MI dovodi do prinudne uprave u Gradu Beogradu?

Poruka
9.040
MI se nasiroko i naveliko hvale da sa njima nema trgovine, bas lepo od njih sto ce to njihovo netrgovanje po svemu sudeci dovesti do
PRINUDNE UPRAVE U GRADU BEOGRADU, i verovatno najgore SNS vladavine ikada zabelezene, jer nikom nece polagati racune
jer zaboga PRINUDNA UPRAVA se postavlja od strane DRZAVE a DRZAVA to je SNS u ovom slucaju.

Da li su MI toliko glupi i neobavesteni?
Ako jesu, dali ste glas potpunim BUDALAMA.
A ako nisu dali glas potpunim PREVARANTIMA.

Kakvi novi izbori, kakve budalastine, SNS vrlo dobro zna da bi dobio JOS MANJE, jer bi narod ovaj put izasao u jos vecem broju
a i MI bi se popeo na mozda cak 10%, a SNS bi pao na 30-ak% nema tu nista od novih izbora.
I uostalom gde to pise da se izbori ponavljaju dok se ne ostvari stabilna skupstinska vecina?

NE, umesto toga pise da se uvidi PRINUDNA UPRAVA!

Zna se koji je je rok za uspostavljanje Gradske Skupstine, ako se ona u tom roku ne uspostavi, uspostavlja sa PRINUDNA UPRAVA.
Kraj price.
I SNS ima lepe 4 godinice, godina patnje bola i muke, za sve koji nisu SNS, da radi sta hoce!

A MI?
Pa sa MI nema trgovine!
Oni su ocigledno VEC ISTRGOVALI SVOJE!

Na vreme!



MI su imali priliku da daju svoj glas Djilas vecini kao prelaznom jedino mogucem resenju i ipak manjem zlu od SNS-a
ali sa njima nema trgovine! Zato ce ceo Beograd biti predat u ruke PRINUDNOJ UPRAVI!

Sta MI zamisljaju, da ce za 3 godine i ponovljenih 15 izbora imati 55%?!

JEDINO dopustam da im ovi plavooki ravnomarsovci donesu neko resenje?
Msm red je sad da se pokazu na delu?

Ali Srbi vise vole one koji prave SRANJA I GLUPOSTI nego oni koji rade za opste dobro na pametan nacin.
Zato im predvidjam svetlu buducnost!
 
MI se nasiroko i naveliko hvale da sa njima nema trgovine, bas lepo od njih sto ce to njihovo netrgovanje po svemu sudeci dovesti do
PRINUDNE UPRAVE U GRADU BEOGRADU, i verovatno najgore SNS vladavine ikada zabelezene, jer nikom nece polagati racune
jer zaboga PRINUDNA UPRAVA se postavlja od strane DRZAVE a DRZAVA to je SNS u ovom slucaju.

Da li su MI toliko glupi i neobavesteni?
Ako jesu, dali ste glas potpunim BUDALAMA.
A ako nisu dali glas potpunim PREVARANTIMA.

Kakvi novi izbori, kakve budalastine, SNS vrlo dobro zna da bi dobio JOS MANJE, jer bi narod ovaj put izasao u jos vecem broju
a i MI bi se popeo na mozda cak 10%, a SNS bi pao na 30-ak% nema tu nista od novih izbora.
I uostalom gde to pise da se izbori ponavljaju dok se ne ostvari stabilna skupstinska vecina?

NE, umesto toga pise da se uvidi PRINUDNA UPRAVA!

Zna se koji je je rok za uspostavljanje Gradske Skupstine, ako se ona u tom roku ne uspostavi, uspostavlja sa PRINUDNA UPRAVA.
Kraj price.
I SNS ima lepe 4 godinice, godina patnje bola i muke, za sve koji nisu SNS, da radi sta hoce!

A MI?
Pa sa MI nema trgovine!
Oni su ocigledno VEC ISTRGOVALI SVOJE!

Na vreme!



MI su imali priliku da daju svoj glas Djilas vecini kao prelaznom jedino mogucem resenju i ipak manjem zlu od SNS-a
ali sa njima nema trgovine! Zato ce ceo Beograd biti predat u ruke PRINUDNOJ UPRAVI!

Sta MI zamisljaju, da ce za 3 godine i ponovljenih 15 izbora imati 55%?!

JEDINO dopustam da im ovi plavooki ravnomarsovci donesu neko resenje?
Msm red je sad da se pokazu na delu?

Ali Srbi vise vole one koji prave SRANJA I GLUPOSTI nego oni koji rade za opste dobro na pametan nacin.
Zato im predvidjam svetlu buducnost!
Da tako je MI ne trguje sa neprijateljima srpskog naroda.
Sta te tu nervira i stati nije jasno?
Please explain.
:)
 
Elem
Član 85

Skupština jedinice lokalne samouprave može se raspustiti ako:

1) skupština ne zaseda duže od tri meseca;

2) ne izabere predsednika opštine i opštinsko veće u roku od mesec dana od dana konstituisanja skupštine jedinice lokalne samouprave ili od dana njihovog razrešenja, odnosno podnošenja ostavke;

3) ne donese statut ili budžet u roku utvrđenom zakonom.

Član 86

Odluku o raspuštanju skupštine jedinice lokalne samouprave donosi Vlada, na predlog ministarstva nadležnog za poslove lokalne samouprave, odnosno nadležnog organa teritorijalne autonomije.

Predsednik Narodne skupštine raspisuje izbore za odbornike u roku od dva meseca od stupanja na snagu odluke o raspuštanju skupštine jedinice lokalne samouprave.

Mandat odbornika izabranih na izborima iz stava 2. ovog člana, traje četiri godine.

Do konstituisanja skupštine i izbora izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave, obavlja privremeni organ jedinice lokalne samouprave koji čine predsednik i četiri člana.

Privremeni organ jedinice lokalne samouprave obrazuje Vlada.

Vlada donosi posebno rešenje o imenovanju predsednika i članova privremenog organa, vodeći računa o političkom i nacionalnom sastavu raspuštene skupštine jedinice lokalne samouprave.

Član 87

Ako se u jedinici lokalne samouprave ne sprovedu izbori za odbornike ili ako se posle sprovedenih izbora ne konstituiše skupština u skladu sa ovim zakonom u roku od dva meseca od objavljivanja rezultata izbora, Vlada imenuje privremeni organ iz člana 86. stav 4. ovog zakona koji obavlja tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave.

Predsednik Narodne skupštine je dužan da odluku o raspisivanju novih izbora za skupštinu jedinice lokalne samouprave donese u roku od mesec dana, od dana kad je trebalo sprovesti izbore, odnosno konstituisati skupštinu jedinice lokalne samouprave.

Mandat odbornika izabranih na izborima iz stava 2. ovog člana, traje do isteka mandata odbornika skupština jedinica lokalne samouprave izabranih na redovnim izborima.

https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_lokalnoj_samoupravi.html
 
MI se nasiroko i naveliko hvale da sa njima nema trgovine, bas lepo od njih sto ce to njihovo netrgovanje po svemu sudeci dovesti do
PRINUDNE UPRAVE U GRADU BEOGRADU, i verovatno najgore SNS vladavine ikada zabelezene, jer nikom nece polagati racune
jer zaboga PRINUDNA UPRAVA se postavlja od strane DRZAVE a DRZAVA to je SNS u ovom slucaju.

Da li su MI toliko glupi i neobavesteni?
Ako jesu, dali ste glas potpunim BUDALAMA.
A ako nisu dali glas potpunim PREVARANTIMA.

Kakvi novi izbori, kakve budalastine, SNS vrlo dobro zna da bi dobio JOS MANJE, jer bi narod ovaj put izasao u jos vecem broju
a i MI bi se popeo na mozda cak 10%, a SNS bi pao na 30-ak% nema tu nista od novih izbora.
I uostalom gde to pise da se izbori ponavljaju dok se ne ostvari stabilna skupstinska vecina?

NE, umesto toga pise da se uvidi PRINUDNA UPRAVA!

Zna se koji je je rok za uspostavljanje Gradske Skupstine, ako se ona u tom roku ne uspostavi, uspostavlja sa PRINUDNA UPRAVA.
Kraj price.
I SNS ima lepe 4 godinice, godina patnje bola i muke, za sve koji nisu SNS, da radi sta hoce!

A MI?
Pa sa MI nema trgovine!
Oni su ocigledno VEC ISTRGOVALI SVOJE!

Na vreme!



MI su imali priliku da daju svoj glas Djilas vecini kao prelaznom jedino mogucem resenju i ipak manjem zlu od SNS-a
ali sa njima nema trgovine! Zato ce ceo Beograd biti predat u ruke PRINUDNOJ UPRAVI!

Sta MI zamisljaju, da ce za 3 godine i ponovljenih 15 izbora imati 55%?!

JEDINO dopustam da im ovi plavooki ravnomarsovci donesu neko resenje?
Msm red je sad da se pokazu na delu?

Ali Srbi vise vole one koji prave SRANJA I GLUPOSTI nego oni koji rade za opste dobro na pametan nacin.
Zato im predvidjam svetlu buducnost!
Mi ima malo duzi rok upotrebe od Belog ali u svakom slucaju bacen glas.
 
A da ti malo procitas Zakon o lokalnoj samourpravi i da onda napises novi tekst?

https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_lokalnoj_samoupravi.html

Član 87

Ako se u jedinici lokalne samouprave ne sprovedu izbori za odbornike ili ako se posle sprovedenih izbora ne konstituiše skupština u skladu sa ovim zakonom u roku od dva meseca od objavljivanja rezultata izbora, Vlada imenuje privremeni organ iz člana 86. stav 4. ovog zakona koji obavlja tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave.

Skupština jedinice lokalne samouprave može se raspustiti ako:

1) skupština ne zaseda duže od tri meseca;

2) ne izabere predsednika opštine i opštinsko veće u roku od mesec dana od dana konstituisanja skupštine jedinice lokalne samouprave ili od dana njihovog razrešenja, odnosno podnošenja ostavke;

3) ne donese statut ili budžet u roku utvrđenom zakonom.

Mi ima malo duzi rok upotrebe od Belog ali u svakom slucaju bacen glas.

+1
pa drndace se ovako do aprila maja i onda pred leto ce uvesti prinudnu upravu i to je to
a MI glasaci nece sabrati 2+2 u svojoj ravnomarsovskoj glavi.

Da se ne lazemo i onaj djilas nije za nista jedina prednost u odnosu na vcica je da nije ubica i mafijas.

ne zna se ko je gori, al daj barem da promenimo malo! saraj bato...
djilas da je bio za vreme korone, mi bi jos bili zakljucani!

Da tako je MI ne trguje sa neprijateljima srpskog naroda.
Sta te tu nervira i stati nije jasno?
Please explain.
:)

a sa prijateljima trguje znaci?
ako ne njihovo ne trgovanje sa neprijateljima srbskog naroda dovede
do jos vece bede po Beograd i Srbiju, to ce znaciti da su upravo MI
najveci neprijatelji srbskog naroda, jer se Beogradu smesi PRINUDNA UPRAVA iz potajka
SNS nece propustiti sansu za to, jer ovo je njihov kraj, sad il nikad
ide EXPO 2027, sve su karte na stolu i maske padaju.

Uostalom, ako se tolko busaju da su LJUDI IZ NARODA
pa i ovi EVROPEJCI su majka mu stara nas narod! valjda!?

ako time sto nece ni sa kim naprave jos VECE ZLO
to ce samo znaciti da su PROGRAMIRANI SNS SPAVACI
a vi njihovi glasaci TESKE RAVNOMARSOVSKE ZAMLATE!

Zasto ih vucic namestio da se oni pitaju o necemu?

zato sto su oni KRIPTO-SNS!
ono sto je mogla biti MILICA ZAVETNICA a nije!
oni puste tako jos 2,3 konja u trku, pa koji pobedi...
 
MI nije Vucic izabrao nego narod.
Pre bi se reklo da je Vucic izabrao zapadnu "opoziciju"
da se sa njima takmici ko ce pre da izda i upropasti Srbiju
skupljajuci poene kod svojih Anglo-Hazarskih gazda.
:)
vucic ih samo namestio, pa ovo su programirani izbori o cemu mi pricamo ovde.
Mozda su oni dobili i 8, 10 % ali to nije bitno, programirano je da predju cenzus sa tih 5%.
 
https://www.paragraf.rs/propisi/zakon_o_lokalnoj_samoupravi.html

Član 87

Ako se u jedinici lokalne samouprave ne sprovedu izbori za odbornike ili ako se posle sprovedenih izbora ne konstituiše skupština u skladu sa ovim zakonom u roku od dva meseca od objavljivanja rezultata izbora, Vlada imenuje privremeni organ iz člana 86. stav 4. ovog zakona koji obavlja tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave.

Skupština jedinice lokalne samouprave može se raspustiti ako:

1) skupština ne zaseda duže od tri meseca;

2) ne izabere predsednika opštine i opštinsko veće u roku od mesec dana od dana konstituisanja skupštine jedinice lokalne samouprave ili od dana njihovog razrešenja, odnosno podnošenja ostavke;

3) ne donese statut ili budžet u roku utvrđenom zakonom.



+1
pa drndace se ovako do aprila maja i onda pred leto ce uvesti prinudnu upravu i to je to
a MI glasaci nece sabrati 2+2 u svojoj ravnomarsovskoj glavi.



ne zna se ko je gori, al daj barem da promenimo malo! saraj bato...
djilas da je bio za vreme korone, mi bi jos bili zakljucani!



a sa prijateljima trguje znaci?
ako ne njihovo ne trgovanje sa neprijateljima srbskog naroda dovede
do jos vece bede po Beograd i Srbiju, to ce znaciti da su upravo MI
najveci neprijatelji srbskog naroda, jer se Beogradu smesi PRINUDNA UPRAVA iz potajka
SNS nece propustiti sansu za to, jer ovo je njihov kraj, sad il nikad
ide EXPO 2027, sve su karte na stolu i maske padaju.

Uostalom, ako se tolko busaju da su LJUDI IZ NARODA
pa i ovi EVROPEJCI su majka mu stara nas narod! valjda!?

ako time sto nece ni sa kim naprave jos VECE ZLO
to ce samo znaciti da su PROGRAMIRANI SNS SPAVACI
a vi njihovi glasaci TESKE RAVNOMARSOVSKE ZAMLATE!



zato sto su oni KRIPTO-SNS!
ono sto je mogla biti MILICA ZAVETNICA a nije!
oni puste tako jos 2,3 konja u trku, pa koji pobedi...
I jel si ukapirao sta pise u clanovima 85-87 Zakona?
Znaci ako se ne formira skupstina Grada i izaberu organi uprave predsednik Skupstine Srbije raspisuje nove izbore u roku od mesec dana od datuma kada je trebalo da se izaberu organi lokalne uprave. Napomena, 2 meseca po okoncanju izbora (objavljivanja zvanicnih rezultata) se moraju izabrati organi lokalne uprave.

Ili da ti nacrtam (posto izgleda drugacije ne razumes) novi izbori u Beogradu ce biti za +3 meseca najkasnije posle objavljivanja zvanicnih rezultata izbora ako se ne dobije vecina u gradskoj skupstini koja ce aminovati Sapica za gradonacelnika. Opozicija moze da prolongira to objavljivanje zvanicnih rezultata zalbama sudu na regularnost izbora ali ne mnogo, iz prakse to se odradi za par dana.

Poenta je da ne moze biti prinudne uprave u periodu od 4 godine kao sto ti tvrdis.
 
I jel si ukapirao sta pise u clanovima 85-87 Zakona?
Znaci ako se ne formira skupstina Grada i izaberu organi uprave predsednik Skupstine Srbije raspisuje nove izbore u roku od mesec dana od datuma kada je trebalo da se izaberu organi lokalne uprave. Napomena, 2 meseca po okoncanju izbora (objavljivanja zvanicnih rezultata) se moraju izabrati organi lokalne uprave.

Ili da ti nacrtam (posto izgleda drugacije ne razumes) novi izbori u Beogradu ce biti za +3 meseca najkasnije posle objavljivanja zvanicnih rezultata izbora ako se ne dobije vecina u gradskoj skupstini koja ce aminovati Sapica za gradonacelnika. Opozicija moze da prolongira to objavljivanje zvanicnih rezultata zalbama sudu na regularnost izbora ali ne mnogo, iz prakse to se odradi za par dana.

Poenta je da ne moze biti prinudne uprave u periodu od 4 godine kao sto ti tvrdis.

Član 87

Ako se u jedinici lokalne samouprave ne sprovedu izbori za odbornike ili ako se posle sprovedenih izbora ne konstituiše skupština u skladu sa ovim zakonom u roku od dva meseca od objavljivanja rezultata izbora,
Vlada imenuje privremeni organ iz člana 86. stav 4. ovog zakona koji obavlja tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave.
 
MI se nasiroko i naveliko hvale da sa njima nema trgovine, bas lepo od njih sto ce to njihovo netrgovanje po svemu sudeci dovesti do
PRINUDNE UPRAVE U GRADU BEOGRADU, i verovatno najgore SNS vladavine ikada zabelezene, jer nikom nece polagati racune
jer zaboga PRINUDNA UPRAVA se postavlja od strane DRZAVE a DRZAVA to je SNS u ovom slucaju.

Da li su MI toliko glupi i neobavesteni?
Ako jesu, dali ste glas potpunim BUDALAMA.
A ako nisu dali glas potpunim PREVARANTIMA.

Kakvi novi izbori, kakve budalastine, SNS vrlo dobro zna da bi dobio JOS MANJE, jer bi narod ovaj put izasao u jos vecem broju
a i MI bi se popeo na mozda cak 10%, a SNS bi pao na 30-ak% nema tu nista od novih izbora.
I uostalom gde to pise da se izbori ponavljaju dok se ne ostvari stabilna skupstinska vecina?

NE, umesto toga pise da se uvidi PRINUDNA UPRAVA!

Zna se koji je je rok za uspostavljanje Gradske Skupstine, ako se ona u tom roku ne uspostavi, uspostavlja sa PRINUDNA UPRAVA.
Kraj price.
I SNS ima lepe 4 godinice, godina patnje bola i muke, za sve koji nisu SNS, da radi sta hoce!

A MI?
Pa sa MI nema trgovine!
Oni su ocigledno VEC ISTRGOVALI SVOJE!

Na vreme!



MI su imali priliku da daju svoj glas Djilas vecini kao prelaznom jedino mogucem resenju i ipak manjem zlu od SNS-a
ali sa njima nema trgovine! Zato ce ceo Beograd biti predat u ruke PRINUDNOJ UPRAVI!

Sta MI zamisljaju, da ce za 3 godine i ponovljenih 15 izbora imati 55%?!

JEDINO dopustam da im ovi plavooki ravnomarsovci donesu neko resenje?
Msm red je sad da se pokazu na delu?

Ali Srbi vise vole one koji prave SRANJA I GLUPOSTI nego oni koji rade za opste dobro na pametan nacin.
Zato im predvidjam svetlu buducnost!
Ne lupaj gluposti.
 
Član 87

Ako se u jedinici lokalne samouprave ne sprovedu izbori za odbornike ili ako se posle sprovedenih izbora ne konstituiše skupština u skladu sa ovim zakonom u roku od dva meseca od objavljivanja rezultata izbora,
Vlada imenuje privremeni organ iz člana 86. stav 4. ovog zakona koji obavlja tekuće i neodložne poslove iz nadležnosti skupštine i izvršnih organa jedinice lokalne samouprave.
Tebi dzaba i crtati.
 
Zasto ih vucic namestio da se oni pitaju o necemu?
Одакле ти право да вређаш све оне који су из срца и савести гласали за МИ - Глас из народа, укључујуђи и мене? Сви смо огорчени Вучићеви противници иначе би гласали директно за њега, зашто би нам били потребни посредници? Твоје лично огорчење неуспехом СПН није изговор за увреде политичких неистомишљеника. Да, неприхватљиви сте нам и једни и други и никада нам нећете бити прихватљиви. За сада смо мањина, али тек смо почели.
 
Recimo neki kao ti.
Da je bilo vise takvih defitista Srbije vise ne bi bilo.
:rotf:
Odgledaj film Paradise, nemačka produkcija.
Ne živimo nažalost u paradajzu/raju, već u ovom ovakvom sebičnom svetu. Gde su granice simboli slobode...
Paradoks ljudskog pakla, i lični mir je sve što je potrebno da se osetiš van tog paradoksalnog sistema vrednosti...


I da, dežurni ludak i nije toliko lud kakvih ima. Zato sam i apolitičan. Ko sam ja da odlučujem? Zna se ko je najsposobniji za to.

Ne znam iz koje si ti priče, ali jesam iz ove koje jesam. Svaki input ima svoj output ma koliko trivijalan bio.

Ja sam samo casual observer,
@Casual Observer ali ne taj, nismo iz iste priče...
 
Одакле ти право да вређаш све оне који су из срца и савести гласали за МИ - Глас из народа, укључујуђи и мене? Сви смо огорчени Вучићеви противници иначе би гласали директно за њега, зашто би нам били потребни посредници? Твоје лично огорчење неуспехом СПН није изговор за увреде политичких неистомишљеника. Да, неприхватљиви сте нам и једни и други и никада нам нећете бити прихватљиви. За сада смо мањина, али тек смо почели.
Odakle tebi pravo da me trpas za SPN?
 
Odakle tebi pravo da me trpas za SPN?
У праву си! Ни ја немам то право и драго ми је да сам погрешио у односу на твој став у односу на њих. Али иза осталог стојим - нећемо ни са једнима ни са другима и нисмо Вучићеви измећари као што нам стално подмећеш!
 

Back
Top