MI dovodi do prinudne uprave u Gradu Beogradu?

MI se nasiroko i naveliko hvale da sa njima nema trgovine, bas lepo od njih sto ce to njihovo netrgovanje po svemu sudeci dovesti do
PRINUDNE UPRAVE U GRADU BEOGRADU, i verovatno najgore SNS vladavine ikada zabelezene, jer nikom nece polagati racune
jer zaboga PRINUDNA UPRAVA se postavlja od strane DRZAVE a DRZAVA to je SNS u ovom slucaju.

Da li su MI toliko glupi i neobavesteni?
Ako jesu, dali ste glas potpunim BUDALAMA.
A ako nisu dali glas potpunim PREVARANTIMA.

Kakvi novi izbori, kakve budalastine, SNS vrlo dobro zna da bi dobio JOS MANJE, jer bi narod ovaj put izasao u jos vecem broju
a i MI bi se popeo na mozda cak 10%, a SNS bi pao na 30-ak% nema tu nista od novih izbora.
I uostalom gde to pise da se izbori ponavljaju dok se ne ostvari stabilna skupstinska vecina?

NE, umesto toga pise da se uvidi PRINUDNA UPRAVA!

Zna se koji je je rok za uspostavljanje Gradske Skupstine, ako se ona u tom roku ne uspostavi, uspostavlja sa PRINUDNA UPRAVA.
Kraj price.
I SNS ima lepe 4 godinice, godina patnje bola i muke, za sve koji nisu SNS, da radi sta hoce!

A MI?
Pa sa MI nema trgovine!
Oni su ocigledno VEC ISTRGOVALI SVOJE!

Na vreme!



MI su imali priliku da daju svoj glas Djilas vecini kao prelaznom jedino mogucem resenju i ipak manjem zlu od SNS-a
ali sa njima nema trgovine! Zato ce ceo Beograd biti predat u ruke PRINUDNOJ UPRAVI!

Sta MI zamisljaju, da ce za 3 godine i ponovljenih 15 izbora imati 55%?!

JEDINO dopustam da im ovi plavooki ravnomarsovci donesu neko resenje?
Msm red je sad da se pokazu na delu?

Ali Srbi vise vole one koji prave SRANJA I GLUPOSTI nego oni koji rade za opste dobro na pametan nacin.
Zato im predvidjam svetlu buducnost!
Kao po obicaju, preuvelicavas i mastas, a da je "MI" kukavni laznjak od stranke i pokreta, to je jasno.
 
"MI" kad bi mogao nardne 4 godine da prica kako je prebacio cenzus i da nista ne radi, bio bi najsrecniji.

Nemaju cak ni jedisntven stav, neorganizovani su i ne znaju kako dalje, samo se vade na to "necemo ni sa kim"...pa ne mozes da si toliko mali a da neces ni sa kim, toga nigde nema i zato i ako se ponove izbori ne verujem da ce dobiti i toliko.

"Ili jesi ili nisi lav", igraj kad si vec i toliko dobio.
 
Зашто ме не изненађује што ниси схватио овај заиста велики филм, уколико си га уопште и погледао?

Зато што си опчињен скупом лудака из МИ, па си решио да ме вређаш како не разумем филм, а то ти није било довољно, па си морао да додаш "ако си га уопште и погледао".
 
"MI" kad bi mogao nardne 4 godine da prica kako je prebacio cenzus i da nista ne radi, bio bi najsrecniji.

Nemaju cak ni jedisntven stav, neorganizovani su i ne znaju kako dalje, samo se vade na to "necemo ni sa kim"...pa ne mozes da si toliko mali a da neces ni sa kim, toga nigde nema i zato i ako se ponove izbori ne verujem da ce dobiti i toliko.

"Ili jesi ili nisi lav", igraj kad si vec i toliko dobio.

Ускоро ће имати нови тест.

А то су локални избори у половини Србије + општински у Београду (ваљда 17 општина у БГ) + можда и београдски.

На локалним изборима ће проћи катастрофално, а онда ће њихова свећа почети да се гаси.
 
Биће принудне управе, али само привремено, док се не организују нови избори, а нови ће бити, сигурно, јуна 2024. године, кад буду и остали локални избори, укључујући и изборе за београдске општине.
 
Зато што си опчињен скупом лудака из МИ, па си решио да ме вређаш како не разумем филм, а то ти није било довољно, па си морао да додаш "ако си га уопште и погледао".
Ментална установа у филму је метафора, али негде си у праву. Изузетан појединац се бори против суровог система, лично на крају губи, али опет побеђује. Зато сматрам да не разумеш, јер мислиш да је филм само о лудацима за какве сматраш МИ-Глас из народа.
 
Ускоро ће имати нови тест.

А то су локални избори у половини Србије + општински у Београду (ваљда 17 општина у БГ) + можда и београдски.

На локалним изборима ће проћи катастрофално, а онда ће њихова свећа почети да се гаси.
Da se na lokalnim izborima ostvaruje neka "drzavna politka" pa i mogla bih da ih shvatim sto nece "ni sa jednim a ni sa drugima" mada ni tad bas skroz, ali na lokalu to je namanje bitno, vaznije je kakvi su gde ljudi, sta su uradili za grad, a ovi se ponasaju kao neveste koje ne znaju sta hoce.
Ментална установа у филму је метафора, али негде си у праву. Изузетан појединац се бори против суровог система, лично на крају губи, али опет побеђује. Зато сматрам да не разумеш, јер мислиш да је филм само о лудацима за какве сматраш МИ-Глас из народа.
Pa mal'ko i jesu, pogledaj moj gornji post, sta je na lokalu bitno s kim si, osim da to budu dobri ljudi za grad?
 
Tebi dzaba i crtati.

dobro, u kojim se po tebi slucajevima uvodi onda prinudna uprava?
kada ravnomarsovci slete na krov Beogradjanke?

Биће принудне управе, али само привремено, док се не организују нови избори, а нови ће бити, сигурно, јуна 2024. године, кад буду и остали локални избори, укључујући и изборе за београдске општине.

MI su pokazna vezba, nesto poput BANJSKE recimo
"eto vidite sta se desava kad glasate za ludake!"
"nemojte to vise ili SNS ili NATO opozicija!"
to ce biti poruke onoga sto ce desavati narednih 6 meseci.

MI su mogli da dodju kod Djilasa i da kazu
OVO JE LISTA NASIH USLOVA, nesto ostvarivo
a bitno za NAS SRBE a nebitno za NATO opoziciju recimo
i da zaista krenu sa OSTVARENJEM SVOJIH CILJEVA

ali ne, njima je lakse da prde NECEMO NI SA MARSOVCIMA NI SA RAVNOZEMLJASIMA!
 
Једноставно !! Нећемо у коалицију са говнима нити хоћемо у коалицију са проливом ! Јеббите се између себе како знате и умете и ВИ и ВАШ народ који гласа за вас. МИ !! и наш народ остајемо по страни и не мешамо се у вашу јеббачину јер нас не занима шта ћете и како ћете. Бог нека реши ову дилему на свој начин. Чекамо његову вољу.
 
Једноставно !! Нећемо у коалицију са говнима нити хоћемо у коалицију са проливом ! Јеббите се између себе како знате и умете и ВИ и ВАШ народ који гласа за вас. МИ !! и наш народ остајемо по страни и не мешамо се у вашу јеббачину јер нас не занима шта ћете и како ћете. Бог нека реши ову дилему на свој начин. Чекамо његову вољу.

Znaci ako SNS uvede PRINUDNU UPRAVU, a hoce, to ce po tebi biti BOZIJA VOLJA
a ne IZDAJA?!
koji ste vi likovi...da vas nema trebalo bi vas izmisliti.
rodjeni ste za SNS kripto-brigadu!
 
Znaci ako SNS uvede PRINUDNU UPRAVU, a hoce, to ce po tebi biti BOZIJA VOLJA
a ne IZDAJA?!
koji ste vi likovi...da vas nema trebalo bi vas izmisliti.
rodjeni ste za SNS kripto-brigadu!
Управо то. БОЖИЈА ВОЉА ! Јер МИ нећемо да скачемо у септичку јаму зарад власти. Не занима нас ни Београд, ни Република. Занима нас витални национални интрес. А то свакако није улазак у коалицију са исконским издајницима. Доказаним у пар задњих деценија. Нека све пропадне у Србији. Нека се све сруши. Ми нашу историју нећемо издати. А бесловесна маса која гласа за ОВЕ и ОНЕ нека види шта ће и како ће.
 
Управо то. БОЖИЈА ВОЉА ! Јер МИ нећемо да скачемо у септичку јаму зарад власти. Не занима нас ни Београд, ни Република. Занима нас витални национални интрес. А то свакако није улазак у коалицију са исконским издајницима. Доказаним у пар задњих деценија. Нека све пропадне у Србији. Нека се све сруши. Ми нашу историју нећемо издати. А бесловесна маса која гласа за ОВЕ и ОНЕ нека види шта ће и како ће.

nisi ti pri sebi.....samo ste vi u pravu, i ako vi niste na vlasti nek sve propadne?
pa vi ste bre opasni ludaci!
 
nisi ti pri sebi.....samo ste vi u pravu, i ako vi niste na vlasti nek sve propadne?
pa vi ste bre opasni ludaci!
Oдкуд ти знаш да је нама стало до власти по сваку цену ! Либо нас рацку за власт. 'Оћемо само да износимо јавно наше ставове и упозоравамо на последице. (за сада). То нам је сасвим довољно. Нико не рачуна на озбиљну власт у Скупштини. Овај "народ" неко мора да преваспитава као марву. Да научи да користи мозак и да не продаје гузицу за ситну вајдицу пред изборе. Већи је то успех, по мени, него освојити 50,01 % гласова.
 
Ja sam naleteo na drugom mestu da su izbrisane neke stvari , a imaju veze sa republickim sredstvima i to pozamasne svote, npr po parceli oko 100 000e mozda i vise, tj po komadu..
Tako da ako tu ima pobrisanih evidencija zbog 40 50 komada, sto je oko 5 milki miliona najvise 10 milki, onda je moguce da ne lupa onaj sto kaze da su obrisali baze u vezi nekih elektroracuna....
 
Oдкуд ти знаш да је нама стало до власти по сваку цену ! Либо нас рацку за власт. 'Оћемо само да износимо јавно наше ставове и упозоравамо на последице. (за сада). То нам је сасвим довољно. Нико не рачуна на озбиљну власт у Скупштини. Овај "народ" неко мора да преваспитава као марву. Да научи да користи мозак и да не продаје гузицу за ситну вајдицу пред изборе. Већи је то успех, по мени, него освојити 50,01 % гласова.

Pa to ste mogli i do sad, sa Balkan Info, Srbin Info, Slavija Info, Happy jutarnji, Happy posle rucka i Happy aktuelnosti.
SVI udbaski kanali su vas gurali, sada mi je jasno i zasto.
Da ako SNS ne osvoji vecinu, vi otkinete deo normalnoj opoziciji koja HOCE VLAST
i da SNS uvede PRINUDNU UPRAVU, u slucaju gubitka izbora.

Sto ste se igrali sa ovim narodom?

Sto niste PRE izbora to rekli, necemo vlast, ocemo samo da kenjamo okolo?
Kakogod, vas da nije, opozicija bi vec imala prvu sednicu Skupstine Graga Beograda
a SNS bi mogao da okaci macku o rep pare od EXPO 2027.
Ovako, zahvaljujuci MI taj isti SNS se vraca kao vlast u BGD samo pod imenom
PRINUDNA UPRAVA.

Necete vi ni sa kim da trgujete...vec ste iztrgovali pre izbora, vidim ja....

Ovaj udbaski fazon "vi hocete vlast mi necemo"
mi lici na ono razdoblje od pre 1000 godina kada su samo Jevreji
trgovali novcem i davali pod kamatu, a hriscani to nisu
i za 500 godina postadose najbogatiji na planeti.
kao novac je prljav gade se na novac
tako i vi sad gurate istu pricu
kao vlast je losa, gadite se na vlast
a ovamo SNS grabi vlast dok vi seruckate tako okolo
 
Šta tebi tačno nije jasno. Kao moderator bi morao biti upućen, a ne davati takve ocene. Lepi ti je kolega moderator dao zakonske mogućnosti, a ti tako odoka lupaš.
U teoriji MI može posle svakih izbora da govori kako neće sa bilo kim i da na svakim izborima rezultati budu isti. Mada pre je moguće da nekoliko odbornika pre ili kasnije preleti kod vlasti ili da na manju izlaznost vlast dodje do većine bez Nestora.
 
U teoriji MI može posle svakih izbora da govori kako neće sa bilo kim i da na svakim izborima rezultati budu isti. Mada pre je moguće da nekoliko odbornika pre ili kasnije preleti kod vlasti ili da na manju izlaznost vlast dodje do većine bez Nestora.
Kakve to veze ima a maršalatom? Ako je nespretno i ironično, reci, ali to ti ne priliči. Nagađanja oko Nestorovića ostaju samo nagađanja, ali nikakva prinudna uprava se ne može desiti.
 
U teoriji MI može posle svakih izbora da govori kako neće sa bilo kim i da na svakim izborima rezultati budu isti. Mada pre je moguće da nekoliko odbornika pre ili kasnije preleti kod vlasti ili da na manju izlaznost vlast dodje do većine bez Nestora.

Sto im i jeste cilj, da se narodu smuce nazavisne opcije i da se okrene
samo VELIKIM BRENDOVIMA, tj ili SNS ili NAtoDjilas opozijca.
Da uniste sve ostale izmedju.
Bas kao sto vise nemas one male STR radnjice skoro nigde,
sve je maxi, e tako rade i sa strankama.
 

Back
Top