Месић: Атмосфера у региону подсећа на ране 90 године

ma najbolje bi bilo da Hrvatska uvede vize za Srbe, a oni šta su na traktorima pobigli da vrate putovnice a ne da pljuju po hrvatskoj a čekali su u redu za putovnice.;)

isto se zalažem da i srbijanska vlada uvede vize za hrvate, pa svi mirni!!
Pa nismo mirni,dokle god krvati sto pljuju po Srbiji,ne vrate pasose.........a jos uvek su tu
 
preselio nas moderator na ovu temu, iako sam mišljenja da nema veze sa ovom temom
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/11/10/0441006.html

Nakon što je srbijanski ministar Jeremić izjavio da Srbija nije ugrozila ničiji suverenitet, MVPI odgovara da neće dozvoliti manipuliranje činjenicama, jer se zna tko je za što odgovoran.
Hrvatsko ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija u ponedjeljak je u priopćenju najoštrije odbacilo izjavu srbijanskog ministra vanjskih poslova Vuka Jeremića o etničkom čišćenju srpskog stanovništva u Hrvatskoj i istaknulo kako negiranje odgovornosti Srbije za zbivanja u nedavnoj prošlosti, uključujući i tezu da "Srbija nije ugrozila ničiji suverenitet i teritorijalni integritet", potvrđuju da se ta zemlja još nije suočila sa svojom nedavnom prošlošću i ulogom koju je imala u raspadu bivše države.
 
ti ćuvaš decu, a ona malo izišla??? ko je tu lud??? il imamo jednog papučara

usnio sam sinoc braco kralja naseg kresimira oj sinovi sa Cetine Velebitska zove vila . Kreso da li se cujemo .
To sta pricaju bjelosvjetske aveti zabole me . Kada vidim ko vlada svjeto boli me pen ** sta ko misli . I stvarno sto neko rece pobjednici ne pisu istoriju , nego je brisu .
 
usnio sam sinoc braco kralja naseg kresimira oj sinovi sa Cetine Velebitska zove vila . Kreso da li se cujemo .
To sta pricaju bjelosvjetske aveti zabole me . Kada vidim ko vlada svjeto boli me pen ** sta ko misli . I stvarno sto neko rece pobjednici ne pisu istoriju , nego je brisu .

čujemo se čujemo. kako vaš kralj boga mu.
 
haha
a meni je najsmeshnije kad neki i ovde za tog ustashu Mesica prosipaju kako je on eto,umeren
to samo govori o stepenu bolesti tog drushtva kad im je ta spodoba umerenjak...
ako je on umeren kakvi li su tek extremi?
ujka ko ujka

da je ustasa ne bi mu srpska majka dao najvisi ruski orden za velike antifasisticke zasluge i to na obelezavanju 60 godina pobede nad fasizmom , a sto je najsmesnije Meske u to vreme imao 10 godina , bio je mladji "antifasista" od Boska Buhe i Slavka Stimca :hahaha:
 
čist primjer kako srbi stvaraju mitove:worth::worth::worth:

Dominik Mandic je izmislio Hrvate kao sinove tisucljetne kuture , izmisljao je Crvenu hRvatsku , itd . Ja ti govorim cinjenice . Tomislav i Kresimir su postovali Srbe . A sto se tice dokaza , sve uvazene istorijeske akademije svjeta priznaju da su Hrvati cakavci , a hRvati stokavci etnicki SRBI.
 
Dominik Mandic je izmislio Hrvate kao sinove tisucljetne kuture , izmisljao je Crvenu hRvatsku , itd . Ja ti govorim cinjenice . Tomislav i Kresimir su postovali Srbe . A sto se tice dokaza , sve uvazene istorijeske akademije svjeta priznaju da su Hrvati cakavci , a hRvati stokavci etnicki SRBI.

:super::super::super:
Sada nece znati sta da ti odgovori:mrgreen:
 
:super::super::super:
Sada nece znati sta da ti odgovori:mrgreen:

Hm navikao sam da ostavljam ljude bez teksta . Nadam se da ce se Kreso diskonektvati sa svog dial up-a na duzi vremenski period , dok ne procita , Strosmajera , Antu Starcevica , i ne pronadje neke knjige o slavenoserbskoj pasmini . Hrvatski ideolozi , pretezno Njemci jezuiti , i poluSrbi i za ove novije parametre . Starcevicu je majka bila Srpkinja Milica Bogdan .....
Dominik Mandic je predhodnik Stepinaca , Brzica , Majstorovica , nepresusivi izvor ljudske gluposti .
 
da je ustasa ne bi mu srpska majka dao najvisi ruski orden za velike antifasisticke zasluge i to na obelezavanju 60 godina pobede nad fasizmom , a sto je najsmesnije Meske u to vreme imao 10 godina , bio je mladji "antifasista" od Boska Buhe i Slavka Stimca :hahaha:

Putin je , po mom misljenju odlikovao Mesica , i zbog toga , sto se Hrvati ne mesaju ruska posla , Ne zabaduju nos u stvari koje ih se ne ticu. ne rade protiv interesa Rusije, bar ne javno, i ne salju svoje ljude u ona skakljiva podrucja , gde Rusi imaju posebne interese . Mi smo radili dosta potpuno suprotnih stvari .
 

Back
Top