MI dovodi do prinudne uprave u Gradu Beogradu?

Значи да има неке сличности, али не као лудаци у поређењу са лудацима, што се инсинуира, него појединац касније подржан још двојицом који у неравноправној борби са окрутним системом оличеним у главној сестри лично настрада, али његов следбеник разбија зид и излази на слободу. Иначе, ниједан од њих тројице није луд него из разних разлога бораве у менталној установи. Неспретно објашњено са моје стране, али то је отприлике то.
 
Covek prekrsio sve moguce zakone i Ustav Srbije 1000x, al jedan zakon o samoupravi mu je kamen u cipeli!
pubemti!
A da! bila bi diktatura! a ovo do sada nije!
xaxaxax!
Kad vladas na osnovu rezultata izbora ili prinudne uprave je isto?

Ako nas Vucic otkaci od pitanja Kosova, uvede sankcije Rusiji i priblizi nas EU treba mu dici spomenik za zivota. Zar ne mislis tako? Vidim da se zalazes za demokratiju a toga ima u EU, u Rusiji nema.
 
Kad vladas na osnovu rezultata izbora ili prinudne uprave je isto?
Ako nas Vucic otkaci od pitanja Kosova, uvede sankcije Rusiji i priblizi nas EU treba mu dici spomenik za zivota. Zar ne mislis tako? Vidim da se zalazes za demokratiju a toga ima u EU, u Rusiji nema.

na KOSOVU je prinudna uprava narko mafije od 2013, ne vidim da se neko potresao posebno nesto
A u Srbiji se na osnovu rezultata izbora ne vlada jos od 1945.
 
Covek prekrsio sve moguce zakone i Ustav Srbije 1000x, al jedan zakon o samoupravi mu je kamen u cipeli!
pubemti!
A da! bila bi diktatura! a ovo do sada nije!
xaxaxax!
Prvo taj zakon je čak i Sloba poštovao. Poštovaće i ovaj. Pritisnuće ga zapad da ništa drugo. I zašto i ne bi? Drugo sa tom diktaturom se stalno frlja. Naravno pogrešno. Da je on diktator ovog foruma ne bi bilo. Niti bi ti mogao da pišeš to što pišeš.
 
Prvo taj zakon je čak i Sloba poštovao. Poštovaće i ovaj. Pritisnuće ga zapad da ništa drugo. I zašto i ne bi? Drugo sa tom diktaturom se stalno frlja. Naravno pogrešno. Da je on diktator ovog foruma ne bi bilo. Niti bi ti mogao da pišeš to što pišeš.
Nije on diktator nasiljem nego diktator korupcijom.
E sad mi kazi da li postoji korupcija vrednosti na ovom forumu?
Postoji, vidljivo je na raznim pdf.....razliciti su i to drasticno sistemi vrednosti , negde su feminacisticki , negde su feministicki , negde su imho, negde su seksisticki....
Cim na tom pdf nije ta vrednost onda nastupa cenzura, revansizam i svasta nesto....

Jel to isto kao i u privredi , jeste....i tamo ako nisi nas onda nisam cuo sta si zeleo u molbi , zahtevu , zalbi....ako jesi nas, ne brini bice sve sredjeno..
 
Prvo taj zakon je čak i Sloba poštovao. Poštovaće i ovaj. Pritisnuće ga zapad da ništa drugo. I zašto i ne bi? Drugo sa tom diktaturom se stalno frlja. Naravno pogrešno. Da je on diktator ovog foruma ne bi bilo. Niti bi ti mogao da pišeš to što pišeš.

Sto ga ne pritisnu da postuje malo USTAV?
Slobu i ovog ne stavljaj ni u isti odeljak....

Jel se to slazes da treba Kosovo otkaciti jednom za svagda i bez tereta krenuti u EU?
Vidi se da si demokrata do srzi.

Decko, nije ti ovo intervju samnom nego tema o MI
kad budem pravio konferenciju za stampu, bices blagovremeno obavesten
pa posalji pitanja na vreme, pismenim putem i dobices sve odgovore
koji te zanimaju.

Sledeci...i nemoj da smetas drugima, ima i ostalih koji hoce da me nesto pitaju...
 
Nije brozovska diktatura, ali to ne znaci da nije diktatura...

U Brozovo vreme si morao da cutis jer su reci i vredele nesto
sada....reci ne vrede vise nista i mozes brbljati dokle hoces....
previse je reci receno da te iko vise ozbiljno shvati...

U Brozovo vreme si mogao vrlo lako se zaposliti i da nisi clan SKJ.
Aj sad da vidim nekog junaka da se zaposli a da nije SNS?
 
U Brozovo vreme si morao da cutis jer su reci i vredele nesto
sada....reci ne vrede vise nista i mozes brbljati dokle hoces....
previse je reci receno da te iko vise ozbiljno shvati...

U Brozovo vreme si mogao vrlo lako se zaposliti i da nisi clan SKJ.
Aj sad da vidim nekog junaka da se zaposli a da nije SNS?
U Brozovo vreme je bio gori nepotizam nego sada.
Potom bilo je dovoljno da ispricas politicki
vic, pa da robijas. Ni mi deca nismo smeli
da pricamo viceve. Vuciceva diktatura je sasvim
nesto drugo. Pre svega svodi se na to da
krsi ustav i koristi ovlascenja koja nema,
sve ahvaljujuci tome sto SNS nije politicka
partija, nego nesto slilcno SKJ, za vreme Tita.
 
Odgledaj film Paradise, nemačka produkcija.
Ne živimo nažalost u paradajzu/raju, već u ovom ovakvom sebičnom svetu. Gde su granice simboli slobode...
Paradoks ljudskog pakla, i lični mir je sve što je potrebno da se osetiš van tog paradoksalnog sistema vrednosti...


I da, dežurni ludak i nije toliko lud kakvih ima. Zato sam i apolitičan. Ko sam ja da odlučujem? Zna se ko je najsposobniji za to.

Ne znam iz koje si ti priče, ali jesam iz ove koje jesam. Svaki input ima svoj output ma koliko trivijalan bio.

Ja sam samo casual observer,
@Casual Observer ali ne taj, nismo iz iste priče...
ali ne taj, nismo iz iste priče...
Kako ovo shvatiti? Kao žal što ne misle svi isto? Ili zbog toga što ima i antikonformista koji ne žele da ćute jer ne pristoji pristojnom svetu da kritikuje propisano mišljenje?
 
У праву си! Ни ја немам то право и драго ми је да сам погрешио у односу на твој став у односу на њих. Али иза осталог стојим - нећемо ни са једнима ни са другима и нисмо Вучићеви измећари као што нам стално подмећеш!
To je metoda jednostrano zaljubljene u Zapad građanističke “Srbije”, zaglušiti i popljuvati sve koji konstatuju njenu bedastoću.
 
Kako ovo shvatiti? Kao žal što ne misle svi isto? Ili zbog toga što ima i antikonformista koji ne žele da ćute jer ne pristoji pristojnom svetu da kritikuje propisano mišljenje?
Ne, nego nismo iz potpuno iste priče. Niko nije. Iako ima mnogo sličnih kategorija.

A ja i ti smo očigledno iz drugačije iako nam se ponekad i (p)odudaraju stavovi.

Mi nismo iz napr(e)dne. Neki ovde jesu npr.

A ima i ovo ili.
 
Ne, nego nismo iz potpuno iste priče. Niko nije. Iako ima mnogo sličnih kategorija.

A ja i ti smo očigledno iz drugačije iako nam se ponekad i (p)odudaraju stavovi.

Mi nismo iz napr(e)dne. Neki ovde jesu npr.

A ima i ovo ili.
Dabome, ko ne trči za Đilasom po naredbi Šolakove franšize CNN-a, tj N1 on je sendvičara.
 

Film zaista predstavlja dobru analogiju sa trenutnim stanjem u Srbiji.

Kao i u filmu, Srbija se moze predstaviti kao mentalna bolnica u kojoj ima i normalnih koji pristaju da zive u njoj iz raznoraznih razloga.
U toj ludnici dominira Vucic, hladni, pasivno-agresivni tiranin, sluga okupatora i pokrovitelj krupnog kriminala koji uspesno teroriše svoje pacijente.
Dr Nestorović i pokret MI su probudjeni, pobunjenici koji zele slobodu i predstavljaju pretnju Vučićevom autoritetu, na šta diktator reaguje krađom
izbora i nuđenjem privilegija za očuvanjem vlasti.
:) :)
 
Значи да има неке сличности, али не као лудаци у поређењу са лудацима, што се инсинуира, него појединац касније подржан још двојицом који у неравноправној борби са окрутним системом оличеним у главној сестри лично настрада, али његов следбеник разбија зид и излази на слободу. Иначе, ниједан од њих тројице није луд него из разних разлога бораве у менталној установи. Неспретно објашњено са моје стране, али то је отприлике то.
Dobra analiza.
:super:
 
U Brozovo vreme si morao da cutis jer su reci i vredele nesto
sada....reci ne vrede vise nista i mozes brbljati dokle hoces....
previse je reci receno da te iko vise ozbiljno shvati...

U Brozovo vreme si mogao vrlo lako se zaposliti i da nisi clan SKJ.
Aj sad da vidim nekog junaka da se zaposli a da nije SNS?
Ja znam više tih junaka. Nije baš sve pod Vučićevoj kontrolom. Naravno državna služba jeste.
 

Back
Top