meni se ovo gadi

ja ovo vidim kao dobru parodiju na zensku sklonost tangama....
meni su tange antipaticne bez obzira ko ih nosi... totalno bizarna stvar i odbijaju me devojke koje ih nose....
kako li ih ne nervira sto su im gace upale u dupe.... tragicno na kakve su sve gluposti ljudi spremni da bi bili u trendu....
 
Eh, da,

Ljudi, moram da kazem da su i meni ove slike odvratne. A homoseksualac sam! Ne znam zasto, ali vi strejteri imate neobican talenat da za "primer" i "ilustraciju" gej osoba izaberete slike koje bi i najzagorelijima medju nama ubile cak i zelju za egzistencijom (a o sexu i da ne govorim). Ponekad se pitam kako li vam samo polazi za rukom? :)
 
Haha.

Ok, gazdarice, ja apsolutno razumem da nekom "ne prija oku" da gleda intimiziranje dva muskarca, i ne pravim nikakvo pitanje oko toga. Ali ona slika nema veze sa vezom, a ponajmanje sa (vecinom) gej momaka. Za tu fotku bi pre moglo da se kaze "trazio/la sam (samo) ono sto sam zeleo/la da nadjem" - i ja bih sad mogao da izbunarim na netu npr. sliku neke devojke sa 125 kila sala i kich vidjenjem mode pride, pa da okacim kao "ilustraciju" uz komentar da mi se, eto, ne dopadaju devojke. Ali to prosto nije to, u tome je moja poenta.
 
I ja volim zene,ali pedere ne podnosim,zamisli takvog nekog da krene da te vata za dupe,oko mog dupeta nece,ali ako krene ubicu ga.A lez.,zamisli tek njih,iz cista mira da ti mazne ribu. Ja da sam neka vlast izolovao bi ih,ili cak pre istrebio.
 
wuki:
I ja volim zene,ali pedere ne podnosim,zamisli takvog nekog da krene da te vata za dupe,oko mog dupeta nece,ali ako krene ubicu ga.A lez.,zamisli tek njih,iz cista mira da ti mazne ribu. Ja da sam neka vlast izolovao bi ih,ili cak pre istrebio.


To sto si ti nesiguran u sebe, ne znači da treba da optužuješ homosexualce.
 
A možda si im izgledao i kao dobar pušač .. nikad se sa njima ne zna
a013.gif
 

Back
Top