Meso na stolu

Onda ja treba da idem na lečenje od sexualne zavisnosti....Kod mene na slavi se ne vidi stolnjak od silnih đakonija...:zcepanje:

Osećam da se pomalo zaljubljujem :rumenka:

E, da. Ima taj trenutak baš kad gosti odu, a sto ostane i na njemu svašta tako za klopu. Pa onako samo malo razgrnete levo i desno i ... ovaj...
I ondak, s leva ima tako pohovani bataci u sezamu, a desno doboš torta, a iza glave baklava...
E, kako uspete u takvom jednom trenutku da se poslužite, ali da ipak ostanete pristojni? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa ona prostirka za jogu, moze da se kupi u svakoj sportskoj radnji.
A bas udobna...

Batali to! Nije zdravo. :sad2:
Ti što dugo sede na tim asurama vremenom oćelave!

1182.jpg
 
Pa ona prostirka za jogu, moze da se kupi u svakoj sportskoj radnji.
A bas udobna...

Aha, tantra sex i te fore....

Joj, kad neko pomene jogu ja se setim svog prvog susreta sa takvim vidom rekreacije....pre mnooogo godina, kada je joga tek postajala popularna među ženskim svetom. Časove je držala poznata instruktorka joge....sala dupke puna (što mi je bilo jako iritantno.....mislim, kako da se opustim kad je oko mene ljudi ko na koncertu). Elem, prvi čas...pokazuje ona nama "poze", te saviješ se i dodirneš prstima stopala, te u turskom sedu se prućiš napred, te ovo te ono...U jednom trenutku je došla na red figura "ala flamingos".....Znaš ono, ruke raširene, stojiš na jednoj nozi, druga savijena unutra....I tako, svih 20 i nešto žena lepo stoji na jednoj nozi samo ja izgubim ravnotežu, preturim se na levu stranu, i pri tome zakačim devojku pored mene, ona posrne i udari cicu do sebe i tako nastane "domino efekat"....nakon par sekundi pola sale je popadalo od gubljenja ravnoteže a druga polovina od smeha....:rumenko:
 
Nemoj radit diskriminaciju stolova , ovdi se spominje samo kuhinjski stol :)
A sto je sa uredskim stolovima ? Kafanskim stolovima ? Biljarskim ??:zper:
Btw ; sad mi je u glavi scena iz : Postar zvoni dva puta! ( dobar filmic ) :)
 
Nemoj radit diskriminaciju stolova , ovdi se spominje samo kuhinjski stol :)
A sto je sa uredskim stolovima ? Kafanskim stolovima ? Biljarskim ??:zper:
Btw ; sad mi je u glavi scena iz : Postar zvoni dva puta! ( dobar filmic ) :)

To beše onaj film u kojem glavna glumica (Džesika Lang, ako se dobro sećam) za vreme sexa sa Džek Nikolsonom nosi "domaćinke"....:roll:
 
Aha, tantra sex i te fore....

Joj, kad neko pomene jogu ja se setim svog prvog susreta sa takvim vidom rekreacije....pre mnooogo godina, kada je joga tek postajala popularna među ženskim svetom. Časove je držala poznata instruktorka joge....sala dupke puna (što mi je bilo jako iritantno.....mislim, kako da se opustim kad je oko mene ljudi ko na koncertu). Elem, prvi čas...pokazuje ona nama "poze", te saviješ se i dodirneš prstima stopala, te u turskom sedu se prućiš napred, te ovo te ono...U jednom trenutku je došla na red figura "ala flamingos".....Znaš ono, ruke raširene, stojiš na jednoj nozi, druga savijena unutra....I tako, svih 20 i nešto žena lepo stoji na jednoj nozi samo ja izgubim ravnotežu, preturim se na levu stranu, i pri tome zakačim devojku pored mene, ona posrne i udari cicu do sebe i tako nastane "domino efekat"....nakon par sekundi pola sale je popadalo od gubljenja ravnoteže a druga polovina od smeha....:rumenko:

Mislim da joga svakako nije za guzvu, ali to je vec veliko skretanje sa teme.
 
Osećam da se pomalo zaljubljujem :rumenka:

E, da. Ima taj trenutak baš kad gosti odu, a sto ostane i na njemu svašta tako za klopu. Pa onako samo malo razgrnete levo i desno i ... ovaj...
I ondak, s leva ima tako pohovani bataci u sezamu, a desno doboš torta, a iza glave baklava...
E, kako uspete u takvom jednom trenutku da se poslužite, ali da ipak ostanete pristojni? :mrgreen:

najbolje kad je tu negde i kuvan kukuruz:mrgreen:
 
Da se ja jos jednom slozim sa tobom, pa kud puklo da puklo... ;)
mislim, Nikola, pocecemo da bivamo sumnjivi forumasima :rumenko:
nemoj tako javno :lol:
a, najinteresantnije je sto semo poceli da se slazemo odkada je Nikola postao Fanatik :lol:
mislim...ja sad prosto ne znam kako da se postavim i koje smernice u ponasanju da zauzmem :rumenko:
:cmok2:
 
Poslednja izmena:
Osećam da se pomalo zaljubljujem :rumenka:

E, da. Ima taj trenutak baš kad gosti odu, a sto ostane i na njemu svašta tako za klopu. Pa onako samo malo razgrnete levo i desno i ... ovaj...
I ondak, s leva ima tako pohovani bataci u sezamu, a desno doboš torta, a iza glave baklava...
E, kako uspete u takvom jednom trenutku da se poslužite, ali da ipak ostanete pristojni? :mrgreen:

Ljubav ti je uzvraćena...:prstic:
A šta ti najviše voliš da jedeš....?
 

Back
Top