MERCEDES

911s [SK];12401267:
Neće da može ni za Golfa, nek pristojna generalna bude od 600 evra pa na više, na limariju plus farbanje ćeš dati još toliko ako će da bude do jaja.... Ostalo ne pominjem.[/QUOTE

Nesto ispod 300 evra izadje generalna za Golfa, sa obradom glave, remontom pumpe i uljem, ali bez ruku.
 
I tako osokoljen do sad neviđenim prošlogodišnjim poslovnim uspesima reših da malo obradujem i sebe. Kad sam već sredio da mi svi radnici (70.000) dobiju 13. platu i poseban poklon za Božić, obećao mojoj ženici da ćemo na proleće renovirati istočno krilo našeg skromnog doma (tu sam prošao dobro - ima samo 14 soba, da je tražila zapadno bilo bi duplo više) mogu valjda i sebe da častim. Dakle:

mercedes-sls-amg-gullwing-2.jpg


Cena - prava sitnica, tričavih 177.000 evrića. Baš su se potrudili da liči na slavnog prethodnika koji je po mnogima najlepši Mercedes svih vremena:

300SL.jpg


Dobro, ajd' smem valjda i ja malo da maštam ... a stvarno mi se hebeno sviđa taj auto. :D
 
Nesha, kad pogledaš, SLR koji je dosta lošiji po onome što vidim (jači 40kW, ali ne sumnjam da će SLS već ove godine dobiti jedni "mašinicu" i od 480-500kW), a 150.000€ je puuuno manje od 600.000 za SLR...tako da, recimo, ovo je best-buy do 550.000€, ako tražiš "sporticu"...kupi od,mah dva i za ženicu...
 
Danas mi se desio mnooooogo lep dozivljaj u mom zivotu :hahaha:

Poteram CL 63 AMG. :hahaha: Kakva je to babaroga od auta. Ako treba svrsiti na najobdareniju i najjebbozovniju Srpkinju ili na ovog monstruma, spreman sam da postanem homic :hahaha: .
 
Bice najmanje 80.000, mada mu je cena sa tom opremom iznad 100.000. Kriza, jebbi ga. 600 KS, skinuta blokada Vmax > 330 km/h, stvarno lud auto. Ali ne moze da pridje Bencu po opremi i luksuzu...
 
MSN Test voznja CL 500

MB CL 63 AMG sa sitnim dodacima

Test CL 550 sa AMG Sport Paketom

CL 600 sa BRABUS Tuning paketom

Test voznja CL 600

Detaljniji pregled CL 500 u auto-salonu

CL 63 AMG u Auto Servisu (Zagreb)
 
Mercedes sprema atraktivnog naslednika CLS klase

Mercedes je za posetioce ovogodišnjeg Salona automobila u Detroitu pripremio i jedno iznenađenje, i to u vidu skulpture nazvane Rising Car.
Mada u Mercedesu ne žele da otkriju koji novi serijski model marke sa trokrakom zvezdom najavljuje Rising Car, mnogi veruju da ova skulptura (bar delimično) pokazuje kakav će biti novi Mercedes CLS, modelske godine 2011. by AutoBlog.

mercedes%20rising%20car%201.jpg

mercedes%20rising%20car%20111.jpg

mercedes%20rising%20car%2011.jpg

 
Po meni je i W202 prilično dno, a W210 mi je drag iako smeće po Mercedesovim standardima.
I, slažem se da se popravljaju, srećom...

I, da, kako brutalnoooo:
Moram uzeti ovu mašinu, moram, moram... (:
 

Back
Top