Mensa IQ test, testirajte se (free).

Пази, да је паран број, било би могуће, или да је када се степенује већи или мањи за један од резултата, након чега би 2/2, и тако добио 1. Али овако нема шансе. ;)
 
Meni je 114 po katelovoj skali, malo sam zurio zbog vremena, verujem da sam mogao 120 nagurati da sam malo vise cekao... upalite stopericu najbolje, posto ovde nema brojaca... -.-

Pogledajte prilog 304995
kacite slike kao dokaz,

WIN7 & WINXP
dugme Print Screen, Start->Accessories->Paint->Ctrl+V->Save As JPG i postavite ovde

LINUX MINT & UBUNTU
Menu->Screenshot

- - - - - - - - - -

Svaki put Mensin test je drugaciji, ovaj nije sluzbeni, ali se koristio pri jednom testiranju, dakle ako ga prvi put radite onda je dobar.

Isuvise lagano, za oko 12 minuta IQ 141... Sto se otprilike slaze sa nekim ranijim testovima sto u vojsci sto ovako, isto malo prebacivalo 140, oko 144 je bio najscesce...
 
Вас ИК би Могао Бити ​​ОКО: 129 ПО Цаттелловој скали (сд24) Ово Није Службени резултат, те га НЕ мозете Користити Као таквог. Ако вас занима точан ИК, позивамо вас на Званично тестирање.
 
Poslednja izmena:
mensa.jpg


:D
 
Ovde sve genijalci :lol:

samo 2% sveta ima >130 IQ...

mada kazu da postoji vise nivoa inteligencije i da je ovakvim testovima prosto nemoguce utvrditi stepen IQ.

- - - - - - - - - -

Jel znate vi da ovo nije validan test :lol:
Samo kod psihologa ili u samoj mensi mozete dobiti tacne rezultate.. Postoji razlog zasto se to placa ;)

priznaj da ti je manji od 100 pa ne smes da postavis :lol:
 
Ovde sve genijalci :lol:


samo 2% sveta ima >130 IQ...

mada kazu da postoji vise nivoa inteligencije i da je ovakvim testovima prosto nemoguce utvrditi stepen IQ.

- - - - - - - - - -



priznaj da ti je manji od 100 pa ne smes da postavis :lol:

Колики је Теби? Не верујем ни да је тај податак који си написао валидан.
 

Back
Top