Testiranje emocija

Ja sam se prije nekoliko dana počeo družiti s jednom możda prijateljicom {pa čak uz potencijal za nešto više}, međutim,čini mi se da je ona dosta sklona tražiti moje greške i ljutiti se na mene- a vrlo vjerojatno jer ju to podsjeća na greške nekih bivših prijatelja ili momaka.


Kako se bolje postaviti u tim situacijama, starija jest pet godina, ali vrlo prečesto naglašava inteligenciju, vrlo puno spominje muškarce, npr. kolege ili bivše dečke, dok ako ja spomenem neke svoje prijateljice, onda ona baš ne želi slušati i pričati o tome.
nije zainteresovana za tebe uopste, ili to pokazuje na cudan nacin...
 
Bio sam jednom u odnosu gde je devojka vukla repove bivših veza i druže ništa gore nisam mogao sebi da dopustim. Ti si kriv i za šta nisi kriv, ti si kriv i za neki obrazac ponašanja koji je on imao, čak i da se ne završi isto ti si kriv. Sve frustracije će biti svaljene na tebe i nema tu života za tebe lično.

Bukvalno sam na kraju morao da odem od osobe koju sam jako voleo, jer je prosto neizdrživo, neko te doslovno maltretira psihički i šta god uradiš da nije po toj meri odmah problem, rasprave, svađe... Daleko bilo.
 
Da napišem mali update onoga što sam pisao. Osjećam nekako da su ovo veliki dani u mom malom životu. Pisao sam na ovoj temi o toj polovnjači s kojim sam izašao par puta i stalno nešto traži, naravno financijski. Jučer sam se čuo s njom, ona opet iskazala nezadovoljstvo i začuđenosti mojim ponašanjem, ja njoj da mi izvoli vratiti novce kojoj sam joj posudio odmah na prvom susretu( skoro 100 eura, znam budala sam). Ovo što sam plaćao na izlascima i poklon ne računam. Doduše moram napisati da sam sam kriv, mislio sam da ću ga brzo umočiti bez kondoma u očuvanu žensku od 50 i nešto. Samo puno je ona iskusnija od mene, malo mi je dala da je diram po sisama i popusti ja. Ali ovo kako sam se postavio mnogo mi znači jer sam uvik imao problema za reći ne.

Sve ovo je mačji kašalj u usporedbi s tom drugom ženskom koja me manipulirala a da nismo bili zapravo ništa. Vozali bi se okolo samo bezveze, stalno je manipulirala s prirodom našeg odnosa, npr kaže mi smo prijatelji ali prijateljstvo zna prerasti u vezu i brak, ili doslovno da ona želi da budemo u vezi ali nije još psihički spremna zbog prijašnjih negativnih iskustava. Baš ovaj forum je zaslužan za današnji razvoj događaja, tj čitajući teme o toksičnoj pozitivnost i usamljenosti koja se negira, prepozna sam u svemu nju, teško je opisati koliko je to poremećena osoba!!! Potaknut događajima s onom polovnjačom, počeo sam sve više razmišljati od ovoj mlađoj. Kroz razdoblje od nekoliko godina izgubio sam čak 2000 evropskih novaca!!! Eto možete mi se sad rugati da sam najveći papak( što i jesam),valjda sam bio zaljubljen, još uz moju mekanost to me dovelo do toga. Stalno joj nešto trebalo, lagala da počinje raditi na dobro plaćenom poslu ili nešto da njeni imaju što dobro rentaju pa će mi vratiti i sl. Najviše novaca je otišlo na navodnu bolest i liječenje u Zagrebu. Njoj i je nešto, bila je na nekoj operaciji, ali pouzdano znam da joj nije trebalo ni približno.

Sad napokon rasplet, ta meni šalje poruku,( već napisah nemam pojma zašto komuniciramo), ja sam joj nešto odgovorio da me pusti na miru, ljut zbog ove polovnjače, ali što me mislima dovelo do ove u koju sam bio zaljubljen. I onda me ona zove, pa počelo je predavanje o pozitivnoj psihologiji, ono skroz kao iz teme o toksičnom pozitivizmu. Jutros ja njoj šaljem link baš s krste o toksičnom optimizmu, ova reagira smijehom kako je njoj život odličan ispunjen, blablalabla, i još da je takve gluposti zamaraju( klasično obezvređivanje sugovornika). Na to sam joj napisao da sam počinio strašnu grešku što sam bio u ikakvom kontaktu s njom i da nastavi životi svoj savršeni život bez mene. Blokirao sam joj broj, sada mi pada napamet da sam možda joj to trebao reći uživo ali opet ne treba mi gledati njenu šokiranost, plakanje i sl. Doslovno može ljuto zaplakati kad god oće.

Na kraju nešto pozitive, i utorak sam izišao s jednom djevojkom, s Filipina je, radi u Hrvatskoj. Odmah smo kliknili, tako je draga i pametna, nevjerovatno dobro uči jezik, zgodna je( osim Filipino krumpirastog nosa 😁). Izašli smo i u srijedu, išli na pizzu i sjedili i ležali na plaži i gledali zvijezde i ljubili se. Ima 37 godina i ima sina od 16 na Filipinima. Mogao bi ja to ženiti, imao sam neke predrasude prema takvim vezama ali zaista mi je draga, s vidite i iskustva s domaćim ženama, bilo je nekih i loših iskustava i s još nekim ženama koje nisu bili financijske prirode.
 
Ne mogu vam opisati koliko mi znači što sam ovu bolesnu manipulatoricu konačno stjerao u 3pm( ne doslovno naravno), pa makar i preko WA. Gornji post je otipkan na mobu za što treba vremena, i sjedio sam na hladnom betonu s nogama 20 cm od rijeke, ali mora sam 🙂😎
 
Ispušio sam ja zapravo nekih 2500 evropskih novaca( ne računam u to piće, pizza i sl), ali neka, šta ću sada. Toj koja se pretvarala da želi biti s mnom njoj na kraju tih 2500 Eura i ne znači nešto, nešti 2500 da je i dobila odjednom, a nije tako bilo. Na kraju možda jednog dana i požali što je tako pobrisala pod s mnom, možda bi joj bilo bolje da me nije lagala i da je stvarno htjela biti s mnom, samo ne bi zato meni bilo bolje 🤪
 
https://slobodnadalmacija.hr/mozaik...ovna-sluzbenica-sprijecila-veci-minus-1362232

Evo nisam ni ja najgori pušažđija, ovaj je popušio još više novaca. Samo nije mi jasno zašto pišu da se radi o ženi? Vidili se video pozivom?

Ovo je možda offtopic ali ovaj deo je nejasan u tekstu

"
Zatim je izjavila da su unaprijed dospjele naknade za nasljedstvo vrijedno milijune. Tada je žena zamolila zaljubljenog muškarca da joj uplati novac.

Novac je uplatio u više transfera na različite račune, rečeno je. "

Ta žena ( ako je uopšte žena ) tražila je od nepoznatog čoveka da joj uplati neke takse koje mora da plati da bi dobila nasledstvo?

Ako uopšte postoji ta osoba i ako je nešto nasledila, a osoba koju je nasledila nisu najbliža i najuža porodica ovde u Srbiji mora da plati porez..ali nikako nije u redu da traži novac od nepoznate osobe.

Ovo za plaćanje poreza znam iz porodičnog iskustva.
 
telefonski razgovori od dva sata...pa ti si žrtva sveznajuće osobe koja priča samo o sebi a tebi samo nalazi mane...takav sam utisak stekao...
Opet vrlo slično, ova nešto starija od mene bi me nazvala i tako nekih 20 min, ja ne znam više o čemu ona priča. Kroz glavu mi je prolazio takav osjećaj užasa, prekini, prekini. Nešto bi počeo muljati moram ovo moram ono, ali ona jednostavno nastavlja. Na kraju bi rekao nešto da imam drugi poziv( a nije ga bilo) ili ulazim u trgovinu( a nisam) i sl.
 
Ukratko, trenutno smo u odnosu vrlo drugacijem, malo me blokira, pa me vrati, i i dalje ima tu neku potrebu da se natječe
Pročitala sam tvoj uvodni post i prvo što mi je palo u oči da ona tebi priča, ti slušaš a ona tebe ne. Meni se to posebno ne sviđa ako neko krene da se tako ponaša. Ukoliko je to učestalo, meni je to signal da se od te osobe maknem.
Još sad i ovo sa blokiranjem. Ne vidim ja razloga zašto bi se ti dalje naganjao sa njom.
 
Opet vrlo slično, ova nešto starija od mene bi me nazvala i tako nekih 20 min, ja ne znam više o čemu ona priča. Kroz glavu mi je prolazio takav osjećaj užasa, prekini, prekini. Nešto bi počeo muljati moram ovo moram ono, ali ona jednostavno nastavlja. Na kraju bi rekao nešto da imam drugi poziv( a nije ga bilo) ili ulazim u trgovinu( a nisam) i sl.
Hrane ego na te načine
 
Pročitala sam tvoj uvodni post i prvo što mi je palo u oči da ona tebi priča, ti slušaš a ona tebe ne. Meni se to posebno ne sviđa ako neko krene da se tako ponaša. Ukoliko je to učestalo, meni je to signal da se od te osobe maknem.
Još sad i ovo sa blokiranjem. Ne vidim ja razloga zašto bi se ti dalje naganjao sa njom.
A i to. Polako je vrijeme da se posveti drugim ljudima
 

Back
Top