:) Mi,kao roditelji

Japan is pretty cool guy

  • Yes

  • No


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Naucio bih ga da pobegne odavde cim mu se malo vrata odskrinu,samo da izjuri glavom ko muva bez glave.
Jer nas nase drustvo kao veoma specificno (da ne kazem ludckasto) ima neke cudne poglede na stvari.
Naucio bih ga da ne mrzi Hrvata,Bosnjaka,Albanca nego da mrzi lose,a postuje i voli postene i dobre ljude.
Pozz svima! :D
 
pade mi ovo na pamet...:)

Za nekih 10-20-30 godina..kad budemo i sami bili roditelji...Sta je to sto biste hteli da usadite svom detetu,cemu da ga naucite? Od cega da ga zastitite?

Kakav biste odnos voleli da imte sa svojim detetom? Da li cete se po tom pitanju ugledati na svoje roditelje,ili ne? I zbog cega?:)

Rekao bih mu: Sine, ne veruj kada ti kazu da niko nece primetiti sto je put isecen po centimetar sa strane.
 
To je jezivo velika odgovornost..za nestabilnu osobu kakva sam ja. I plasi me to sto kad dobijes dete nema nazad, tu je ceo zivot, i kad si ti previse sjeban za sve,ne mozes pobeci.Bila bih bezveze keva 100%,***. I ne treba mi uopste dete, nisam preteran fan,nista posebno.Kad se nadjem blizu malog deteta ukocim se i nemam pojma sta treba da radim.:confused:
 
To je jezivo velika odgovornost..za nestabilnu osobu kakva sam ja. I plasi me to sto kad dobijes dete nema nazad, tu je ceo zivot, i kad si ti previse sjeban za sve,ne mozes pobeci.Bila bih bezveze keva 100%,***. I ne treba mi uopste dete, nisam preteran fan,nista posebno.Kad se nadjem blizu malog deteta ukocim se i nemam pojma sta treba da radim.:confused:

Ti k'o moj brat... :rotf:
Žena ga kod nas zamolila da joj pridrži sina, a on: "Ne znam ja da nosim decu." :lol:

Inače, ja ooobooožavam decu i svakako želim da jednog dana postanem majka. :D
Čemu ću da ih učim i kakav ću odnos da imam sa njima... stvarno nemam predstavu, ali će sve doći na svoje mesto kad dođe vreme.
 
hah, iz nekog razloga me gotive deca :lol:
Imam dva bratanca, a retko kad odem do tetke.. mrzi me, jednostavno, iako blizu živi
A moja sestra ih stalno čuva, ide tamo a opet mene više vole :mrgreen:

I ćerke neke tamo ujne me gotive, samo što mi se na glavu ne popnu kad me vide a ja samo onako blejim sa njima, jednoj sam dao malo piva jednom prilikom, na nos joj izašlo :hahaha:
 
To je jezivo velika odgovornost..za nestabilnu osobu kakva sam ja. I plasi me to sto kad dobijes dete nema nazad, tu je ceo zivot, i kad si ti previse sjeban za sve,ne mozes pobeci.Bila bih bezveze keva 100%,***. I ne treba mi uopste dete, nisam preteran fan,nista posebno.Kad se nadjem blizu malog deteta ukocim se i nemam pojma sta treba da radim.:confused:

hahahah ovo je moja prica :lol:
svi se kao nesto igraju s tom malom decom, zanimljiva im, meni kad dete pridje ja ne znam sta da radim, samo se osmehnem kao da flertujem jeebote :lol: haos
 
Ja jesam dosta odgovoran, pažljiv i zreo, tako da bih se dobro snašao u toj ulozi... Mada mi je naravno još uvek rano da se upuštam u takav život... Treba to da sačeka :). Sigurno bih insistirao na tome da dete bude što bolje vaspitano, ne bih mu dozvoljavao kada poraste da konzumira alkohol i slične stvari, težio bih da ga naučim pristojnosti, kulturi i od ranijih godina da mu usadim ljubav prema knjigama... Dakle u principu, veći deo sopstvenih navika bih pokušavao i njemu da dam :)...
 
Ja jesam dosta odgovoran, pažljiv i zreo, tako da bih se dobro snašao u toj ulozi... Mada mi je naravno još uvek rano da se upuštam u takav život... Treba to da sačeka :). Sigurno bih insistirao na tome da dete bude što bolje vaspitano, ne bih mu dozvoljavao kada poraste da konzumira alkohol i slične stvari, težio bih da ga naučim pristojnosti, kulturi i od ranijih godina da mu usadim ljubav prema knjigama... Dakle u principu, veći deo sopstvenih navika bih pokušavao i njemu da dam :)...

Ih bre, sad ga pretera xD
 
Ne znam, to vecina misli pa budu ocajni roditelji. Moji su takvi npr. Kako ti znas sta je dobro a sta ne? Ti samo znas kakav si ti a ti si mozda bas pojma nemas ni o cemu..Niko ne kapira da se ne radi o njima vec o potpuno novoj osobi. Sto naravno ne znaci da se ne slazem sa tobom da ces biti divna, ne znam te nego kazem inace :)
 
pade mi ovo na pamet...:)

Za nekih 10-20-30 godina..kad budemo i sami bili roditelji...Sta je to sto biste hteli da usadite svom detetu,cemu da ga naucite? Od cega da ga zastitite?

Kakav biste odnos voleli da imte sa svojim detetom? Da li cete se po tom pitanju ugledati na svoje roditelje,ili ne? I zbog cega?:)
Hm....ima jos puuno do toga.U svakom slucaju,bicu popustiljiva.Pustacu dete da radi sta oce,da se druzi sa kim hoce.Jednino sto cu ga terati je to da vise uci...
 

Back
Top