Meca u gostima

Peta W.:
NaraFski! :wink: Evo,prijavljujem se zvanichno..a vi odluchite shta cete sa mnom.. :mrgreen:
evo smislila sam sta cemo :mrgreen:
27.gif

sta mislis? 8-)
 
zapretish im da ces ostaviti tragove po charshafu ako ti ne daju najskuplje uloshke vatu ili spuzhvicu

opet sam napravila fantastican niz od pet upitnika

sto ona ima ignor na mene
 
Draga moja arijel cini cuda !!!!
mada ja koristim razne druge praskove i do sada se samo jedan pokazao kao slab tj nije dobro skinuo fleku od krvi...
naravno kad potopite krvavu fleku dok je jos sveza nema apsolutno nikakve sanse da ostane ... svaka izlazi ...
ja sam cak izvadio polu skorelu fleku od krvi sa tepiha ( prao sam nekim ljudima tepih na kom im je stanar izvrsio samoubistvo nekih 15 dana ranije ... srecom izbacili su tepih na terasu a padao je sneg tako da se krv nije nacisto osusila)
i eto ako sam pomogao.... oko pranja peskira ...
a pa valjda ste culi za savremena sredstva za higijenu kod zena ?... makar za fatu? :roll:
 
Struja:
kapetane kaze se vata.ono drugarski :p
i baj d vej, ne vucaramo se po tepihu kada dobijemo.mislim, zamisljam scenu kao na klisku.
Bre mala ti si procitala pola posta !
ajde iz pocetka pa ces da vidis sta sam napisao!
A znas zasto vampir stoji u redu ispred pekare?
Da kupi hleb a jel znas zasto?




zena mu dobila pa da napravi mochu steta da se baci! :twisted:
 
Hiper:
Kako izlazite na kraj u nezgodnim situacijama, kada ste kod nekog u gostima više dana, a dobile ste?
Mene najviše buni kada u gostima dobijem peškir, a ne mogu lepo da se obrišem, da ne postane krvav. Je li ponesete svoj mali peškirić za taj deo tela ili rešavate to na drugi način? Šta ako ste već zaboravile taj peškirić?
Više rešiva stvar je da slučajno ne napravite fleke po čaršavu dok spavate. Ali i tu može biti nezgodnih situacija. Kako ih rešavate?
S jedne strane, to je prirodna pojava, i ne bi trebalo da nam bude neprijatno, ali s druge, ipak to treba zadržati za sebe...

Takođe, kako inače rešavate problem sa krvarenjem po peškirima u svojoj kući? Je li imate posebne peškire za to ili šta? Bilo bi mi drago da čujem šta druge žene rade, pošto mi to nikad nije bilo do kraja jasno. Pri tome, imam i frku sa sušenjem peškira i drugoga, malo mesta za to, pa bih da budem praktična...

:?
ebote,pa ti si prava slavina :shock:
ili ne mozes da se snadjes.
u zivotu nisam uflekala peskir ili posteljinu....:confused:

i sto bi mi bilo neprijatno.
nikad nisam kapirala te price....imam drugaricu koja u zivotu ne bi priznala da je dobila :roll: pa kad joj neko kaze ajmo na bazen/klizanje/sta god pre ce izmisliti i izmislja citav roman nego sto ce da kaze 'ne mogu,dobila sam' :shock: ko dete.

ne vidim sta to ima toliko da se krije :roll:
 
Snezna_kraljica:
Ne pamtim da sam nekad bila u gostima "tih dana". Imala sam srecu da me to uvek strefi u neko drugo vreme.

A sto se tice "prespavavanja" kod drugih ljudi... Znas... Ljudska psiha je cudo - koliko sam opterecena time da ne uflekam nesto (ne posteljinu, koliko sam lezaj ispod, ako probije...) - ja se NIKAD ne pomerim ni milimetar u toku noci (a spavam normalno). Na psiholoskoj osnovi (nesvesno) gotovo zaustavim krvarenje, cak i kad je prvi dan. Tako da nema sanse da se posteljina isfleka... Znam da uzasno zvuci, ali je tako. I ja tu nista ne mogu...

Хмммм...Дај рецепт, мајке ти...

4_12_12.gif
 

Back
Top