Meca u gostima

ja kad se u gostima tusiram a dobila tehnicke probleme ,,, cekam dok se prirodno ne osušim ,,, i to u kadi ,,,, čak i zapalim cigaretu ....,,,, otpevam neku ariju ,,,, ponesem mobilni i javim se prijateljima ,,,, ovi što nisu dostupni pošaljem im razglednicu ,,,, a na kraju smišljam nove izraze za kljun aviona ---recimo BODO ,,,, tako ,,,ima svašta--- a što ti to pitaš ?????
 
mene stvarno nije blam zbog menstruacije. Ako se slucajno desi neki kiks, sta da se radi... Kome je to toliko cudno/odvratno/strasno taj ima problem.

A ono za "u gostima" - pa, obrisi se t.papirom ako mislis da ces bas da napravis haos. I nocu nosi one "goodnight" pelenice. I obuci se malo deblje. Ili podmetni neko peskirce pod tur.

Ja ako ne spavam kod kuce, onda sam ili kod dragog, ili kod porodice, ili nekog bas bliskog - drugarice, i stvarno mi nije neprijatno da im kazem da sam dobila.
 
heheh jedina je struja onomad na nekoj temi o lezbijskom iskustvu napisala svoje rane radove.ja sam osvedocena bi, jednom nekada.sada sam porasla i volim da se preznojavam jedino u muskom drustvu.
jedino sam odgovorna po pitanju postovanja termina u biblioteci.tako da se plasim da necu uspeti da ispostujem uslove tog sajber lez lobija.

clik-ne znam sta radi kada je sam, ali niko ne sme osim njega da sedi na toj stolici.takav je covek, nekako uporan.
 
Struja:
heheh jedina je struja onomad na nekoj temi o lezbijskom iskustvu napisala svoje rane radove.ja sam osvedocena bi, jednom nekada.sada sam porasla i volim da se preznojavam jedino u muskom drustvu.
jedino sam odgovorna po pitanju postovanja termina u biblioteci.tako da se plasim da necu uspeti da ispostujem uslove tog sajber lez lobija.

clik-ne znam sta radi kada je sam, ali niko ne sme osim njega da sedi na toj stolici.takav je covek, nekako uporan.

ahm:D
to je znaci ne?e jbg ..znala sam...:roll:
ej zivote lutalico:roll:
 
Ne pamtim da sam nekad bila u gostima "tih dana". Imala sam srecu da me to uvek strefi u neko drugo vreme.

A sto se tice "prespavavanja" kod drugih ljudi... Znas... Ljudska psiha je cudo - koliko sam opterecena time da ne uflekam nesto (ne posteljinu, koliko sam lezaj ispod, ako probije...) - ja se NIKAD ne pomerim ni milimetar u toku noci (a spavam normalno). Na psiholoskoj osnovi (nesvesno) gotovo zaustavim krvarenje, cak i kad je prvi dan. Tako da nema sanse da se posteljina isfleka... Znam da uzasno zvuci, ali je tako. I ja tu nista ne mogu...
 

Back
Top