit ces misljenje.
Idi u Suvi Do,ima benzinska pumpa,raspitaj se pa ces da vidis ko je prodavac a ko je vlasnik?
Pitaj Starosedeoce Mitrovice,ko im cini najvise problema Albanci ili Srbi dosljaci koji se bave raznoraznim prljavim poslovima.
Ja imam puno prijatelja Srba sa kojima skoro svaki dan se vidim u Bosnjak mahalu i razgovaramo o svacemu i dobijam istinu iz prve ruke a ne iz "rekla kazal".
Ja ih kolima vozim na juzni deo.Ljudi vide,vide sto je najbitnije policiju koja kolko tolko patrolira,zaustavlja vozila,vrsi kontrolu,ne kazem ko zna kakva kontrola,ali se do nekle radi na cuvanje reda i mira.
Imam komsije koji sada zive na severnom delu i skoro svaki dan dodju na juzni deo na kupovinu raznih namirnica i sve sto im je potrebno.Niko ih nikada nija ni za sta pitao.Seli smo jednog dana sa (necu da ga imenjujem) jer ce tesko da prodje od gangstera i rece mi "e moj Sokrate da znas u kakvoj smo muci od raznih gangstera tamo,doslo mi je da bezim negde u sumi".
Ponovo kazem:ne osudjujem ja narod,osudjujem pojedince koji zloupotrebljavaju druge ljude koji su posteni i hoce da rade i zarade na posten nacin.
Takve ima i na jug.Narod kaze: "svaka psenica,kukolja ima".

Читао сам да су се мреже мафијаша бивше СФРЈ инсталирале на целом КиМ ???

И то нема никакве везе са Србима са КиМ !
 

Back
Top