Masturbiranje pred vašim partnerom...

DJ_Mare:
ma kraljica vise nece dolaziti... sada se samo **** nije luda da gubi vise vreme za kompom... Rekao sam ja... niste mi verovali...
Мr.I:
Gazdarica:
Hmm, Snezna kraljice, da se ti ipak nisi razocarala, cim si tako cutljiva...?
Ili te je mozda sramota sto vise nisi nevina...?
stvarno neobično s obzirom da je od nedavne prijave nabila toliko postova ,od onakve pričalice ni slova.
da se nije uobrazila od kada se pustila u promet
Znate sta….. Ovako:
1.nemam vremena. Zato sto ucim.
2.sve sto se previse upraznjava dosadi. Tako mi se i ovaj forum smucio. Verovatno zato sto nisam znala za meru. Tako da cu verovatno postati jedan od onih povremenih posetilaca foruma. Nemam ti ja vise zivaca za svadju sa raznoraznim osobama ovde…
3.Preterala sam sa koriscenjem interneta. Zaista, moram se kontrolisati.
Ja nisam pricalica. Ja sam samo osoba koja voli da iznosi svoja misljenja kada se oseca pozvanom da to uradi. A sada to necu uraditi :) I jos nesto.. ‘pustena u promet’. Zvuci tako… Degutantno? Puknite od muke :P
Da li me je sramota? Pa, jeste li vi normalni? Kakvo to misljenje imate o meni? Strasno…. :roll:
 
Sad_vec_ozbiljan_momak:
nadam se da ce snezna sada odgovoriti i na mome .. topicu naravno.... u svakom slucaju nadam se da kraljici nije pala kruna jer ako jeste tesko ce da je podigne a posto primecujem da je nema sve vise mislim da i nema nameru da je podize....
(a sta, tako je jednostavno biti prosvetljen i znati sve, i davati svoja misljenja o tome? Odmah posle 2 puta sto se to desilo sam pokupila svu mudrost? Ajde, molim te...)
Moja kruna ostaje na mestu. Nije pala niti ce ikad pasti dok god budem sebe postovala i dok god budem radila u skladu sa svojom savescu. Logicno, zar ne?
 
jagodica:
ma iznosi boli te uvo...nemash neke prljavshtine
el si josh sa tim deckom
Ovo ti je dobro…. Vise od godinu dana, i sad, kad se to konacno desilo, posle tri dana ti pitas – a jeste li i dalje zajedno! :) :) Pa naravno.
ALI! Kao sto mi ne bi bilo drago da on prica bilo kome o meni, tako ni ja necu o njemu bilo sta pricati.
Takodje, ne osecam potrebu da sa nekim delim tako intimne i samo nase stvari. To bi vredjalo i njega i mene, i nas u ljubav. Verovatno zvuci pateticno – ali – nikad to ne bih mogla uciniti.
 
tamo sam gde…:
verovatno se kaje...ma smislice ona nesto..pametno..
Osecam li ja to ironiju u tvojim recima?
Kako god…
Zasto bih se kajala? I da imam razloga, ne bih, jer sam osecala potrebu za tim i ucinila to ‘pri cistoj svesti i pameti’. :)
Nisam nepromisljena…. Tako ozbiljne stvari nema sanse da uradim bez predumisljaja. Sto ponekad znatno otezava posao.
 
Snezna_kraljica:
tamo sam gde…:
verovatno se kaje...ma smislice ona nesto..pametno..
Osecam li ja to ironiju u tvojim recima? ne,to nije ironija..
Kako god…
Zasto bih se kajala?(a i ovo se odnosilo na nesto drugo) I da imam razloga, ne bih, jer sam osecala potrebu za tim i ucinila to ‘pri cistoj svesti i pameti’. :)
Nisam nepromisljena…. Tako ozbiljne stvari nema sanse da uradim bez predumisljaja. Sto ponekad znatno otezava posao.
hehe..ponekad si stvarno -vrlo-simpaticna :) ,nista lose,nadam se ,da ces i dalje uzivati i uciti...(sa svojim dragim) :wink:
 
Snezna_kraljica:
tamo sam gde…:
verovatno se kaje...ma smislice ona nesto..pametno..
Osecam li ja to ironiju u tvojim recima?
Kako god…
Zasto bih se kajala? I da imam razloga, ne bih, jer sam osecala potrebu za tim i ucinila to ‘pri cistoj svesti i pameti’. :)
Nisam nepromisljena…. Tako ozbiljne stvari nema sanse da uradim bez predumisljaja. Sto ponekad znatno otezava posao.

... e posle j nema k u zivotu...
... to ima samo u azbuci... :roll: :roll: :roll: :lol:
 

Back
Top